بدون دسته بندی

زندگینامه کوین ترودو


کوین ترودو Kevin Trudeau ( نام اصلی او کوین مارک ترودو – Kevin Mark Trudeau ) کارآفرین ، تاجر ، نویسنده کتاب و بازیکن حرفه ای بیلیارد با بیش از 60 شرکت ثبت شده در سراسر جهان با گردش مالی بیش از 3 میلیارد دلار در سال و مالک 3 شبکه ماهواره ای در انگلستان می باشد که یکی از آنها به نام شبکه گلف یکی از کانال های رسمی انگستان بوده است. او بدون داشتن پدر و مادر ثروتمند و فقط با تلاش خودش و همچنین یادگیری رمز و راز های موفقیت از گروه های مخفی آمریکایی یک امپراطوری تجاری برای خود بنا کرده و به این ثروت کلان رسیده است !

کوین ترودو کیست
کوین ترودو

ما کامل ترین و حقیقتی ترین زندگینامه درباره کوین ترودو را جمع آوری کردیم تا شما از زندگینامه کامل او اطلاع داشته باشید و بدانید کوین ترودو کیست و سپس شما با داشتن اطلاعات کامل و شناخت کوین ترودو به سمینار ها و کتاب های او گوش فرا داده و از محتوای بی نظیر آنها استفاده نمایید .

حقیقت زندگی کوین ترودو این است که بعضی مشکلات در زندگی ای او به شکل تصادفی بوده و برخی دیگر حاصل پاپوش هایی است که برای او ایجاد شده است . او اولین کسی بود که راز گروه های مخفی آمریکایی را بر ملا کرد و طبیعتا با مخالفت آنها مواجه شد . به نظر میرسد در نهایت همین گروه های مخفی باعث شدند تا او برای 10 سال به زندان محکوم شود تا جلوی تکثیر و گسترش بیشتر این اطلاعاتی که کوین ترودو داشت گرفته شود .

دوران جوانی کوین ترودو
کوین ترودو متولد 6 فوریه 1963 ( 17 بهمن 1341 ) در لئن ( Lynn ) ماساچوست کشور آمریکا است او در حال حاضر 58 سال سن دارد . پدر او یک جوشکار ساده و مادر او خانه دار بود بنابراین خانواده آنها جزو قشر متوسط و رو به پایین جامعه به حساب می آمد.

کوین ترودو از همان سنین نوجوانی همیشه در تکاپو برای پیشرفت و رسیدن به موفقیت و ثروت بود . چون فکر او با این سوالات پر شده بود و به دنبال موفقیت مالی و کسب ثروت بود ، دائم در حال مطالعه کتاب های مختلف برای کشف این اسرار بود . در نهایت یک فرد که خود عضو گروه های مخفی آمریکایی بود ، گروه مخفی برادرهود را به کوین ترودو معرفی کرد .

مادر و همسر کوین ترودو
مادر و پدر کوین ترودو
کوین ترودو و خانواده
کوین ترودو و مادرش
عضویت کوین ترودو در گروه مخفی برادر هود
همیشه در طول تاریخ قوم یا خانواده هایی بوده اند که از نظر سطح مالی ثروتمند به حساب می آمدند یا از نزدیکان پادشاهان گذشته و یا فرزندان آنها بوده اند و کاملا با طیف عام و فقیر جامعه از نظر طبقاتی فاصله داشته اند . در طول تاریخ باور بر این بوده که ثروت و قدرت به صورت ژنتیکی در DNA افراد گنجانده شده و معمولا در قدیم از اصطلاح خون برتر یا ژن برتر ( در انگلیسی خون آبی ) برای آن استفاده شده است .

به مرور زمان قوانین و روش هایی در خانواده ها و قوم های ثروتمند برای موفقیت و افزایش ثروت پایه گذاری شده است که در طول زمان از طریق کتاب یا نقل قول شفاهی و یا آموزش به نسل بعدی منتقل شده . اما این اطلاعات همیشه فقط در دسترس برای افراد خانواده یا بزرگان بوده و آنها هیچ گاه اجازه نمیدادند این اطلاعات توسط عام مردم کشف و درک شود .

