بدون دسته بندی

سایت های دانلود


در دنیای فناوری و دیجیتالی امروز که افراد برای کوچکترین کار خود به سراغ موبایل و اینترنت می روند و نیاز خود را از این طریق برطرف می کنند، پس حتما باید سایت یا اپلیکیشنی باشد تا افراد بتوانند از طریق آن ها کتاب ، فیلم ، آهنگ و یا هر فایلی که مدنظرشان است را دانلود کنند . از این رو عده ای افراد اقدام به طراحی سایت دانلود کردند.
در این گونه از سایت ها که نوع خاصی از طراحی سایت است ، افراد نخست هدف کلی خود را مشخص می کردند . یعنی مشخص می کردند که قرار است کدام نواع از فایل را در سایت خود آپلود کنند تا کاربران جهت دانلود آن ها به سایت دانلودی آن ها مراجعه کنند. انواع فایل ها می توانست فیلم و سریال ، آهنگ یا هر چیر دیگری باشد .
بعد از این که هدف خود را مشخص کردند، باید شروع به تولید محتوای جذاب برای کاربران کنند . این محتوا ها می توانند متنی با تصویر های جذاب باشد تا ظاهر کلی وبسایت آن ها هر مخاطبی را به سایت آن ها جذب کند .
برای این که تعداد کاربران سایت دانلود بالا برود و ترافیک سایت افزایش یابد ، باید سایت دیده شود . از آن جایی که بیشت تر افراد تنها روی سایت هایی که کلیک می کنند که در نتایج جستجو در صفحه اول و یا حتی لینک یک باشند ، قدم بعدی سئو سایت دانلود می باشد. یعنی باید با انجام یک سری روتین برای سایت های خود رتبه سایت خود را افزایش دهید و آن را به نتایج اول گوگل برسانید.
از که افراد دیگر برای تماشای به روز ترین فیلم ها و گوش دادن به آلبوم های جدید خواننده مورد علاقه خود دیگر به مغازه و کلوب های پخش فیلم نمی روند ،روز به روز به تعداد افرادی که برای دانلود به سایت های دانلودی رجوع می آورند اضافه می شود و به همین خاطر رقابت بین سایت های دانلودی بالا می رود .پس طراحی سایت دانلود فیلم یا موزیک به تنهایی کافی نیست و باید تمام مراحلی که در بالا ذکر کردیم برای داشتن یک سایت دانلود خوب رعایت کنیم تا بتوانیم به نتیجه دلخواه برسیم و از این طریق درآمد خیلی خوبی از سایت های دانلودی به دست آوریم .


برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا
WhatsApp chat