فناوری اطلاعات

دو انتصاب جدید در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوییبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، صادق عباسی شاهکوه، در این احکام مهدی روحانی نژاد را بعنوان سرپرست معاونت راهبردی و توسعه بازار و حسن مهدوی را بعنوان سرپرست دفتر ریاست، روابط عمومی و دبیرخانه کمیسیون منصوب کرد.

مهدی روحانی‌نژاد فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مخابرات سیستم از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دارای مدرک Execative MBA از دانشگاه EPFL سوئیس و مدرک DBA از دانشگاه بوردوی فرانسه است.

وی پیش از این به عنوان مشاور عالی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی مشغول به فعالیت بوده است و ریاست کارگروه اینترنت اشیاء و هوشمندسازی در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مدیرعاملی شرکت مشاوران طیف شریف، عضویت هیات علمی دانشکده مهندسی برق دانشگاه شاهد و مدیریت گروه مخابرات شبکه تحلیلگران تکنولوژی ایران (ایتان) را در سوابق کاری خود دارد.

حسن مهدوی دارای مدرک کارشناسی حقوق، نیز پیش از این در کسوت مدیرکل امور حقوقی، مدیرکل بازرسی و مشاور رئیس در رگولاتوری فعالیت داشته است.

پیش از این علی محمد منتظری مسئولیت معاونت راهبردی و توسعه بازار و حامدرضا اسماعیلی مسئولیت مدیرکلی دفتر ریاست، روابط عمومی و دبیرخانه کمیسیون را بعهده داشتند.منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 10 =

دکمه بازگشت به بالا