تماس با ما: 02166057992 چت آنلاین   ورود

سایت های فروشگاهی چگونه کار می کنند؟


سایت های فروشگاهی چگونه کار می کنند؟
درست از زمانی که فضای اینترنت گسترش پیدا کرد ، این نوع از کسب و کار یعنی ساخت فروشگاه اینترنتی پدید آمد . در واقع مشتریان برای فروش محصولات خود به صورت گسترده تر ، آن ها در سایت قرار می دهند . خریداران نیز بعد از بررسی محصولات ، به صورت اینترنتی آن را سفارش می دهند و مبلغ آن را از طریق درگاه های اینترنتی پرداخت می کنند. بعد از این که محصولات به طور دقیق بررسی شدند ، توسط پیک و یا سیستم حمل و نقل سایت به دست مشتریان می رسد .

به همین خاطر است که امروزه صاحبان کسب و کار به دنبال طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین هستند . این سایت ها کمک بسیاری در جهت رسیدن به اهداف فروشندگان می کند. به عنوان مثال فرض کنید یک فروشگاه پوشاک در نقطه ای از شهر وجود دارد که دسترسی به آن مکان بسیار سخت می باشد . در این صورت حتی اگر اجناس مرغوبی در فروشگاه وجود داشته باشد ، مشتریان نمی توانند از آن ها استفاده کنند و این باعث ضرر و زیان فروشنده و صاحب فروشگاه می شود . اما با طراحی سایت پوشاک در قالب فروشگاه اینترنتی می توان این محدودیت را از بین برد و محصولات خود را به صورت 24 ساعته و هرجایی به فروش رساند .

سایت های فروشگاهی در ابتدا مورد استقبال مورد قرار نگرفتند ، و این به خاطر عدم اطمینان مردم به این سایت ها به دلیل پرداخت وجه بود به صورت آنلاین بود . اما به مرور زمان سایت ها فروش آنلاین در میان کاربران جا افتاد و طرفداران بسیاری پیدا کرد.طراحی سایت های فروشگاه آنلاین معتبر زیادی در ایران فعالیت می کنند که معروف ترین آن ها سایت دیجی کالا می باشد . در این سایت تنوع محصول بسیاری دیده می شود . محصولات در دسته بندهای مخصوص خود وجود دارند . اما یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شده است تا طرافداران بسیاری پیدا کند ، ارائه تخفیف روی محصولات خود می باشد .
یکی از سوالاتی که در مورد سایت های فروش محصولات بیان می شود این است که :

طراحی سایت های فروشگاهی مناسب چه کسانی است ؟
در پاسخ به این سوال باید گفت که فرقی نمی کند که شما در چه زمینه ای مشغول فعالیت هستید . زیرا در هر زمینه ای که کار می کنید می توانید با ساخت فروشگاه آنلاین خود درآمد بسیاری را به دست آورید .
دلایل مختلفی برای ساخت فروشگاه وجود دارد . یکی از آن ها این است که افراد می توانند با حذف واسطه ها به طور مستقیم از فروشندگان خرید می کنند . به علاوه می توان با طراحی سایت فروش ، به بالا بردن اعتبار و برند فروشگاه خود افزود و اعتماد مشتریان را جلب کرد.
یکی از کار هایی که می توان در جهت توسعه بیش تر کسب و کار خود انجام داد ، طراحی اپلیکیشن فروشگاهی است . زیرا افراد از گوشی های موبایل خود بیش تر از سایت ها استفاده می کنند و دلیل آن هم دسترسی راحت به تلفن های همراه در هر زمان و مکان است . پس اگر می خواهید در زمینه کاری خود به نتیجه بیش تری دست یابید ، از اپلیکیشن های فروشگاهی در کنار سایت های فروش کمک بگیرید.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نظرات شما

WhatsApp chat