بدون دسته بندی

درب های چوبی آتاک درب ایراندرب های چوبی آتاک درب ایران انوع مختلفی دارند: درب لابی (درب های ورودی ساختمان)، درب های واحد و درب های داخلی.از درب های چوبی شخصی ساز گرفته تا درب های چوبی تولید شده در کارخانه ها که اکثر مراحل تولید آن بدون دخالت دست اتفاق می افتد. شرکت آتاک درب ایران نیز سعی نموده که با توجه به پیشرفت تکنولوژی درب هایی تولید نماید که همزمان با استفاده از چوب در مواد اولیه خود از مواد طبیعی و مصنوعی مختلفی نیز گاه برای ایجاد طرح های متنوع تر و گاه جهت مقاومت بیشتر در برابر آب و آفتاب استفاده نماید. درب های چوبی آتاک درب ایران به دو دسته ی تمام چوب و ضد سرقت با رویه ی چوبی تقسیم می شود.درب های تمام چوب که عموما جهت مصارف داخلی و یا درب های لابی مورد استفاده قرار میگیرد تماما از چوب های طبیعی بوده و با روکش دهی های لازم مقاومت مورد نیاز مشتریان را تامین می نماید‌. در انتخاب درب های داخلی دکوراسیون واحد بسیار تاثیر گذار است.
درب چوبی به واسطه ی متریال قیمت بالاتری نسبت به سایر درب ها دارند. البته لیست قیمت درب های چوبی به عوامل مختلفی از جمله جنس چوب بکار رفته در درب، رنگ درب و یراق آلات آن بستگی دارد. درب های تمام چوب از نظر زیبایی نیز بی رقیب اند.
درب های با رویه ی چوب آتاک درب ایران نیز از پرس رویه های طبیعی چوب روی صفحه های فیبری حاصل می شود و اصولا به خاطر این نوع صفحات دارای وزن سنگینی می باشند. علاوه این وجود تنوع بالا در طرح های این درب ها درب چوبی آتاک درب ایران را به انتخابی مناسب برای تمامی سبک ها تبدیل نموده است.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 10 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
WhatsApp chat