بدون دسته بندی

سئو سایت فروشگاهی و فروش میلیونی


شخصی را میشناختم که چند سال پیش ، بَرِ خیابان مغازه ای داشت و مانند بقیه مغازه دار ها استرس کرایه مغازه و فروش و گذران زندگی خود را داشت.
بعد از مدتی به فکر راه اندازی سایت و فروش اینترنتی شد . این کار را انجام داد و موفق هم شد و الان هم سایتش در کلیدواژه های بسیار پر جستجو در رتبه های بالای گوگل سیر می کند.
قبل از دوران کرونا ، ازش شنیدم که می گفت در روزای بد و کساد ، روزانه 15 میلیون فروش را تجربه می کنم. فکر کنید ، روزی 15 میلیون!!!
ما ایرانی ها حسابی تو کار حساب و کتاب درامد بقیه هستیم. حالا بزارید ببینیم با فرض سود 30 درصد ، چقدر درامد خالص در روز میشود؟ حدود 3.5 میلیون روزانه و حدود 100 میلیون ماهانه.
چه کسی را میشناسید که همچین حقوقی را داشته باشد؟ تازه ما با کمترین مقدار جلو رفتیم.
حالا که در این اوضاع کرونا ، کسب و کار های اینترنتی جان گرفته ، درامدش چندین برابر هم شده.
طراحی سایت ، به خودی خود جوابگو نیست. چون صد ها سایت در هر زمینه ای وجود دارد و اگر سایت خود را نزد گوگل ارزشمند نشان ندهیم ، او هم ما را به کاربران نشان نمی دهد.
اگر فروشگاه اینترنتی دارید ، حتما پیگیری سئو سایت فروشگاهی خود باشید. اگر هم ندارید حتما سایت فروشگاهی خود را طراحی کنید و سپس به یک شرکت سئو معتبر مراجعه کنید و خدمات سئو برای سایت خود سفارش دهید.
پس از بالا امدن در گوگل میبینید که چه درامدی را کسب می کنید.
آنموقع است که حسرت میخورید که چرا زودتر این کار را انجام ندادم.
هر وقت این فکر در سرتان آمد که این ، یک کار بیهوده است ؛ به این فکر کنید که در هر ثانیه 63000 جستجو در گوگل انجام می شود و طبق اعلام گوگل ، بیش از 50 میلیون کاربر ، در ایران از موتور جستجوی گوگل استفاده می کنند.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 5 =

دکمه بازگشت به بالا