بدون دسته بندی

خرید و فروش ویلا در کرج کردان


ویلا در مقابل ویلا: تفاوت های اساسی

پروژه های ویلا به طور کلی از سازه های بلند ساخته شده اند و فضاهای زندگی را با پیکربندی های مختلف ارائه می دهند. از طرف دیگر ویلاها اقامتی مستقل لوکس هستند و در ساخت این واحدها ، توسعه دهندگان بازاریابی و فروش شاخص ارزشمند فضای کف (FSI) را از دست می دهند. در نتیجه ، تفاوت زیادی در قیمت گذاری این دو گزینه مسکونی وجود دارد. در اینجا لازم به ذکر است که هزینه یک ویلا اغلب بسیار بیشتر از یک ویلا لوکس 4BHK بزرگ است خرید ویلا در کردان کرج با بهترین قیمت.

چرا؟ یک پروژه مبتنی بر ویلا بر اساس FSI اختصاص داده شده به سازنده بر اساس ضوابط ساختمانی آن ، به توسعه دهنده اجازه می دهد تا طبقه بلند را بسازد. از طرف دیگر پروژه های ویلا ساختمانی کم ارتفاع هستند و از دو طبقه فراتر نمی روند. FSI ، که به آن نسبت سطح زمین نیز گفته می شود ، نسبت سطح کف به مساحت قطعه ای است که ساختمان بر روی آن قرار گرفته است. اگر FSI 5 باشد ، این بدان معناست که سطح زمین یک ساختمان ساخته شده در زمینی به مساحت 1000 فوت مربع نباید بیش از 5000 فوت مربع باشد. این رشد عمودی به سازندگان این امکان را می دهد که ساختمان های بلند مرتبه بسازند و از پتانسیل کامل فضا.

اگر سازنده قصد ساخت ویلا در این منطقه را داشته باشد ، احتمالاً قادر به ساخت بیش از 2000 فوت مربع نخواهد بود. نتیجه نهایی این است که قیمت واحدها به گونه ای است که سازنده ضرر نکند. .

ویلا معمولاً به افراد مشهور ، دیوان سالار ، NRI و غیره علاقه مند است که داشتن یک سبک زندگی مجلل را ترجیح می دهند. گاهی اوقات حرفه آنها این را می طلبد ، ”می گوید دژراج جاین ، مدیر گروه Mahagun.
ویلا در مقابل ویلا: محدوده قیمت
خرید ویلا در کردان کرج
داده های Housing.com نشان می دهد که متوسط ​​قیمت املاک در پایتخت فناوری بنگالورو هند 5194 روپیه در هر فوت مربع است. این بدان معناست که شما می توانید یک ویلا مناسب و معقول در شهر با هزینه 50 لورک خریداری کنید. با این وجود متوسط ​​قیمت ویلا در شهر 17،500 روپیه در هر فوت مربع است. با توجه به لیست موجود در سیستم عامل ما ، یک ویلا ممکن است در این بازار مسکن تا 17 روپیه هزینه برای خریدار داشته باشد.

در Gurugram ، قیمت پایه برای پروژه های ویلایی بین 8000 روپیه در فوت مربع و 16000 روپیه در هر فوت مربع است و ویلاها عمدتا 5-10 کرور روپیه هستند. در مقابل این ، متوسط ​​قیمت واحد در هزاره شهر 5236 روپیه در هر فوت مربع است.
خرید ویلا در کردان کرج
به گفته جین ، قیمت شروع یک ویلا ولخرج در عصر جدید 1 کرور است و می تواند تا 12 تا 13 کرور روپیه در نویدا و منطقه بزرگ نویدا افزایش یابد. از طرف دیگر ، قیمت شروع ویلا چیزی کمتر از 4 کرال روپیه در همان بازار نیست. در هر دو این شهرهای NCR ، خریداران می توانند ویلا ای مناسب 2BHK را با 50 روپیه خرید. وی می افزاید: "گاهی اوقات ، توسعه دهندگان با مارک های معتبر مهمان نوازی ارتباط برقرار می کنند تا مجموعه ای مجلل از ویلاهای لوکسی مستقل را با هزینه مشابه ، به عنوان ویلاهای واقع در حاشیه شهر ایجاد کنند."

همچنین تفاوت زیادی در مبلغی که شخص باید برای نگهداری و نگهداری عمومی ویلا و ویلا پرداخت کند وجود دارد. فضای کوچکتر ، پایین تر نگهداری است. به همین ترتیب ، فضای بزرگتر ، سطح نگهداری بالاتر است. همچنین ، در حالی که انجمن رفاهی ساکنان (RWA) از نگهداری در مجتمع های ویلای مراقبت می کند ، مسئولیت ویلا در مورد وی به عهده مالک است.

جین می گوید: "ویلاهای مستقل به طور کلی متعلق به این بخش هستند ، که این توانایی را دارد که تیمی از کارکنان نگهداری و نظافت را تهیه کنند." از آنجا که فضاهای بزرگ یک نیاز اصلی برای ساخت پروژه های مبتنی بر ویلا هستند ، این موارد معمولاً در مناطق حومه شهر یافت می شوند. دقیقاً به همین دلیل است که شهرهای با تراکم بالا مانند بمبئی و دهلی هیچ پروژه جدید مبتنی بر ویلا ندارند. از طرف دیگر ، ویلا ها از نظر موقعیت مکانی ، هم در محدوده شهر و هم در خارج ، انتخاب گسترده تری را ارائه می دهند.
ویلا در مقابل ویلا: محدوده سفارشی سازی
خرید ویلا در کردان کرج
ویلا محدوده وسیعی برای سفارشی سازی ارائه می دهد. اینها به راحتی اصلاح می شوند تا تغییر سلایق و سبک های بازار مسکن را منعکس کنند. این درجه از آزادی در یک ویلا در ویلا امکان پذیر نیست. در مسطحی که امکان گسترش و بازسازی آسان وجود نداشته باشد.

جین اظهار داشت: "افراد مشهور یا شخصیت های عمومی که بنا به تغییر روند و سلیقه ، فضای داخلی را تغییر می دهند ، تمایل به سرمایه گذاری در ویلا دارند ، زیرا به دلیل مساحت بیشتر و مالکیت ، بازسازی در یک ملک شخصی آسان تر است."

همچنین ببینید: پنت هاوس چیست و چقدر در هند محبوب هستند؟

بازگشت سرمایه از ویلا و ویلا

ویلا ها برنده بارزی در این پارامتر هستند. اکثریت قریب به اتفاق خریداران املاک و مستغلات در هند خانواده های هسته ای هستند که برای آنها سازه های کوچکتر مانند ویلا در ویلا ایده آل است. اگر مالک بخواهد آنرا اجاره کند ، ویلاها بدون توجه به موقعیت مکانی ، راحتتر گیرنده ها را پیدا می کنند. در مورد پروژه های ویلایی هم همینطور نیست. به دلیل نگهداری گران قیمت ، جدا از ارزش پایه ، عملکرد اجاره نیز برای ویلا بسیار کم است. در صورتی که دوست دارید سرمایه گذاری در املاک و مستغلات شما درآمد اجاره ایجاد کند ، مهم است که نوع مهاجران منطقه خود را مشخص کنید.
سوال 1: کدام یک گران است ، ویلا یا ویلا؟
خرید ویلا در کردان کرج
قیمت یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده تصمیم گیری در مورد املاک و مستغلات است. وقتی صحبت از بحث ویلا و ویلا می شود ، قیمت خرید ویلا در یک ویلا را ترجیح می دهد. هیچ رازی نیست که ویلاها در مقایسه با ویلا ها قیمت بالاتری دارند – حتی گرانتر از ویلا هایی که در رده لوکس های سطح بالا قرار دارند. همچنین ویلاها از نظر هزینه نگهداری ویلا را برنده می کنند زیرا در مقایسه با ویلا ها هزینه نگهداری بالاتری را متحمل می شوند. در مورد ویلا مستقل یا ویلا ، این می تواند بسیار شیب دار باشد زیرا شامل نه تنها تعمیر و نگهداری منظم روزمره ، بلکه همچنین نگهداری از باغ و فضای مشترک است. به نظر می رسد ویلا ها و ویلا های فروشی در این مورد گزینه عملی تری باشد زیرا این بخش از مدیریت روزمره توسط سازندگان / نمایندگان ساختمان با پرداخت سه ماهه / هزینه نگهداری مورد مراقبت قرار می گیرد.
سوال 2: ویلا در حومه یا ویلا در شهر؟

موقعیت مکانی نیز تصمیم را پیش می برد ، درست مانند قیمت. مهمترین عامل در تصمیم گیری در مورد ویلا یا ویلا ، در نظر گرفتن مجاورت ملک با مکانهای مهم در زندگی روزمره از جمله دفاتر ، مدارس ، بیمارستانها و مرکز شهر مهم است. مجموعه های ویلایی تمایل دارند در حومه شهر واقع شوند. از طرف دیگر ویلا ها از نظر موقعیت مکانی انتخاب گسترده تری را ارائه می دهند ، هم در محدوده شهر و هم در خارج ، به شما اجازه می دهد بین گزینه هایی که بهترین زندگی در شهر و حومه شهر را به شما ارائه می دهند تصمیم بگیرید. این نیز به خانواده ای که با خود می آورید بستگی دارد. به عنوان مثال ، اگر شما فردی مجردی هستید که برای کار به منطقه ای مانند Whitefield در Bangalore نقل مکان کرده اید ، باید ایده آل ویلا های استودیویی برای فروش را حفظ کنید ، به خصوص اگر تنها سرنشین آن باشید
س 3ال 3: آیا قطعه املاک و مستغلات شما در آینده متصرفینی پیدا خواهد کرد؟

اکثریت قریب به اتفاق خریداران املاک و مستغلات در هند خانواده های هسته ای هستند که تنظیمات کوچکتر مانند ویلا در ویلا برای آنها شرط راحت است. از طرف دیگر ، خانواده های بزرگتر ویلا های ویلایی یا مستقل را ترجیح می دهند. بنابراین ، اگر در شهر و محلی که می خواهید یک ملک خریداری کنید محدود شده اید ، مهم است که قبل از اقامت در یک ویلا در یک ویلا یا یک ویلا مستقل مانند یک ویلا ، اطلاعات جمعیتی منطقه را حساب کنید. ویلا اگرچه اندازه گیری فضای زندگی واقعی مورد نیاز شما مهم است ، اما اطمینان از نوع واحدهای خانوادگی که در منطقه شما ساکن هستند نیز به همان اندازه مهم است تا اطمینان حاصل کنید که ملک شما به راحتی قابل اجاره یا فروش است خرید ویلا در کردان کرج.
سوال 4: سفارشی کردن کدام یک آسان تر است – ویلا یا ویلا؟

ویلا ها در مورد تغییر در ویلا شما آزادی عمل بیشتری می بخشند. ویلا های مستقل همچنین می توانند تغییراتی در تغییر سلایق و سبک های بازار مسکن ایجاد کنند. این درجه از آزادی معمولاً فاقد ویلا در ویلا است. در یک ویلا امکان توسعه و بازسازی آسان وجود ندارد ، از طرف دیگر ، در مورد ویلا بسیار ساده به نظر می رسد.

آیا باید در یک پروژه ویلا یا ویلا سرمایه گذاری کنید؟
ویلا در ویلا – کدام یک برنده می شود؟
خرید ویلا در کردان کرج
در حالی که ویلاها و ویلا ها / مجتمع های ویلای دارای مزایا و معایب مناسبی هستند ، فاکتورهای دیگری که باید در نظر گرفت به غیر از موارد ذکر شده در بالا ، امنیت ، اجتماع ، امکانات و غیره است. مانند ، ویلا ها از نظر امنیت بهتر ، دسترسی به امکانات باشگاه ، سهولت اجاره دادن و موارد دیگر موارد مثبتی را ارائه می دهند. در حالی که هیچ پاسخ قطعی برای بحث ویلا یا ویلا وجود ندارد ، اما روش هایی برای کار در اطراف آن وجود دارد. به عنوان مثال می توانید یک ویلا را در یک مجتمع مسکونی در دار انتخاب کنید که دارای همان امنیت ، امکانات ، سهولت مدیریت و احساس برابر جامعه باشد. اگرچه ممکن است از نظر قیمت یا موقعیت مکانی برنده نشوید ، اما ممکن است با سرمایه گذاری در یک قطعه ملک که طعم زندگی ویلا را در اختیارتان قرار می دهد و با تجمل استقلال ارائه شده توسط زندگی ویلا ، طعم زندگی خود را بدست آورید.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا