تماس با ما: 02166057992 چت آنلاین   ورود

سایت های واکنش گرا یا ریسپانسیو


اصولا سایت های ریسپانسیو یا سایت های واکنش گرا به سایت هایی گفته می شود که کد نویسی آن ها به صورتی است که وب سایت در هر دستگاه متناسب با آن طراحی میشود. به ین صورت که فرقی نمیکند شما با تلفن همراه یا تبلت یا لپ تاپ و کامپیوتر وارد سایت شوید. در هر صورت سایت کاملا متعادل نمایش داده می شود. در چه هنگامی میگوییم یه سایت ریسپانسیو است. سایت هایی که ریسپانسیو هستند یعنی از خوانایی بالایی برخوردار هستند و کاربر به راحتی میتواند مطالب رو بخواند و فونت مطالب نه بزرگ است نه کوچک که چشم هنگام خواندن اذیت شود.
یکی دیگر از موارد این است که عکس ها دچار بهم ریختگی نیستند. یعنی عکس ها با هم تداخل ندارند و محتوا عکس ها کاملا شفاف و سنجیده قرار گرفته است. یکی دیگر از مواردی که گوگل به آن خیلی اهمیت می دهد جایگاه آیکون ها و محتوا ها و دکمه ها است. این مورد از نظر گوگل در سئو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. دکمه ها به حدی کوچک نباشند که کاربرای برای زدن دکمه مجبور باشد چند بار امتحان کند و یا حتی به حدی به هم نزدیک نباشند که هنگام زدن یک دکمه دکمه دیگر لمس شود.
گوگل در اخرین اپدیت خود اعلام کرده است که از این به بعد فقط سایت هایی که ریسپانسیو هستند را در نتایج خود نشان می دهد و این یعنی سقوط بسیاری از سایت ها.
از جمله صفحاتی که از واکنشگرایی بالایی برخوردار هستند می توان به صفحه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در کرمانشاه و همچنین صفحه هزینه طراحی وب سایت در تبریز اشاره کرد.
از جمله سایت هایی که کاملا واکنش گرا هستند هم میتوان به سایت همیار وردپرس و دیجی کالا اشاره کرد.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نظرات شما

WhatsApp chat