بدون دسته بندی

طراحی اپ رستوران


امروزه اتفاقات جالبی در تلفن های همراه می افتد! اگر دقت کنید متوجه میشوید که اکثر کسب و کارها برای افزایش فروش، افزایش آگاهی مشتریان از برند شما ساخت اپلیکیشن اندروید و ios را یک موضوع جدی در نظر گرفته اند. در صنعت رستوران و سفارش غذا نیز این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است. در ادامه به شما روش هایی که باعث می‌شود کسب و کار خود را توسعه دهید و بتوانید یک تجارت فعال داشته باشید را توضیح میدهیم. سهم بازار رستوران نسبت به سایر صنایع از نرخ رشد بالایی در زمینه طراحی اپ موبایل برخوردار است. مانند اکثر کسب و کارهای دیگر این صنعت تحت تاثیر فناوری و دنیای ارتباطات است.

طبق یک نظرسنجی که از مردم گرفته شده ۵۵ درصد از مشتریان بدلیل مشاهده منو رستوران و قیمت غذاها اپلیکیشن های رستوران را نصب میکنند. این مورد یکی از دلایل مهمی است که در جذب مشتری تاثیز بسزایی دارد. زیرا در حالت سنتی و در بسیاری از رستوران ها قیمت ها در منو درج نشده و مشتریان اصولا علاقه ای به پرسیدن قیمت تک تک غذاها ندارند! همچنین رفتن به رستوران های مختلف و مشاهده قیمت های آنها امکان پذیر نیست. به همین دلیل اپلیکیشن های رستوران و سفارش غذا گزینه بسیار مناسبی محسوب شده که میتواند به خوبی جایگزین حالت سنتی جذب مشتری برای رستوران ها شود.

از مزایای طراحی اپ رستوران میتوان به صرفه جویی در وقت و هزینه برای مشتریان و صاحبان رستورانها، مشاهده منو و قیمت ها، سفارش غذا به صورت آنلاین، تحویل غذا در محل، پرداخت حضوری و آنلاین، ارائه کد تخفیف به مشتریان سابق و حتی امکان رزرو آنلاین میز، رزرو جای پارک و… اشاره کرد. با طراحی اپ رستوران میتوانید هم به مشتریان حضوری خدمات ارایه دهید و هم به مشتریان آنلاین. در صورت داشتن اپلیکیشن رستوران میتوانید به تعداد زیادی از مشتریان خدماتتان را معرفی کنید. حتی کسانی که در نزدیکی محل شما نیستند میتوانند منو و خدمات دیگر شما را مشاهده کنند و در این صورت طیف بزرگی از مشتریان را خواهید داشت.
یکی از خدمات خوب طراحی اپ موبایل ارسال پیام رایگان و ارتباط دایمی با مشتریان است. از طریق اعلان یا نوتیفیکیشن به تلفن های همراه مشتریان میتوانید آنها را از کد تخفیف و دیگر اخبار مرتبط اگاه کرده و همواره با آنها در تماس باشید. در ارتباط بودن با مشتریان یکی از راه های نگه داشتن مشتری است که شما را از رقبایتان برتری میدهد.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا