فناوری اطلاعات

صادرات مکمل تقویت سیستم ایمنی ایرانی به کشورهای اروپاییمریم تاج آبادی مدیر یک شرکت دانش بنیان تولیدکننده مکمل پروبیوتیک برای تقویت سیستم ایمنی بدن انسان گفت: این محصول بر پایه پروبیوتیک هاست که حاوی سلنیوم و ویتامین D است و به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک خواهد کرد.

وی با بیان اینکه استفاده از این مکمل تاثیرات مثبتی در پیشگیری از بیماری‌های تنفسی دارد، گفت: کارآزمایی بالینی این مکمل روی ۴۲۰ نفر از بیماران مبتلا به کرونا انجام گرفت که نتایج نشان داد در پیشگیری از کرونا بسیار مفید است. همچنین در کاهش عوارض بیماری به شدت موثر است.

تاج آبادی خاطر نشان کرد: همچنین نتایج نشان می دهد که استفاده از این مکمل بومی ایرانی می تواند بروز بیماریهای تنفسی در افراد را کاهش دهد.

مدیر شرکت دانش بنیان با بیان اینکه تاکنون چنین مکمل‌هایی وارداتی بوده است، خاطر نشان کرد: ما با تولید با کیفیت این مکمل توانستیم محصول جایگزین نمونه خارجی را ارائه دهیم تا در این زمینه صرفه جویی ارزی ایجاد شود.

مدیر شرکت درباره صادرات و برنامه های صادراتی این مکمل گفت: مکمل تولید شده در این شرکت به کشورهای ترکیه، عراق، افغانستان، آذربایجان و لبنان صادر شده است و برنامه داریم که به کشورهای اروپایی صادر کنیم.

به گزارش مهر، این مکمل تقویت سیستم ایمنی ایرانی با حضور سورنا ستاری رونمایی شد.منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + 5 =

دکمه بازگشت به بالا