برای مثال هیچگاه فردی از یک خانواده ثروتمند با یک فرد از خانواده فقیر ازدواج نمیکرده و حتی رفتار این دو طبقه اصلا شکل اجتماعی نداشته است . پس از کمرنگ شدن حکومت های پادشاهی و ایجاد جوامع به شکل امروزی ، گروه های مخفی کوچکی با نام های مختلف ایجاد شدند که دقیقا مانند قبل اطلاعات و اسرار کسب ثروت و موفقیت را به صورت راز نگهداری می کنند و آن را بین خود گسترش می دهند . تعدادی از این گروه های مخفی با نام های جمجمه و استخوان ” Skull and Bones ” ، ایلومیناتی ” Illuminati ” و فراماسونری ” Freemasonry ” بسیار مشهور هستند و قطعا شما نیز درباره آنها چیزهایی شنیده اید .

یکی از این گروه های مخفی گروه برادر هود ” The Brotherhood ” می باشد . این گروه نسبت به بقیه گروه هایی که نام بردیم ناشناخته تر است ، دلیل این موضوع هم کاملا روشن است ! چون ما گفتیم این انجمن ها مخفی هستند و سعی میکنند فعالیت خود را مخفی و به دور از اطلاع مردم عادی نگه دارند .

کوین ترودو در حدود سال 1978 ( 15 سالگی ) توسط یک رابط که عضو گروه مخفی برادرهود بود به عضویت این گروه در آمد . در گروه مخفی برادرهود با ارائه کتاب های قدیمی حفظ شده از نسل های گذشته ، برگذاری سمینار و صحبت و معاشرت با اعضای دیگر گروه کوین ترودو کم کم به راز های مخفی حفظ سلامت ، ارتقاع قدرت فکر ، رسیدن به موفقیت و کسب ثروت دست یافت .

جوانی کوین ترودو
جوانی کوین ترودو
جوانی کوین ترودو
جوانی کوین ترودو
ترک تحصیل و شروع تجارت کوین ترودو
کوین ترودو تحصیلات خود را در دبیرستان سن مری که یک دبیرستان خصوصی مخصوص کاتولیک ها در شهر لین است ادامه داد . او در سال 1981 از طرف مدرسه محل تحصیلش به عنوان یکی از آینده دارترین استعداد های مدرسه معرفی شد .

پس از اتمام مقطع دبیرستان بود که متوجه شد ادامه تحصیل باعث کسب موفقیت و ثروتی که او در آرزوی آن آست نمی شود . به همین دلیل دست از ادامه تحصیل کشیده و با تعدادی از دوستانی که داشت مشغول به دست فروشی و پس از آن خرید و فروش خودرو و کسب درآمد از این طریق شد .

جوانی کوین ترودو
کوین ترودو
کوین ترودو
کوین ترودو
دوره و کتاب ابر حافظه کوین ترودو
پس از مدتی آموزش هایی که از طریق گروه مخفی برادر هود به او داده می شد باعث شد تا قدرت فکر و حافظه خود را درک کند و این باعث شد تا در سال 1985 در موسسه حافظه آمریکا مشغول جمع آوری اطلاعات و ارائه دوره های آموزشی تقویت حافظه شود . در نهایت در سال 1387 دوره ای نام مگا مموری را انتشار داد ( Mega Memory ) .

کتاب ابر حافظه یا مگا مموری که شامل توضیحات و تمرین های روزانه برای تقویت حافظه می باشد کاملا علمی بوده و چندین مرحله این کتاب تکمیل و به چاپ مجدد رسید . متاسفانه نسخه فارسی از این کتاب موجود نیست اما بسیاری از افراد و اساتیدی که در سطح جهانی یا در ایران امروزه در زمینه تقویت حافظه فعالیت می کنند در حقیقت الگوبرداری از این روش کرده اند .

کوین ترودو در کنار خانواده
کوین ترودو در استرالیا
تفریحات کوین ترودو
هواپیمای شخصی کوین ترودو
چیپ شخصی کوین ترودو
کوین ترودو در استرالیا
تفریحات کوین ترودو
تفریحات کوین ترودو
اولین دادگاه و زندانی شدن کوین ترودو
در سال 1990 او به دلیل اشتباه در عنوان نویسی چک به 80.000 دلار جریمه متهم شد که طی 30 روز آن را پرداخت کرد . کوین ترودو در این باره ذکر می کند که خطایی از طرف وی نبوده و بانک اشتباهاتی را انجام داده است . دلیل این اشتباه استفاده از کلمه “دکتر ذهن” به شوخی و برای تبلیغ هنگام فروش دوره مگا مموری بوده است !

