فناوری اطلاعات

داوری ۲ ماهه طرح‌های تحقیقاتی در صندوق حمایت از پژوهشگران‌ و فناورانمدیر ارزیابی طرح صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور زمان داوری و تعیین تکلیف طرح‌های ارسالی به این صندوق را ۲ ماه ذکر کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر مالک نادری در نشست خبری امروز صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور، اظهار کرد: کارگروه‌های صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران با توجه به برنامه‌های این صندوق تغییر یافته است.

وی ادامه داد: بر اساس این تغییرات، کارگروه‌های این صندوق در ۵ حوزه “علوم مهندسی”، “کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست”، “علوم انسانی و هنر”، “علوم پزشکی و سلامت” و “علوم پایه” تعریف شده است.

نادری خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده دانشگاه‌ها در فرآیند راحت‌تری طرح‌های خود را به صندوق ارسال می‌کنند و طرح‌ها بسته به حوزه علمی، در کارگروه‌های پنجگانه صندوق، مورد ارزیابی و داوری قرار خواهند گرفت.

مدیر ارزیابی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور، فرآیند داوری و ارزیابی طرح‌های تحقیقاتی را دارای پیچیدگی دانست و یادآور شد: زمان داوری و تعیین تکلیف طرح‌ها حداکثر دو ماه است که به محققان پاسخ داده می‌شود.

انتهای پیام

پایان/ مرجع وب و فناوری

منبع:ایسنا

دکمه بازگشت به بالا