تماس با ما: 02166057992 چت آنلاین   ورود

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی


طراحی اپلیکیشن فروشگاهی از محبوب ترین اپلیکیشن ها در کسب و کارهای آنلاین محسوب میشود. این اپلیکیشن در هر نوع کسب وکاری که محصولی را میفروشد یا خدماتی را به کاربران ارائه میدهد کاربرد دارد. با طراحی اپلیکیشن فروشگاهی میتوان از مزایای زیادی برخوردار شد.
مثلا اگر شما صاحب یک بوتیک لباس فروشی در مرکز شهر باشید شاید مشتریان زیادی داشته باشید ولی باز هم شاید خیلی ها مسیرشان به شما دور باشد یا حتی میلیون ها مشتری هستند که در شهرهای دیگر زندگی میکنند . اگر شما کسب و کارتان را انلاین کنید میتوانید افراد زیادی را از سراسر کشور مشتری خود کنید. این نوع اپلیکیشن در بسیاری از مواقع بسیار ضروری است. مانند این روزها که مغازه ها و فروشگاه ها بخاطر کرونا روزهای زیادی را مجبور به تعطیلی شدند اما خیلیا بودند که کارشان را حتی در این روزهای تعطیلی ادامه دادند! با همین اپلیکیشن های فروشگاهی آنلاین.

بسیاری از مردم به این نوع خرید علاقه دارند. زیرا در خرید اینترنتی هم اجناس بسیار متنوع تری وجود دارد و هم قیمت های بهتری را میتوان از میان میلیون ها کالا پیدا کرد.
بدون شک با ساخت اپلیکیشن فروشگاهی هم کسب و کار خودتان را رونق میدهید و هم باعث میشوید که مشتریان زیادی از کسب و کار شما راضی باشند و مشتری دائمی شما شوند.
ویستا شرکتی است که در این زمینه تجربه زیادی دارد. طراحی اپلیکیشن ویستا در سطح کشور حرف اول را میزند. قیمت های به صرفه این شرکت همراه با مشاوره رایگان و همچنین یکسال پشتیبانی رایگان تمامی اپلیکیشن ها باعث میشود که مشتریان زیادی از آنها راضی باشند. از خوبی های این شرکت اجرا شدن اپلیکیشن در هر دو سیستم عامل اندروید و ios است و دیگر نیازی به پرداخت هزینه های زیاد برای طراحی اپلیکیشن ios نیست. برای سفارش طراحی اپلیکیشن فروشگاهی و مشاهده قیمت ها روی لینک زیر کلیک کنید:

https://https://vistaapp.ir/تعرفه-طر…?وشگاهی/برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نظرات شما

WhatsApp chat