به این شکل بانک در نظر گرفته که او واقعا یک دکتر است و همین باعث اتهام و جریمه او شده است . یک سال بعد در 1991 نیز به دلیل تقلب در کارت اعتباری به دو سال زندان محکوم شد . کوین ترودو توضیح می دهد که با بسته شدن یکی از کارت های اعتباری وی به دلیل تاخیر یک هفته ای در باز پرداخت وام ، مجبور به حذف اسم وسط ” مارک ” و ایجاد حساب های دیگر شده که پس از چند سال با مشکل قانونی آن مواجه می شود .

او حتی پس از آزادی از زندان باور نمیکرد که چنین اشتباه ساده ای باعث شده تا او را مجرم شناسایی کنند . چون او با این کار باعث خسارت به کسی نشده بود و فقط با نام کوتاه خود کارت اعتباری دریافت کرده و از آن برای تجارت خود استفاده می کرد .

پس از آزادی در سال 1993 به یک شرکت بازاریابی چند سطحی با نام Nutrition For Life پیوست . کار در این زمینه خوب پیش میرفت تا سال 1996 که دولت اعلام کرد تصور می کند فعالیت این شرکت حرمی است و بنابراین جریمه ای 185.000 دلاری برای آن در نظر گرفت و مقرر شد که تاکتیک کاری این شرکت تغییر یابد .

زندانی شدن کوین ترودو
زندانی شدن کوین ترودو

فعالیت کوین ترودو در زمینه تبلیغات تلوزیونی
کوین ترودو در زمینه پخش تلوزیونی به صورت تبلیغات آخر شب در شمال آمریکا به کار پرداخت و محصولات زیادی مثل محصولات بهداشتی ، مکمل های غذایی ، درمان اعتیاد ، دوره های بهبود حافظه و … را تبلیغ و به فروش رساند . در سال 1998 شکایتی از وی صورت گرفت با این مبنا که محتوای تبلیغاتی وی حاوی ادعاهای بی اساس و غلط است .

شش مورد خطا از محصولات او گرفته شد که در نهایت او مبلغی معادل 500.000 دلار جریمه بابت تبلیغ و فروش کلسیم مرجانی پرداخت کرد . دکتر باب برفوت تحقیقات زیادی در زمینه کلیسم به دست آمده از مرجان های دریایی انجام داده بود و ادعا میکرد این محصول برای سلامت افراد بسیار مفید است ؛ همچنین تحقیقات دیگری در آمریکا نشان دهنده این بود که با توجه به مصرف مواد غذایی مضر مانند نوشابه ها ، کلسیم بدن افراد در آمریکا رو به تحلیل است .

به همین دلیل این ماده به عنوان یک راه حل برای درمان این کمبود کلسیم ارائه شده بود . اما به این دلیل که مدارک کافی برای اثبات تاثیر کلسیم مرجانی نبود و همچنین برداشت مرجان به دلیل رشد کم غیر مجاز است ، کوین ترودو که معرف و فروشنده این محصول بود با جریمه مواجه شد .

معرفی محصولات مختلف توسط کوین ترودو
معرفی محصولات مختلف توسط کوین ترودو

خروج کوین ترودو از گروه مخفی برادر هود
کوین ترودو مایل بود تا راز های موفقیت و قانون جذب را برای عموم مردم به اشتراک بگذارد و این از نظر انجمن برادر هود غیر قابل قبول بود . ناچار او پس از حدود 20 سال عضویت در گروه مخفی برادر هود در حالی که در بالاترین سطح اطلاعاتی بود در سال 1999 از عضویت این گروه مخفی خارج شد .

اعضای گروه مخفی برادر هود و حتی گروه های مخفی دیگر به هر شکل دنبال منصرف کردن او از این کار بودند و این شروعی شد تا به دنبال ایجاد پاپوش هایی برای جلوگیری از فعالیت کوین ترودو باشند .

اولین محدودیت‎های کوین ترودو
در سال 2004 کوین ترودو با اتخاذ یک توافقنامه که شامل پرداخت دو میلیون دلار ( 500.000 دلار نقد + خانه و ماشین ) و ممنوعیت استفاده از تبلیغات انبوه برای محصولاتش بود مواجه شد . او دیگر نمیتوانست محصولات خوراکی یا بهداشتی خود را در تلوزیون تبلیغ و به فروش برساند و تعدادی از محصولات نیز به کلی غیر قانونی اعلام شدند .

