بدون دسته بندی

زبان های مورد نیاز برای طراحی سایت


از آنجا که امروزه طراحی وبسایت ها اهمیت زیادی دارند، یادگیری طراحی وب برای تولید آن نیز اهمیت زیادی پیدا کرده است. اگر مشاغلی می خواهند به صورت اینترنتی اداره شوند و قصد دارند در بلند مدت این کار را انجام دهند، این کار با در نظر گرفتن چشم انداز دیجیتال ممکن می شود.

با این وجود اینترنت می تواند مشتری سرسختی باشد. برخلاف مشتریان انسانی شما، به زبانی که صحبت می کنید صحبت نمی کند و همانطور که می دانید ارتباطات برای یک تجارت خوب بسیار مهم و حیاتی است. در عوض، از نوع دیگری از زبان ها استفاده می کند که به شما در برقراری ارتباط آنچه می خواهید کمک می کند. بسیاری از زبان های متداول طراحی وب در بستر خارج از اینترنت وجود دارد. این زبان ها بعضا به صورت مستقل یا با هم برای انجام کار استفاده می شوند.

زبان برنامه نویسی طراحی وب چیست؟
زبان های برنامه نویسی، متفاوت از فناوری کار می کنند. در حالی که فناوری خیلی راحت از مد می افتد، جایگزینی زبان های برنامه نویسی خیلی آسان نیست. اینها موسساتی هستند که کل صنعت دیجیتال بر روی آنها قرار دارد و جایگزینی آنها تقریبا غیرممکن است. به همین دلیل است که آنها مرتبا ارتقا می یابند.

وقتی یک مهندس کامپیوتر یا یک طراح وب سعی در توضیح چگونگی انجام کار دارد، نداشتن دانش و تخصص در این زمینه می تواند کار را دشوار کند. اما لازم نیست که زبان برنامه نویسی را به طور کامل بدانید تا حرف خود را به آنها بزنید و به آنها بگویید که هدف مورد نظر شما چیست و در اصل از آنها چه می خواهید.

تعداد زیادی زبان برنامه نویسی وجود دارد که برای طراحی و توسعه وب سایت ها مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از آنها آزمون زمان را تحمل کرده اند و برخی نسبتا جدید هستند. برخی از زبان های رایج طراحی وب:

HTML و CSS
Java
Java Script
Python
Ruby
SQL
PHP
NET
Swift
ANGULAR

هنگام طراحی و توسعه وب سایت، نرم افزار یا سایر برنامه های دیجیتال، زبان های برنامه نویسی توسعه دهندگان را قادر می سازند که دیگر نیازی به یادگیری زبان ماشین و کدنویسی در سطح باینری نداشته باشند و از طریق قوانین و دستورات سفارشی خود، زبان ها به کد ماشین ترجمه می شوند. به این ترتیب، زبان های برنامه نویسی واسطی هستند که توسعه دهندگان می توانند همزمان بیشترین کنترل و درک را داشته باشند.

علاوه بر این، چارچوب ها و کتابخانه هایی نیز وجود دارد که در بالای این زبان ها ساخته شده است. چارچوب ها زمینه ی مناسبی برای کاربرد های مختلف فراهم می کنند. در این مورد، بسیاری از فریم ورک ها به توسعه وب سایت ها کمک می کنند، در حالی که کتابخانه ها اجزای موجود را برای صرفه جویی در وقت توسعه دهنده فراهم می کنند و بسیاری از چارچوب ها کتابخانه آنها را نیز شامل می شوند.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا