فناوری اطلاعات

دومین فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت برگزار می شود


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، این رویداد با همکاری دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف و با کارگزاری مرکز تبادل فناوری ایده بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ۹ الی ۱۰ خرداد سال جاری در محل مرکز بین المللی همایش های رازی برگزار خواهد شد.

هدف از این رویداد شناسایی و تجاری سازی محصولات و یا خدمات فناورانه در سه حوزه داروهای گیاهی و طبیعی، مکمل و خوراک و نوشیدنی، می باشد.

این رویداد با موضوعات، جذب و شناسایی طرح های فناورانه جهت تجاری سازی، نمایشگاه دستاوردهای فناورانه شرکت‌های دانش بنیان و فعال، رونمایی از محصولات فناورانه، نشست‌های تخصصی، دوره های توانمندسازی و بازآموزی گفتمان سلامت محور برگزار می شود.

گفتنی است: مهلت ارسال طرح ها تا ۱۵ اردیبهشت سال جاری می باشد و علاقه مندان اعم از فناوران و شرکت های فعال صنعتی جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به تارنمای Health.ideasbazaar.ir مراجعه کنند و یا با (دبیرخانه رویداد) ویا با شماره های ۶۶۱۷۵۹۳۷- ۰۲۱ و ۰۹۱۹۷۳۴۹۲۷۹ تماس حاصل نمایند.

دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای اجرایی سازی و تحقق شعار سال و با هدف “مهار تورم و رشد تولید” محصولات و یا خدمات فناورانه سلامت محور اقدام به برگزاری “دومین فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت” کرده است.

پایان/ مرجع وب و فناوری

منبع:مهر

دکمه بازگشت به بالا