فناوری اطلاعات

رقایت غول‌های استارت‌آپی در دفاع ۵ دقیقه‌ای اینوتکس پیچدر رویداد اینوتکس پیچ ۱۰ تیم استارت آپی برای کسب موفقیت در برابر داوران از طرح‌های خود دفاع می کنند.

محمدساجد کرامتی مجری رویداد اینوتکس پیچ،در گفت و گو با ایسنا، زمان برگزاری این رویداد را از روز ۲۸ دی ماه دانست و افزود: در مرحله اول، این رویداد در ۵ استان منتخب شامل اصفهان،هرمزگان،  خراسان‌رضوی، اردبیل و تهران برگزار شد.

وی با بیان اینکه در بخش استانی ۲۵۰ تیم استارت آپی حضور داشتند، ادامه داد: از این تعداد ۱۰ تیم منتخب استانی، در رویداد اینوتکس پیچ که امروز جمعه در چهارمین روز از رویداد اینوتکس برگزار می‌شود، با یکدیگر رقابت می‌کنند.

ساجدی اظهار کرد: در این رویداد تیم‌های حاضر در حضور ۵ داور و در مدت ۵ دقیقه از طرح‌های خود دفاع می‌کنند و در نهایت دو تیم انتخاب خواهند شد.

به گفته وی۱۰ تیم راه یافته به مرحله نهایی اینوتکس پیچ به این شرح است:

تیم بیازما از تهران فعال در زمینه آزمایشگاه مجازی برای دانش آموزان

تیم فوتبالیت از اصفهان فعال در حوزه باشگاه و مدیریت باشگاه 

تیم بوم وند از بندرعباس در حوزه گردشگری

تیم هلپیکال از مشهد فعال در حوزه CRM و ارتباط با مشتری

تیم ژیوانو از بندرعباس 

تیم کروسین فدک فعال در زمینه زعفران و فرآوری آن 

تیم موری از تهران فعال در زمینه هوش مصنوعی برای خرید لباس در شبکه‌های اجتماعی 

تیم زهردارو اکسیرجان از اردبیل فعال در حوزه تولید دارو ضد رماتیسم از زهر مار

تیم ویرابیوتک

تیم زنو از اردبیل فعال در حوزه روانشناسی

به گفته ساجدی، تیم اول رویداد اینوتکس پیچ مشمول دریافت ۲۵ میلیون تومان به همراه تسهیلات یک میلیارد تومانی از پست بانک می‌شود و به تیم دوم ۱۵ میلیون تومان اعطا می شود. 

مجری رویداد اینوتکس پیچ همچنین اعلام کرد: ۸ تیمی که در رویداد اینوتکس پیچ حذف می‌شوند در رویداد “بتل استارتاپی” حاضر می‌شوند.

وی، “بتل استارت آپی” را یکی از بخش‌های اینوتکس پیچ 2023 دانست که برای سومین بار برگزار می‌شود.

ساجدی خاطر نشان کرد: رقابت “بتل” نبردی دو به دو از تیم‌ها است و هر تیم در فرصت ۳ دقیقه‌ای که در اختیار دارد بایستی تیم مقابل را به لحاظ مارکتینگ و بازار به چالش بکشاند.

مجری برگزاری این رویداد با تاکید بر اینکه برنده هر بتل با نظر داوران بلافاصله پس از پایان رقابت مشخص خواهد شد، ادامه داد: در این بخش بر خلاف بخش ارائه، داوران امکان شور و مشورت نداشته و بلافاصله پس از اتمام بتل هر داور نظر مثبت یا منفی خود را اعلام خواهد کرد.

وی گفت: در رویداد بتل علاوه بر نظر داوران، نظر مردم با استفاده از نرم افزاری گرفته می شود و در نهایت تیم اول حائز جایزه ۱۰ میلیون تومانی می‌شود.

انتهای پیام 

این خبر را در ایران وب سازان مرجع وب و فناوری دنبال کنید

منبع:ایسنا

دکمه بازگشت به بالا