فناوری اطلاعات

ششمین المپیاد دانشجویی سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت برگزار شدششمین المپیاد دانشجویی علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت با حمایت ستاد سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری برگزار شد.

به گزارش ایسنا، ستاد سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری با هدف شناسایی و توانمندسازی جوانان در حوزه سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی و با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور ششمین دوره المپیاد دانشجویی «سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت» را به صورت غیر متمرکز برگزار کرد.

بر اساس اسناد بالادستی و وظایف ستاد سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در کشف استعدادهای درخشان و برتر در این حوزه، یکی از کارهایی که در دستور کار این ستاد قرار دارد، برگزاری المپیاد سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت است که با همت و تلاش سازمان سنجش و آموزش کشور انجام شده است.

این دروه از المپیاد دانشجویی در قطب های ده‌گانه کشوری در مقطع کارشناسی و در رشته‌های مختلف شامل زیست‌شناسی، زیست فناوری، رشته فنی و مهندسی شامل برق، مکانیک، پلیمر و شیمی برگزار شد.

به نقل از معاونت علمی ریاست‌جمهوری، از برگزاری این دوره از المپیاد دانشجویی در قطب های مختلف کشوراستقبال چشمگیری به عمل آمده است.

برگزیدگان این مرحله از المپیاد دانشجویی، به همراه نفرات برتر کنکور کارشناسی ارشد در مرحله نهایی آزمون که در شهریور برگزار می‌شود، شرکت خواهند کرد.

انتهای پیام

پایان/ مرجع وب و فناوری

منبع:ایسنا

دکمه بازگشت به بالا