بازار

شست و شوی فرش در بهترین قالیشویی در نیاوران

شست و شوی فرش در بهترین قالیشویی در نیاوران

طبیعتا همه افراد هر چیزی را در طول زندگیشان با تجربه کردن بدست آورده اند و به نتیجه دلخواهشان دست یافته اند ؛ البته گاهی برای این تجربه کردن ها بهای بسیاری را پرداخته اند که موضوع موجب شده است تا در انجام هر اموری دیگر به راحتی پای اعتمادشان را به میان نیاورند و یا به زبان آمیانه بی گدار به آب نزنند . حال با مثالی در حیطه موضوع مورد نظرمان جلو میرویم تا تجربه کردن و بها دادن  در این مسیر را هم به خوبی درک کنیم :

مثال ۱ :شما با پس انداز ماهیانه ای که از حقوق اندک کارمندی خود جمع آوری کرده اید تصمیم به خرید فرش برای منزل مسکونیتان گرفته اید ؛ طبیعتا تمام سعی خود را بر آن داشته اید تا فرشی با بهترین کیفیت و زیباترین نقش را انتخاب نمایید ؛

مثال ۲ : شما دارنده چند فرش دستبافت گران قیمت هستید که آن را با صرف هزینه بسیار زیادی خریداری کرده اید ، یا اینکه دارای قدمت بالایی است و آن را از گذشتگان خود به ارث برده اید ؛

مثال ۳ ؛ با اندوخته ای که در چند سال زندگی خود داشته اید برای کادو و یا جهیزیه به فرزندتان ، فرش خریداری نموده اید و به عنوان پدر یا مادر تمام سفرتان را بر آن داشته اید که فرشی زیبا و با کیفیت را خریداری نمایید حتی اگر به قیمت تمام پس اندازتان تمام شده باشد .

تمامیت این مثال ها این موضوع و بازتاب را می رساند، این همه اهمیتی که شما نسبت به فرش هایتان دارید نیازمند مراقبت ویژه ای میباشد . این مراقبت تا قسمت بسیار عمده ای شامل نحوه شست و شو در فرش ها میباشد . در حال حاضر و با پیشبرد صنعت در هر   زمینه ای ؛ صنعت قالیشویی نیز استارت محکمی خورده است و شرکت های قالیشویی با تکنولوژی های بروز شروع به فعالیت نموده است .

شما که شرق تهران زندگی میکنید هم میتوانید از مزایای بهترین قالیشویی در افسریه بهرمند شوید.

با تمام تفاسیری که در مورد خرید فرش از طرف شما بیان کردیم … پس زمانی که فرش هایتان را برای شست و شو به شرکت های قالیشویی میسپارید و پای تمام اعتمادتان را به میان می آورید ، سزاوار این هستید تا بهترین بازتاب و نتیجه را از سمت این شرکت ها بگیرید .

این بازتاب شامل موارد بسیاری میگردد :

  • فرش با بهترین مواد شوینده به دور از آسیب زدن به بطن فرش شسته شود ؛
  • پروسه خشک کردن فرش با استاندارد کامل صورت گیرد ،این استاندارد باید شامل عدم کشیدگی و چروکی فرش گردد؛
  • اگر فرش با مواد شوینده مناسب و استاندار شسته شود ، امکان ندارد که رنگ ها در نقشه فرش تداخل پیدا کنند و در هم آمیخته شوند ؛
  • مطمئنا این مسئله برای مشتری که بعد از بازگرداندن فرشش با پارگی هر چه اندک آن روبرو گردد به هیچ وجه، توجیه پذیر نمی باشد.

حمل و نقل و گرفتن سفارش از مشتری

شاید زمانی که در مورد پستی و بلندی های مسئله شستن فرش توسط قالیشویی ها سخن گفته میشود ؛ فقط مسائلی از قبیل تمیزی و حفظ سلامت فرش به میان آید . اگر با لحنی محترمانه از سوی منشی شرکت های قالیشویی روبرو نشده باشید ، یا اینکه با بدقولی از سمت ، قسمت حمل و نقل شرکت برای بردن و بازگرداندن فرشتان درگیر بوده باشید ؛ مطمئنا به این مسئله پی برده اید که موارد دیگر هم همچون نحوه ارائه خدمات در این شرکت ها حائز اهمیت دو چندانی میباشد.

نرخ نامه برآورد هزینه قالیشویی

هیچ شرکت قالیشویی نمی تواند بنا بر اختیار و تصمیم گیری شخصی برای هر متر از شست و شو فرش مبلغی را معین نماید ؛ زیرا باید برای برآورد کردن هزینه طبق نرخ نامه اتحادیه قالیشویی تهران عمل کنند .

تمام این تفاسیر که برشمرده شد را با اطمینان کامل میتوانید در بهترین قالی شویی نیاوران بیابید ، در ابتدای متن از تجربه کردن در این حیطه به طور گسترده سخن گفتیم ، بر همین اساس کافیست تا یک بار فرش هایمان را به بهترین قالی شویی در منطقه نیاوران بسپاریم تا با بدست آوردن یک تجربه شیرین برای همیشه با نگرانی هایمان در باب شرکت های قالیشویی خداحافظی کنیم .

سخن پایانی

همانطور که مطلع هستید؛ نیاوران یکی از منطقه های وسیع در کلانشهر تهران محسوب میگردد . طبیعتا اگر چنین منطقه ای بتواند رتبه بنام ترین قالیشویی در نیاوران را به خود اختصاص دهد و تمام مواردی که در بالا گفته شد را به عنوان قانون در شرکت وضع کند، بی شک لایق یکبار تجربه کردن بی چون و چرا میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا