فناوری اطلاعات

دروازه های ثروت را یکی پس از دیگری درهم شکستم


—————- رپرتاژ آگهی —————–

جاه طلبی راه موفقیت است. پایداری وسیله ای است که با آن وارد می شوید. جاه ‌طلبی به عنوان تلاش یک شخص، برای رسیدن به اهداف شخصی. این تلاش می تواند دروازه های ثروت را برای شما باز کند و زندگی و کسب و کارتان را دگرگون کند. برای رسیدن به ثروت در کسب و کار لازم است این جاه طلبی را در خود پرورش دهید.

 

هیدروکربن سنگین در بورسهیدروکربن سنگین در بورس دارای انواع مختلفی می باشد. پارافین که نام دیگر هیدروکرین آلکانی می باشد این نوع یکی از مهمترین جزء در گازهای طبیعی می باشد.

هیدروکربن های نفتی این نوع در نفت خام بسیار دیده می شود نام دیگر آن سیکلوآلکالن ها یا سیکلوپارافینی است.

این نوع هیدروکربن (نفتی) به صورت حلقوی به وجود می آید. نوع آروماتیک یا همان معطر که به صورت حلقوی در نفت خام وجود دارند بنزن ساده ترین نوع این نوع هیدروکربن است.

آخرین هیدروکربن به آسفالتیک معروف می باشد که از اجزای اصلی آسفالت و یا محصولات قیری می باشد مولکول های بسیار بزرگ و سنگینی را دارد.

هیدروکربن به دو دسته آلیفاتیک و آروماتیک دسته بندی می شود. دامنه تقطیر این محصول تقریبا بین 150 تا 185 می باشد.

 

هیدروکربن صادراتی
هیدروکربن صادراتی با قیمت خیلی خوبی خرید و فروش می شود و مشتریان زیادی دارد زیرا یک نیاز مهم و اساسی در صنعت می باشد. قیمت هیدروکربن صادراتی در بازار جهانی بین 300 تا 500 دلار به ازای هر تن می باشد.

این محصول به یکی از مهم ترین محصولات تجاری در جهان تبدیل شده است و شاهد صادرات آن به دیگر نقاط جهان هستیم در واقع می توان گفت آن چه که اقتصاد هر جامعه را رشد می دهد صادرات است.

صادرات کلید رسیدن به ثروت است به همین دلیل است که هیدروکرن و صادرات آن در پیشرفت اقتصادی کشور ما بسیار تاثیر گذار بوده است.

 

 

هیدروکربن سبک صادراتی
هیدروکربن سبک صادراتی یکی از ترکیبات آلی به شمار می روند و از ترکیب شدن اتم های هیدروژن و کربن به وجود می آیند.

هیدروکربن سبک صادراتی می توانند ساختارهای ساده یا نسبتاً پیچیده ای داشته باشند و به طور کلی می توانند به چهار زیرمجموعه یعنی آلکان ها آلکن ها آلکین ها هیدروکربن های آروماتیک طبقه بندی شوند.

هیدروکربن سبک به ترکیبات حاوی کربنی گفته می شود که از ترکیبات آلی و معدنی استخراج می شود و به دو دسته آروماتیک و آلیفاتیک تقسیم می شود.

اختلاف در این دو دسته در ساختار شیمیایی آن می باشد که بستگی دارد حلقه بنزوئیک اسید در کجای ساختار قرار گرفته باشد. پس از تقطیر هیدروکربن سبک در پالایشگاه ها مواد شیمیایی خاصی در نقاط جوش مختلف بوجود می آید که هر کدام کاربرد خاصی دارد.

هیدروکربن سبک در دمای جوش 150 تا 400 حاصل می شود که در نهایت در سوخت گازوئیل یا سوخت دیزل وسایل صنعتی و وسایل خانگی کاربرد دارد.

 
 منبع:ایتنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + ده =

دکمه بازگشت به بالا