فناوری اطلاعات

شرکتهای نانویی عضو پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت می شوندبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، تفاهم‌نامه همکاری بین ستاد ویژه توسعه فناوری‌نانو و و پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت با هدف جذب شرکت‌های معرفی شده از رویداد «رینکست» به این پارک منعقد شد.

از جمله محورهای همکاری مشترک بین پارک و ستاد نانو می‌توان به معرفی شرکت‌های موفق رویداد رینکست جهت استقرار در پارک، شناسایی، اولویت‌بندی، محصولات فناورانه برای کمک به توسعه بازار در شبکه شرکت‌های وزارت نفت اشاره کرد.

بر پایه این تفاهم نامه، از ظرفیت‌های نهادی واسط فناوری در قالب برنامه شبکه تبادل فناوری ستاد نانو جهت هماهنگی با پارک و احصای نیازهای شرکت‌های نفتی به خوبی بهره برداری می شود.

«رینکست» رویدادی است که به منظور تسهیل و حمایت از فرآیند تحقیق و توسعه با محوریت فناوری‌نانو برگزار می‌شود. این رویداد توسط کارگروه صنعت ستاد توسعه فناوری‌نانو برگزار شد تا ریسک فرآیند تحقیق و توسعه برای صاحبان فناوری کاهش یابد.

در این رویداد، طرح های فناورانه حاضر، از تسهیلات ستاد توسعه فناوری در زمینه اخذ مجوز نانومقیاس، تجاری‌سازی محصول، دریافت وام و … برخوردار می شوند.منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × یک =

دکمه بازگشت به بالا