بدون دسته بندی

خرید پودر موبر رویدر ، پودر موبر ضد حساسیت


بهترین پودر موبر بدون بو ، پودر موبر ضد حساسیت رویدر صورتی ، پودر موبر صورت و بدن

https://arzunkadeh.com/royder-hair-removal-powder/

این محصول دارای اسانس طبیعی می باشد، در صورتی که قصد خرید پودر موبر کاملا بدون بو جهت استفاده در محیط های کوچک و آپارتمانی را دارید، پودر های موبر آیتن 100 گرمی دوقلو و 50 گرمی با ظرف و بدون ظرف را توصیه می کنیم. در این محصول در یک جعبه حاوی دو بسته 70 گرمی پودر موبر می باشد. به همین علت کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد.پودر موبر آیتن جهت رفع موهای زاید تولید شده است. یکی مزایای این پودر موبر کم شدن موهای بدن و ضعیف شدن ریشه مو می باشد.این پودر موبر مناسب جهت رفع ترک پاشنه پا و نرم شدن آن می باشد.از دیگر خواص پودر موبر آیتن میتوان به خاصیت لایه برداری و سفید کنندگی پوست اشاره کرد. رایحه میوه ای خوشبوی آیتن دوقلو باعث رفع بوی بد موبر می گردد. این محصول با پروانه بهداشتی اداره غذا و داروی استان قم تولید شده است و کاملا بدون خطر و آرسنیک می باشد.

فواید پودر موبر چیست؟

فواید پودر موبر نوره و پودر واجبی خاصیت تمیز کنندگی و ضد عفونی کنندگی است و باعث می شود موهای کل اعضای بدن با آن رفع شود. فواید پودر موبر و نوره به علت وجود آرسنیک در آن است که متأسفانه امروزه این ماده در کارخانجات از آن جدا شده و به خارج از کشور صادر میشود. همین ماده در خارج کشور به صورت شیمیایی جهت تهیه داروی ضد سرطان با نام آرسنیک تری اکـساید استفاده شده و دوباره ما آنرا به کشور با هزینه زیادی وارد می کنیم.یکی از فواید پودر موبر رفع موهای زاید است. یکی دیگر از فواید پودر موبر کم شدن موهای بدن است. از دیگر خواص پودر موبر میتوان به خاصیت لایه برداری وسفید کنندگی پوست اشاره کرد.
پودر موبر یا واجبی یا نوره پودری است که برای از بین بردن موهای زاید بدن بکار می رود. یکی از مواد سازنده آن آهک است. نوره در واقع یک مدل پودر موبر قدیمی است که خواصی بینهایت دارد. به روایتی وقتی دارید از نوره استفاده میکنید دارید شیمی درمانی می کنید. فواید پودر موبر را در ادامه بررسی خواهیم کرد.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + هجده =

دکمه بازگشت به بالا