بازار

راهنمای انتخاب بهترین بیمه مسافرتی برای ترکیه

 

بهترین بیمه مسافرتی ترکیه تگ alt تصویر2: پوشش های بیمه مسافرتی ترکیه

بهترین بیمه مسافرتی برای ترکیه

راهنمای انتخاب بهترین بیمه مسافرتی برای ترکیه، به موضوعات مهمی پرداخته و توجه به جنبه‌های اساسی بیمه مسافرتی برای این مقصد را معطوف می‌کند. با توجه به اهمیت بیمه در سفرها و رفاه مسافران، این راهنما سعی در اطلاع‌رسانی جامع و دقیق دارد تا افراد بتوانند با اطلاعات کامل و صحیح، بیمه مسافرتی مناسبی را برای سفرهای به ترکیه انتخاب کنند. عوامل موثر در انتخاب بهترین بیمه مسافرتی ترکیه به شرح زیر است:

 • شرایط پزشکی فرد :افراد با شرایط پزشکی خاص باید از این موضوع با اطمینان حاصل کنند که بیمه مسافرتی انتخابی، شرایط پزشکی خود را پوشش می‌دهد.
 • مدت زمان سفر :مدت زمان سفر نیز تأثیر مستقیمی بر نوع بیمه دارد. برنامه‌ریزی با دقت برای تطابق مدت زمان سفر با دوره پوشش بیمه اهمیت دارد.
 • مقایسه گزینه‌های پوشش :مقایسه بین گزینه‌های پوشش ارائه شده توسط شرکت‌های مختلف، اطمینان از انتخاب بهترین گزینه را فراهم می‌کند.
 • قیمت مناسب :هرچند قیمت مهم است، اما تنها نباید تنها معیار انتخاب باشد. بررسی کنید که آیا قیمت با پوشش‌ها و خدمات ارائه شده سازگار است یا خیر.
 • شرایط و محدودیت‌ها : مطالعه دقیق شرایط و محدودیت‌های هر بیمه الزامی است تا از جزئیات پوشش‌ها و شرایط استفاده‌ها آگاه شوید.

خرید بیمه مسافرتی ترکیه از قاصدک 24

یکی از راه های سریع و آسان دسترسی به بیمه نامه مسافرتی خارج از کشور، خرید از سامانه اینترنتی قاصدک 24 می باشد که به فروش بیمه های مسافرتی سامان می پردازد. برای این منظور پس از ورود به سایت در قسمت بیمه مسافرتی مراحل زیر را انجام دهید:

 • اطلاعات سفر خود را وارد کنید (کشور مقصد، تاریخ شروع سفر، مدت سفر، تعداد مسافران و تاریخ تولد نفر اول)
 • طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 • مشخصات خود را وارد کنید(نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره موبایل)
 • در قسمت مشخصات مسافران فیلدهای جنسیت، ملیت، نام و نام خانوادگی، کشور محل اقامت، شماره پاسپورت، تاریخ تولد و کد ملی را پر کنید.
 • در این مرحله از طریق کارت و رمز دوم خود به پرداخت آنلاین مبادرت کرده و بیمه نامه خود را دریافت کنید.

C:\Users\Ghasedak88\Downloads\1 (1).jpg

پوشش‌های بیمه مسافرتی در ترکیه

۱. پوشش پزشکی:

این یکی از مهمترین بخش‌های بیمه مسافرتی است. پوشش پزشکی شامل هزینه‌های درمانی در صورت بیماری یا حادثه می‌شود. این شامل ملاقات با پزشک، هزینه داروها و حتی هزینه بستری در بیمارستان است.

۲. لغو یا تأخیر سفر:

در صورتی که مسافران به دلایل مختلف مانند بیماری یا مشکلات فوری، سفر خود را لغو کنند یا با تأخیر مواجه شوند، بیمه مسافرتی هزینه‌های مرتبط را تحت پوشش قرار می‌دهد.

۳. گم شدن بار یا بسته‌ها:

در صورت گم شدن یا به تأخیر افتادن بسته‌ها یا بارهای مسافر، بیمه مسافرتی هزینه‌های مرتبط با جبران آنها را تحت پوشش قرار می‌دهد.

۴. تأمین مالی در صورت فوت یا بیماری جدی:

در صورت وقوع حادثه مانند فوت یا بیماری جدی که باعث ناتوانی مسافر شود، بیمه مسافرتی می‌تواند هزینه‌های مربوط به بازگشت به کشور مبدأ یا حتی جبران هزینه‌های مرتبط با این حوادث را پوشش دهد.

۵. تأمین مسئولیت مدنی:

در صورت وقوع حادثه‌ای که باعث آسیب به دیگران یا مال‌های ثالث شود، بیمه مسافرتی ممکن است هزینه‌های مرتبط با تعهدات مسئولیت مدنی را تحت پوشش قرار دهد.

مدارک لازم برای بیمه مسافرتی ترکیه

 • پاسپورت اصل و انقضای آن باید به‌گونه‌ای باشد که پوشش تمامی مدت سفر را فراهم کند.
 • فرم درخواست بیمه مسافرتی که توسط شرکت بیمه ارائه شده است را به دقت پر کنید.
 • عکس هویت به تعداد مورد نیاز برای بیمه مسافرتی تهیه کنید.
 • برگه‌های پرداخت حق بیمه مسافرتی را طبق دستورالعمل شرکت بیمه پر کنید.
 • کپی بلیط‌های رفت و برگشت باید به‌عنوان تایید سفر ارائه شود.

سوالات متداول درخصوص بیمه مسافرتی قبول شده توسط سفارت ترکیه

۱. آیا بیمه مسافرتی برای ورود به ترکیه الزامی است؟ بله، بیمه مسافرتی برای ورود به ترکیه الزامی است. سفارت ترکیه اغلب این الزام را برای تضمین ایمنی و بهداشت مسافران اعلام می‌کند.

۲. چه مدت زمانی بیمه مسافرتی باید اعتبار داشته باشد؟ مدت اعتبار بیمه مسافرتی برای ورود به ترکیه از تاریخ ورود تا تاریخ خروج باید پوشش دهد. حداقل مدت معمولاً ۱۵ روز پیشنهاد می‌شود.

۳. آیا بیمه مسافرتی باید توسط یک شرکت بیمه ترکیه‌ای باشد؟ خیر، بیمه مسافرتی می‌تواند توسط هر شرکت بیمه بین‌المللی قابل قبول باشد. اما حتماً باید از سفارت ترکیه تأیید شده باشد.

4. آیا می‌توانم بیمه مسافرتی را پس از ورود به ترکیه خریداری کنم؟ خیر، معمولاً بیمه مسافرتی باید قبل از ورود به ترکیه خریداری شود. پس از ورود، این امکان به صورت آنلاین ممکن نیست.

5. آیا بیمه مسافرتی پوششی برای لغو یا تأخیر پرواز دارد؟ بله، بسیاری از بیمه‌های مسافرتی پوششی برای لغو یا تأخیر پرواز ارائه می‌دهند. اما لازم است شرایط و مقررات مربوطه را بررسی کنید.

6. آیا بیمه مسافرتی برای ورزش‌های خطرناک نیز پوشش دارد؟ بله، برخی از بیمه‌های مسافرتی پوششی برای ورزش‌های خطرناک نیز ارائه می‌دهند. اما این موضوع نیازمند بررسی دقیق شرایط و محدودیت‌ها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا