بدون دسته بندی

شیر سرد کن سفارشی (با درب شیشه ای)


شیر سرد کن سفارشی ( با درب شیشه ای) ساخته شده در صنایع برودتی اونیور، این مجموعه قابلیت دریافت انواع سفارشات شما در ه ساخت و تولید انواع دستگاه شیرسردکن صنعتی در لیتراژ و مدل های مختلف می باشد.

شیر سردکن یکی از تجهیزات لبنیاتی بوده با خنک نگه داشتن دائم شیر به دلیل داشتن همزن گیربکسی شیر را یکسره به گردش در می آورد و باعث تسریع در روند خنک کردن شیر می شود و از فاسد شدن شیر جلوگیری می کند.

شیر سردکن انواع متفاوتی دارد و در دامداری و لبنیاتی ها مورد استفاده قرار می گیرد.
شیر سردکن دامداری از لوله های ضخیم تری نسبت به شیرسردکن لبنیاتی طراحی و تولید می شوند. جنس بدنه و مخزن شیر سرد کن اونیور ازاستیل نگیر و دارای ضخامت 1.5 میلی متر جنس بدنه شیر سرد کن تولید شده در مجموعه صنایع برودتی اونیور از نوع استیل ضد زنگ می باشد و کیفیت بالای آن باعث نگهداری و استفاده ی آسان از آن می شود.می باشد که از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است. فروشگاه های لبنیاتی به شیرسردکن کوچک تری نسبت به دامداری ها دارند


انواع شیر سرد کن

شیرسرکن ها در انواع شیرسردکن دامداری یا شیر سرد کن گاوداری و شیرسردکن لبنیاتی تقسیم می شود که به صورت تک مخزن و دو مخزن تولید می شود و لازم به ذکز است که تفاوت بزرگی که این شیر سرد کن ها باهم دارند قدرت موتور آن ها می باشد که شیر سرد کن دامداری قدرت موتور بیشتری نسبت به لبنیاتی دارد. زیرا دامداری به خاطر ریختن شیر باید قدرت کمپرسور بالاتری نسبت به لبنیات داشته باشد
بهترین شیر سرد کن

پلیت شیر سرد کن


شیرسردکن ها بسته به طراحی و نوع و ظرافت برای نگهداری شیر و دوغ مورد استفاده قرار می‌گیرد دستگاه‌های شیرسردکن از جنس استیل نگیر و از درب لولایی استیل تشکیل شده است، شیرسرد کن های تولید شده در صنایع برودتی اونیور با بگار گیری از بهترین متریال تولید وساخت شیرسردکن های درجه یک با بهترین بازدهی و کارآمد را بای شما به ارمغان می آورد که دارای طول عمر بالایی می باشد.

دوغ سردکن ها در ظرفیت و ابعاد مختلفی تولید می شود که البته قابل بیان است که دوغ سرد کن نام دیگر شیرسردکن می باشد که باهم زدن دوغ باعث خنک شدن آن در مدت زمان کوتاه است. وبا ایجاد کف بیشتر که موجب بهتر شدن طمع دوغ می شود.
درجه شیر سرد کن

شیر سردکن معمولاً در دامداری ها و فروشگاه های لبنیات و کارگاه های تولید بستنی، ایستگاه های جمع آوری ها، فروشگاه ها، لبنیاتی ها و محل عرضه شیر خام و غیر پاستریزه همچنین کارخانه های کیک و کلوچه از جمله مصرف کننده گان شیر سرد کن می باشند، کاربرد دارد.
شیر سرد کن دوقلو

شیر سرد کن دامداری

شیر سرد کن گاو داری

این شیر سرد کن ها به صورت افقی و مخزن عریض و با بدنه ی تماما استیل و قدرت موتور بسیار بالا که به راحتی بتواند شیر را هم بزند طراحی شده اند و در مقایسه با شیر سرد کن فروشگاهی بسیارمتمایز هستند. در دام داری ها و دام پروری ها، بعد ازدوشیدن شیر، در شیر سرد کن های باگنجایش بالای 1000 لیتر تا دوتن هستند، نگه داری می شوند، و برای تخلیه کردن راحت شیر از یک پمپ استفاده می شود.
شیرسردکن لبنیاتی (شیرسردکن فروشگاهی)


برای نگهداری، سالم وتازه نگه داشتن شیر با جنس ورقه های استیل ضد زنگ و مخزن های این دستگاه دارای همزن، تا بتوانند به صورت دائم شیرها را در حال چرخش نگه دارند. تولید شده است و در ظرفیت های (100، 200، 300، 400، 500 لیتری) و به صورت ایستاده تولید می شود.ودر فروشگاه های لبنیاتی و ماست بندی ها کاربردی می باشد

انواع شیر سرد کن
شیر سرد کن استیل۱۰۰لیتری تک مخزن

شیر سردکن ۲۰۰ لیتری با بدنه استیل ضد زنگ

شیر سردکن دو مخزن حجم ۲۰۰ لیتری

شیر سردکن ۳۰۰ لیتری تمام استیل

دستگاه شیر سرد کن دو مخزن ۳۰۰ لیتر

شیر سرد کن صنعتی ۵۰۰ لیتری دامداری و لبنیاتی

شیر سردکن ۵۰۰ لیتری دامداری و لبنیاتی دو مخزن

دستگاه شیر سردکن استیل صنعتی ۱ تنانجمن تخصصی وب هاستینگ ایران
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ به انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران مراجعه نمایید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 6 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا