تماس با ما: 02166057992 چت آنلاین   ورود

شرکت طراحی سایت با شرکت دیجیتال مارکتینگ چه فرقی دارد؟


دیجیتال مارکتینگ مهارت های خاص خود را نیاز دارد. برخی شرکت ها فقط خدمات طراحی سایت ارائه می دهند، در حالیکه در واقع شرکت های طراحی سایت مدرن و پیشرفته علاوه بر ارائه ی خدمات طراحی سایت، خدمات بازاریابی الکترونیک را تسهیل می کنند. اما بایستی بدانید طراحی سایت و خدمات بازاریابی آنلاین دو مقوله ی جدا از یکدیگر هستند.

اهمیت طراحی سایت:
یکی از دلایلی که طراحی سایت را برای مشاغل مختلف مهم تر از قبل کرده است، افزایش سطح انتظارات کاربران است. امروزه دیگر تقریباً تمام کاربران، از یک کسب و کار معتبر انتظار داشتن وب سایت را دارند. طبیعتاً مدیرانی که به تجارت خود و انتظارات کاربران اهمیت می دهند، با طراحی سایت عالی و کاربردی این انتظار را بی پاسخ نمی گذارند. طبق مطالعات، 75% از کاربران یک تجارت را بر اساس طراحی سایت آن قضاوت می کنند.

منظور از طراحی سایت عالی این است که برخی ویژگی ها را داشته باشد. مثلاً اینکه قابل دسترس و ساده باشد و پیمایش راحتی داشته باشد. سرعت بارگذاری آن بالا باشد و ریسپانسیو باشد. البته ویژگی های دیگری هم هستند که در تعریف یک طراحی خوب لحاظ می شوند اما اینها مهمترین فاکتور ها هستند.

بهتر است طراحی سایت به شرکت های طراحی سایت معتبر سپرده شود. اگر برای تجارت و حرفه ی خود به دنبال طراحی سایتی عالی و کاربردی هستید، با سفارش طراحی خود به شرکت دارکوب می توانید با کیفیت ترین طراحی را دریافت کنید و همچنین با استفاده از خدمات سئو و بازاریابی آنلاین می توانید بیشترین میزان ترافیک ارگانیگ را به دست آورید.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟
هر نوع بازاریابی که در بستر اینترنت اتفاق بیفتد به عنوان دیجیتال مارکتینگ قلمداد می شود. در واقع بازاریابان آنلاین از کانال ها و سیستم عامل های دیجیتالی برای تبلیغ دقیق پیام بازاریابی استفاده می کنند.

روش ها و کانال های دیجیتال مارکتینگ
بازاریابی الکتروینک از کانال های مختلفی مانند تشکیل کمپین های ایمیل برای مخاطبین هدف، بازاریابی محتوا، فروش و کاتالوگ تجارت الکترونیک، سئو و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو، رسانه های اجتماعی و تعامل با مشتری و … انجام می شود.

بهینه سازی موتور های جستجو (سئو)
منظور از سئو بهینه سازی وب سایت برای بهتر دیده شدن توسط موتور های جستجو و کسب رتبه های بالای SERP می باشد.

بهینه سازی وب سایت از طرق مختلفی مانند تحقیق و استفاده از کلیدواژه های مناسب، ایجاد لینک و استفاده از ابزار های مناسب برای تجزیه و تحلیل رقبا و … انجام می شود.

تفاوت شرکت طراحی سایت و شرکت بازاریابیبرنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نظرات شما

WhatsApp chat