او اعلام کرد که چون اطلاعات ذکر شده در توضیحات تبلیغاتی وی به ضرر منافع دولت است آنها این ممنوعیت را برای وی در نظر گرفته اند . او در تبلیغات محصولات خود اطلاعات و آماری از فعالیت دولت آمریکا در زمینه تغذیه نامناسب مردم ، پرورش حیوانات با روش های غیر اصولی و … ارائه می داد که بی دلیل در ممنوعیت وی نبود .

برای مثال کوین ترودو ذکر می کند که برای خوراک گاو ها در آمریکا از گوشت های فاسد و پسماند های مرغ و دیگر حیوانات استفاده می شود و همین علتی برای بیماری جنون گاوی است ، و دولت آمریکا هیچ نظارتی برای این موضوع ندارد . این موضوع باعث شد تا کوین ترودو شروع به نوشتن کتابی در زمینه افشای مواد مضر برای بدن و همچنین روش های طبیعی برای درمان بیماری ها کند .

دو کتاب برتر کوین ترودو
کتاب درمان های طبیعی کوین ترودو
در سال 2004 کوین ترودو یک کتاب با عنوان ” درمان های طبیعی – آنها نمی خواهند شما بدانید ” ( Natural Cures ) تالیف کرد که در سال 2005 روانه بازار شد . این کتاب 26 هفته به عنوان پر فروش ترین کتاب آمریکا بود و 5 میلیون نسخه از آن در سراسر دنیا تکثیر شد و به فروش رفت . در این کتاب کوین ترودو اسرار شرکت های داروسازی را فاش می کند .

او می گوید شرکت های داروسازی برای این که داروی بیشتری بفروشند و سود بیشتری ببرند میخواهد همیشه شما مریض بمانید و دارو خریداری کنید . در صورتی که بسیاری از بیماری ها با روش های ساده تری قابل درمان است .

انتقاداتی صورت گرفت که محتوای این کتاب صحیح نیست و چون ممکن بود او مجدد دچار مشکلات قانونی شود ، مجبور شد در ابتدای کتاب متنی را اضافه کند که ذکر میکند : استفاده از روش های درمانی ذکر شده در کتاب و پیگیری آن به عهده خود فرد است و او مسئولیتی در برابر آن ندارد .

سمینار درمان های طبیعی کوین ترودو
سمینار درمان های طبیعی کوین ترودو

در سال 2005 او شکایتی را علیه توافقنامه سال 2004 که با موضوع ممنوع کردن تبلیغات محصولاتش بود مطرح کرد و درخواست لغو آن را داد . اما موفق نشد .

با موفقیت در فروش کتاب اولش دو سال بعد کتاب دیگری با نام ” More Natural Cures Revealed ” انتشار داد که در آن روش های زیادی برای جلوگیری از بیماری های مانند سرطان ذکر شده بود و نکته مهم این بود که در این کتاب ذکر شده است که علت بیماری ها ویروس یا میکروب ها نیستند ، بلکه عدم تعادت در انرژی حیاتی باعث این بیماری ها می شود ( امروزه می دانیم و به اثبات رسیده که قدرت ذهن در درمان بیماری یا گسترش آن تاثیر گذار است ! ) .

در سال 2006 یک نویسنده علمی بیشتر مفاهیم این کتاب را رد کرد و مقاله ای با این موضوع در یکی از نشریات علمی آمریکا به چاپ رساند .

کوین ترودو در حال خرید مواد غذایی ارگانیک
کوین ترودو در حال خرید مواد غذایی ارگانیک
کتاب درمان کاهش وزن کوین ترودو
کوین ترودو از کودکی دچار افزایش وزن و چاقی بود و با مراجعه به چندین دکتر تغذیه و رعایت رژیم های مختلف موفق به کاهش وزن و تناسب اندام نشده بود . او همچنین کتاب های بسیاری در این زمینه مطالعه کرده بود اما بیشتر این اطلاعات نتیجه بخش نبودند .

