تماس با ما: 02166057992 چت آنلاین   ورود

طراحی سایت برای مخاطبان


طراحی سایت یکی از ابزار هایی است که می توان برای حضور در فضای آنلاین از آن استفاده کرد. اما همان طور که می دانید طراحی سایت شما باید اساس نیاز کاربران طراحی شود. در واقع سایت شما باید طوری طراحی شود که تجربه کاربری را بهبود بخشد. وب سایت شما یکی از مهم ترین جنبه های حضور آنلاین برند شماست . این موضوع بسیار مهم است که سایت خود را به درستی طراحی کنید.
علاوه بر این وب سایت شما فضایی است که در آن می توانید مشتریان بسیاری را به سایت خود جذب کنید و کاری کنید تا آن ها به مشتریان دائمی تبدیل شوند.
بنابراین ، توانایی پرداخت هرگونه وب سایتی را ندارید که ممکن است باعث شود چشم انداز شما از وب سایت شما بازگردد.وب سایت شما باید با در نظر داشتن مخاطبان شما طراحی شود و باید اطمینان حاصل کند که تجربه کاربری خوبی را ارائه می دهد. مزایای دیگر یک طراحی وب سایت خوب هم برای کسب و کار شما و هم برای مخاطبان شما وجود دارد.در این مقاله ، ما در مورد اینکه چرا طراحی خوب وب سایت از دیدگاه مخاطبان شما مهم است ، بحث خواهیم کرد.
برای طراحی سایت به صورت حرفه ای بهتر است تمام نکاتی که در ادامه در مورد آن صحبت می کنیم را رعایت کنید تا بتوانید نتایجه خوبی از سایت خود دریافت کنید.
تصویر نام تجاری
سایت شما برند و نام تجاری شما را منعکس می کند. در فضای اینترنت سایت شما اولین چیزی است که افراد به سراغ آن می روند. بنابراین اولین برداشت از کسب و کارتان را با سایتتان نمایش می دهید. عناصر طراحی وب سایت شما ، مانند رنگ ها ، قلم ها ، تصاویر و غیره ، همگی هویت برند شما را تشکیل می دهند. بنابراین ، سعی کنید تا رنگ بندی سایت خود را ثابت نگه دارید. زیرا مخاطبان برند شما را با همین عناصر می شناسند.
رنگ بندی سایت
در طراحی سایت خود سعی کنید از درنگ بندی های مطابق با لوگو خود استفاده کنید. بنابراین باید از آنها در وب سایت خود نیز استفاده کنید. با این حال ، اگر از ابتدا شروع می کنید ، می توانید از این مطالعه برای درک ارتباط رنگ استفاده کنید. پس اگر می خواهید اعتماد مشتریان را جلب کنید از رنگ آبی استفاده کنید. و اگر می خواهید مشتریان شما حس کنند که برند شما محصولات با کیفیت تولید می کند بهتر است از رنگ سیاه استفاده کنید .
چیدمان سایت
به عنوان یک قاعده کلی ، چیدمان خود را ساده ، تمیز و به گونه ای طراحی کنید که توجه را به مهمترین قسمت ها جلب کند.همچنین ، تعداد گزینه های منو یا عناصر موجود در یک منوی کشویی باید براساس تنظیمات مخاطب شما تعیین شود. شما می توانید با چند طرح مختلف آزمایش کنید و آزمایش تقسیم را انجام دهید تا درک کنید چه چیزی برای مخاطبان شما بهتر است. یکی از بهترین نمونه های طراحی وب سایت بهم ریخته و چگونگی تأثیر آن بر قابلیت استفاده در زیر نشان داده شده است. پیمایش این وب سایت بسیار دشوار است و عدم طراحی شبکه آن را بهم ریخته و آشفته می کند.

قابلیت های دسترسی به سایت
شما باید وب سایت خود را به گونه ای طراحی کنید که امکان دسترسی به آن را برای همه فراهم کند. این نه تنها تجربه را برای مخاطبان شما بهتر می کند بلکه به موجب قانون نیز الزامی است. این به معنای طراحی وب سایت شما است تا افراد معلول نیز بتوانند به آن دسترسی داشته باشند.این گفته آسانتر از انجام است. اکثر طراحان و آژانس های وب سایت حتی از این موضوع آگاهی ندارند ، چه رسد به اینکه بتوانند یک وب سایت قابل دسترسی طراحی کنند.

تیم ویستا با رعایت تمام نکات طراحی سایت از لحاظ رنگ بندی و چیدمان سایت به شما کمک می کند تا بهترین نتیجه را از وب سایت خود داشته باشید . شما می توانید نمونه کار های ویستا مثل نمونه سایت شرکتی و نمونه سایت فروشگاهی ویستا با مناسب ترین قیمت در سایت ویستا مشاهده کنید.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نظرات شما

WhatsApp chat