بدون دسته بندی

دستگاه های گراویتی


دستگاه گراویتی:

دستگاه های بوجاری گراویتی می توانند بذرهای مختلف را از نظر معیار وزن تفکیک و جدا کنند. این دستگاه به کمک فاکتور وزن می تواند به راحتی بذرهای پوک و ضایعات سبک را درون دانه ها تشخیص داده و آن ها را جداکند. از این دستگاه می توان برای تفکیک سازی انواع بذر های گیاهان، گندم، جو و سایر غلات بهره برد.
بوجاری کردن دانه ها برای غربال دانه ها و بذرها از ناخالصی ها و دانه بندی آن ها انجام می شود.
معمولاً دستگاه های بوجاری عمل بوجاری بذر را به دو روش استفاده از نیروی باد و الک کردن انجام می دهند. دستگاه گراویتی نوعی از دستگاه بوجاری است که دانه بندی بذرها را با تفاوت وزنی دانه ها و بهره بری از نیروی باد انجام می دهد.

نقل قول:

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه گراویتی و همچنین اطلاع از قیمت فروش دستگاه گراویتی با کارشناسان شرکت آروین صنعت ایرانیان تماس بگیرید: 88174420-021

کاربردهای صنعتی دستگاه های گراویتی:

  • دستگاه های بوجاری که برای تمیز و پاک کردن انواع محصولات کشاورزی مانند: بذر ها و دانه گیاهان و یا حبوبات استفاده می شود در مدل های صنعتی و خانگی در بازار یافت می شوند.
  • دستگاه گراویتی کاربرد بسیار زیادی در صنایع بوجاری دانه های کشاورزی دارند که توسط این دستگاه ها محصولاتی بسیار با کیفیت تر و تمیزتر به بازار عرضه می شوند.
  • دستگاه های بوجاری صنعتی گراویتی دارای اندازه و ظرفیت های مختلفی هستند و از دستگاه های خانگی گراویتی ابعاد بزرگ تری دارند تابتوانند میزان بذر یا محصول بیشتری را در هر ساعت بوجاری کنند.
  • کار خالص سازی دانه ها در صنایع به تنهایی و با یک دستگاه انجام نمی شود و برای بالا بردن کیفیت بوجاری نیاز به دستگاه های دیگری مانند دستگاه سورتینگ هم می باشد.

برگرفته از سایت شرکت آروین صنعت ایرانیان طراح و تولیدکننده ماشین آلات کشاورزیبرنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + یک =

دکمه بازگشت به بالا
WhatsApp chat