بدون دسته بندی

راه های تشخیص ساعت اصل از ساعت غیر اصل


برای تشخیص یک برند اصل از غیر اصل ساعت باید چه مواردی را بررسی کنیم؟

1. در ابتدا باید اصالت برند تعیین شود، به این نحو که نام برند مد نظر را در جستجو می کنید. تعداد ریزالت (تعداد یافته ها) نمایش داده شده بسیار مهم است: با یک نگاه ساده متوجه می شوید که این برند آیا اصالت دارد یا نه و در چند کشور جهان گسترش یافته و به فروش میرسد، هر چه تعداد یافته ها بیشتر باشد قدرت و اصالت برند بیشتر مشخص می گردد.
برای مثال عدم داشتن اصالت یک برند ساعت می توانید ، برندهایی که در با زیاد رو به گسترش هستند را جستجو کنید. خواهید دید که در این جستجوها فقط چند یافته اول مرتبط می باشند و دیگر موارد مرتبط یافت نمی شوند.
در این مطلب می خواهیم به عنوان مثال از برند ساعت کاسیو که بسیار مشهور و محبوب می باشد استفاده کنیم که البته این برند در ایران هم به صورت اورجینال و هم غیر اورجینال در بازار عرضه می شود.

2. در مرحله بعدی اگر از اصالت برند مورد نظرتان مطمئن شدید می توانید به سایت آن مراجعه کنید. هر چه برند مورد نظر شما شناخته تر باشد اعات داخل سایت آن بیشتر خواهد بود.
در این مرحله لازم است به صفحه نمایندگی سایت بروید و نمایندگی گیلدا واچ آن را بیابید . البته لازم به ذکر است که به علت تحریم بودن ایران ممکن است نام نمایندگی داخل ایران قید نشود که شما می توانید با ایمیل زدن به آنها از نمایندگی داخل ایران مطمئن شوید و آدرس و شماره تلفن آن را دریافت کنید.
برای مثال در سایت رولکس و قسمت نمایندگی ها، کشورهای دارای نمایندگی را مشاهده می کنید. اما بسیاری از برند های دیگر نام ایران را میان نمایندگی های خود نیاوردند در صورتی که به تجارت خود ادامه می د.

3. پس از این دو مرحله نوبت به کردن ظاهری ساعت می رسد. تمامی محصولات دارای مشخصات ظاهری می باشند که از روی همان مشخصات این تشخیص انجام می گیرد. کد پشت درب ساعت، رفرنس یا کد محصول نام دارد که برای جستجوی محصول مورد استفاده قرار می گیرد.
بعد از جستجوی رفرنس ساعت خواهیم دید که با همان کد و مشخصات های مورد نظر نمایش داده می شود هر چه تعداد یافته های مرتبط بیشتر باشند نشان دهنده استقبال جهانی از این مدل ساعت می باشد.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − سه =

دکمه بازگشت به بالا