در نهایت او با جمع آوری این اطلاعات و همچنین ترکیب آن با اصول و راز هایی که از انجمن مخفی برادر هود درباره قدرت ذهن یاد گرفته بود توانست چاقی خودش را درمان کرده و به وزن ایده آن و تناسب اندام دست یابد .

او تصمیم گرفت نتیجه تجربیان و اطلاعات خود را به صورت کامل در کتابی با عنوان ” درمان کاهش وزن – آنها نمیخواهند شما بدانید ” ( The Weight-Loss Cure ) در اختیار دیگران قرار دهد . نکته اینجاست که در این کتاب نیز اشاره هایی به مواد مضر غذایی که توسط دولت و شرکت های بزرگ صنعت تغذیه تولید میشود شده بود .

کوین ترودو می گوید شرکت های تولید کننده مواد غذایی از سم ، کود و مواد شیمیایی برای پرورش سبزیجات و همچنین از هورمون های رشد برای پرورش حیوانات استفاده می کنند . همچنین او اعتقاد دارد شرکت های تولید کننده مواد غذایی سعی دارند با ترفند های مختلف شما را به مصرف محصولات غذایی خودشان معتاد کنند تا با خرید و مصرف بیشتر سود بیشتری عاید آنها شود .

پس از انتشار کتاب چندین بار شکایت از وی صورت گرفت ، به این دلیل که در کتاب کاهش وزن داروهای تخصصی را ذکر کرده بود که تجویز آن به صورت قانونی فقط باید توسط پزشکان انجام می شد .

با توجه به این که او دارای تحصیلات و مدرک پزشکی نبود این کار او غیر قانونی تشخیص داده شد که این موضوع پیگیری و در آینده مشکلات زیادی را برای کوین ترودو به وجود آورد ! همزمان با کتاب درمان کاهش وزن ، کتاب “بدهی درمانی – آنها نمیخواهند شما بدانید ” ( Debt Cures ) را تالیف و انتشار داد .

برای اطلاعات بیشتر از تمام کتاب های کوین ترودو به مطلب زیر مراجعه کنید :

[irp posts=”2717″ name=”معرفی لیست کامل مجموعه کتاب کوین ترودو”]
دوره آرزوی تو دستور توست
کوین ترودو پس از شناخته شدن در دنیا به دلیل کتاب هایی که نوشته بود ، تصمیم گرفت پس از سالها پرده از راز گروه های مخفی برداشته و اطلاعات آنها را فاش کند ! او میدانست که اتفاقات بد و اتهامات این چند سال همه به خاطر نفوذ انجمن های مخفی در بدنه دولت آمریکا و قدرتمندان این کشور است .

بنابراین در سال 2009 اقدام به برگذاری سمیناری بزرگ در کوه های آلپ اروپا با عنوان ” آرزوی تو دستور توست ” ( Your Wish Is Your Command ) کرد . در این سمینار باشکوه کوین ترودو به صورت کامل در مورد قانون جذب و راز های نهان آن توضیح میدهد . همین جاست که او اعلام می کند طی سالها عضو انجمن برادر هود ” The Brotherhood ” بوده و حال می خواهد اطلاعات و راز های مهم را به صورت عمومی به اشتراک بگذارد .

توضیحات کوین ترودو درباره دوره آرزوی تو دستور توست در ویدیو زیر :

هزینه شرکت در سمینار آرزوی تو دستور توست برای هر نفر 10.000 دلار بود . این سمینار به صورت فایل صوتی ضبط شده و بعدا توسط او به فروش رسید تا دیگران نیز که در این سمینار حضور نداشتند بتوانند به این اطلاعات دست یابند . تقریبا تمامی افرادی که در این سمینار شرکت کرده بودند ذکر کرده اند که بسیار تاثیر گذار بوده و ارزش هزینه ای که بابت آن پرداخت کرده اند را داشته است و باعث تغییر در زندگی آنها شده است .
برگذاری این سمینار تنها شروع یک مسیر بزرگ بود تا کوین ترودو بتواند اطلاعات و تجربیات چندین ساله خود را در اختیار عموم مردم قرار دهد .

سمینار آرزوی تو دستور توست توسط تیم موفقیت 98 به صورت کامل و بدون سانسور ترجمه شده و به دو صورت زیرنویس فارسی و دوبله فارسی برای دانلود رایگان در اختیار مشترکین سایت قرار گرفته است .برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 11 =

دکمه بازگشت به بالا