بدون دسته بندی

سرمایه‌گذاری و روش سوددهی خودپرداز


دیدگاه سرمایه‌گذاری
یکی از ملموس ترین احساسات انسان کمال‌گرایی است همواره تمامی انسان ها تلاش می‌کنند شغل، ثروت، سلامتی، عواطف و آرامش مورد نظر را در طول زندگی خود بدست آورند پس یکی از بزرگ ترین هدف انسان رسیدن به اندوخته‌های مالی، پیشرفت دادن کسب و کار و رسیدن به یک درآمد ثابت است. در دوره ها و زمان های مختلف رسیدن به این هدف متفاوت بوده است که در این بخش ما انواع مسیر هایی که برای رسیدن به این هدف هست را دیدگاه می‌نامیم دیدگاه اقتصادی ما و دیدگاه اقتصادی شما.

انتخاب مطمئن
بعد از داشتن یک دیدگاه مناسب شما نیازمند شروع سرمایه‌گذاری خود در هدف خود می‌باشید. در اینجا معنی انتخاب مطمئن، اطمینان خاطر شما از یک سرمایه‌گذاری پر سود با ریسک کم در 12 ماه سال است. شایان ذکر است که امن ترین راه سوددهی، بانک ها می‌باشند.

نحوه سوددهی خودپرداز
از زمانیکه بانک ها سوئیچ های شخصی را ارائه دادند و خرید خودپرداز ها به صورت انفرادی آغاز شد گفتگوهایی در بازار سیاه از سوددهی های خودپرداز گفته شد جدی ترنگاه می‌کنیم; خودپرداز ها دو نوع سوددهی دارند اصلی ترین آن ها برداشت وجه نقد است بدین منظور که هر وجه نقدی از دستگاه شما به وسیله مشتریان خارج شد برای شما مبلغی در نظر گرفته می‌شود یعنی به ازای هر 1 میلیون تومان برداشت وجه نقد از خودپرداز شما 6 هزار 600 تومان سوددهی به ارمغان می‌آورید (1.1 درصد کل مبلغ دریافتی از خودپرداز) همواره این به این منظور است که نزدیک ترین خودپرداز ها به بانک در طول روز حداقل 15 میلیون تومان برداشت وجه نقد دارند که برابر است با 165 هزار تومان سوددهی.

نورینکسانجمن تخصصی وب هاستینگ ایران
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ به انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 3 =

دکمه بازگشت به بالا