بدون دسته بندی

خرید و فروش ملک


ابتدا نسبت بدهی به درآمد خود را بفهمید
اولین و بارزترین نکته تصمیم گیری مربوط به پول است. اگر وسایل کافی برای خرید آپارتمان به صورت نقدی دارید ، مطمئناً اکنون می توانید از پس خرید یک آپارتمان برآیید. حتی اگر نمی توانید پول نقد پرداخت کنید ، اکثر کارشناسان موافقت می کنند که در صورت واجد شرایط بودن برای رهن در یک آپارتمان جدید ، توانایی خرید را دارید. اما چه مقدار از رهن را می توانید پرداخت کنید؟
مسکن ایوان مدائن یکی از بهترین اماک کرج
استانداردبدهی به درآمد به طور کلی توسط اداره مسکن فدرال به عنوان راهنمایی برای تصویب وامها استفاده می شود. از این نسبت برای تعیین اینکه آیا وام گیرنده می تواند ماهانه پرداخت های خود را انجام دهد استفاده می شود. بسته به بازار املاک و مستغلات و شرایط عمومی اقتصادی ، برخی از وام دهندگان ممکن است نرم تر یا سخت تر باشند.
به معنای پرداخت کل بدهی های شما ، به علاوه هزینه های مربوط به مسکن – وام مسکن ، بیمه رهن ، هزینه های انجمن صاحبان آپارتمان ، مالیات بر املاک ، بیمه صاحب آپارتمان و غیره است – نباید بیش از ماهانه شما باشد. درآمد ناخالص
به عنوان مثال ، اگر درآمد ناخالص ماهانه شما 4000 دلار است ، این عدد را در 0.43 ضرب می کنید تا 1720 دلار بدست آورید ، یعنی کل مبلغی که باید برای پرداخت بدهی هزینه کنید. حال ، فرض کنید شما قبلاً این تعهدات ماهانه را دارید: حداقل پرداخت کارت اعتباری 120 دلار ، پرداخت وام خودرو 240 دلار و پرداخت وام دانشجویی 120 دلار – در مجموع 480 دلار. این بدان معناست که از نظر تئوری می توانید ماهانه 1،240 دلار بدهی اضافی برای وام مسکن پرداخت کنید و همچنان در حداکثر باشید. البته ، بدهی کمتر همیشه بهتر استبا مسکن ایوان مدائن موفقیت را تجربه کنید.
تبعیض وام در وام غیرقانونی است. اگر فکر می کنید به دلیل نژاد ، مذهب ، جنسیت ، وضعیت تأهل ، استفاده از کمک های مردمی ، منشأ ملی ، معلولیت یا سن مورد تبعیض قرار گرفته اید ، مراحلی وجود دارد که می توانید انجام دهید. یکی از این مراحل تهیه گزارش به اداره حمایت مالی مصرف کننده یا وزارت مسکن و شهرسازی است.
آنچه وام دهندگان وام می خواهند
شما همچنین باید نسبت بدهی به درآمد قبل را در نظر بگیرید که درآمد شما را در مقابل بدهی ماهیانه ای که فقط از هزینه مسکن متحمل می شوید ، مانند پرداخت وام های رهنی و بیمه رهن ، محاسبه می کند.
معمولاً وام دهندگان دوست دارند که این نسبت بیش از نباشد. به عنوان مثال ، اگر درآمد ناخالص شما 4000 دلار در ماه باشد ، حتی اگر هیچ تعهد دیگری نداشته باشید ، در تأیید 1720 دلار هزینه مسکن ماهانه مشکل دارید. برای جلویی ، هزینه مسکن شما باید کمتر باشد
چرا اگر بدهی دیگری ندارید نمی توانید از نسبت کامل بدهی به درآمد خود استفاده کنید؟ اساساً ، زیرا وام دهندگان دوست ندارند شما در لبه زندگی کنید. بدبختی های مالی اتفاق می افتد – شما شغل خود را از دست می دهید ، اتومبیل شما جمع می شود ، یک معلولیت پزشکی از کار شما برای مدتی جلوگیری می کند. اگر وام شما از درآمد شما باشد ، برای اتاق مورد نظر مجبور نیستید اتاق تکان بخورید یا باید هزینه های اضافی را متحمل شوید.
مسکن ایوان مدائن یکی از با تجربه ترین و بهترین املاک در جهانشهر کرج میباشد
بیشتر وامها تعهدات طولانی مدت است. به خاطر داشته باشید که ممکن است طی 30 سال آینده هر ماه این پرداخت ها را انجام دهید. بر این اساس ، شما باید قابلیت اطمینان منبع اصلی درآمد خود را ارزیابی کنید. شما همچنین باید چشم انداز خود را برای آینده و احتمال افزایش هزینه های خود را با گذشت زمان بررسی کنید.
دریافت وام برای وام تا سقف مشخص به این معنا نیست که واقعاً توانایی پرداخت هزینه های پرداختی را دارید ، بنابراین درمورد میزان ریسک مالی که با آن راحت زندگی می کنید صادق باشید.
آیا می توانید پیش پرداخت را پرداخت کنید؟
با مسکن ایوان مدائن موفقیت ازان شما عزیزان میباشد
برای جلوگیری از پرداخت بیمه رهن خصوصی بهتر است از قیمت آپارتمان خود را پایین بگذارید. هزینه پرداخت که معمولاً به پرداخت وام شما اضافه می شود سالانه از کل مبلغ وام رهنی است
پیش پرداخت کمتر به معنای غیرممکن بودن خرید آپارتمان نیست. به عنوان مثال می توانید با وام آپارتمان ای با حداقل 3/5 درصد کاهش خریداری کنید ، اما در صورت تهیه مزایای اضافی پاداش هایی در اختیار شما قرار می گیرد. علاوه بر اجتناب فوق از PMI ، پیش پرداخت بیشتر نیز به معنای زیر است: 1
پرداخت های رهن کوچک تر – برای وام 200000 دلار با نرخ بهره ثابت 4٪ برای مدت 30 سال ، 955 دلار پرداخت می کنید. اگر وام شما 180 هزار دلار با نرخ سود 4 درصد برای مدت 30 سال بود ، 859 دلار پرداخت می کردید.
گزینه های بیشتر در بین وام دهندگان – برخی از وام دهندگان وام مسکن ارائه نمی دهند مگر اینکه حداقل 5٪ تا 10٪ پایین بیاورید.
امروزه توانایی تهیه آپارتمان جدید تقریباً به اندازه توانایی شما برای تهیه آپارتمان طولانی نیست. نیازی به گفتن نیست که توانایی تهیه آپارتمان و پیش پرداخت نمی تواند به این سوال پاسخ دهد که آیا اکنون زمان مناسبی است که شما می توانید با این گزینه عمل کنید برای مراجعه به مسکن ایوان مدائن با ما در ارتباط باشید.
اگرچه پیش پرداخت بیشتر مزایای بسیاری دارد ، اما حساب پس انداز اضطراری خود را کاملاً قربانی نکنید تا هزینه بیشتری در آپارتمان خود داشته باشید. در صورت بروز تعمیرات غیرمنتظره یا سایر نیازها ، ممکن است در یک خرج و خرج شوید.
بازار مسکن
با فرض اینکه وضعیت پول شخصی خود را تحت کنترل داشته باشید ، مورد بعدی شما اقتصاد بازار مسکن است – یا در محلی که در حال حاضر هستید یا محلی که قصد دارید در آنجا حرکت کنید. یک آپارتمان سرمایه گذاری گران قیمتی است. داشتن پول برای خرید بسیار خوب است ، اما به این سوال پاسخ نمی دهد که آیا خرید از منظر مالی منطقی است یا خیر.
یکی از راه های انجام این کار پاسخ به این س —ال است – آیا اجاره ارزان تر از خرید است؟ اگر نتیجه خرید ارزان تر از اجاره باشد ، این یک دلیل قوی در حمایت از خرید است.
به همین ترتیب ، ارزش این را دارد که در مورد عواقب خرید مسکن در دراز مدت فکر کنید. برای چندین نسل ، خرید آپارتمان تقریباً یک روش تضمینی برای کسب درآمد بود. پدربزرگ و مادربزرگ شما می توانستند 50 سال پیش آپارتمان ای را به قیمت 20 هزار دلار خریداری کرده و 30 سال بعد آن را به پنج یا 10 برابر مبلغ آن بفروشند با مسکن ایوان مدائن موفقیت را به دست خواهید اورد.
در حالی که املاک و مستغلات به طور سنتی یک سرمایه گذاری بلند مدت امن قلمداد می شوند ، رکود اقتصادی و سایر بلایا می توانند این تئوری را آزمایش کنند – و صاحبان آپارتمان های احتمالی را به فکر دیگری بیندازند.
در زمان رکود بزرگ ، بسیاری از مالکان آپارتمان با از بین رفتن بازار املاک و مستغلات در سال 2007 ، ضرر کردند و در نهایت صاحب آپارتمان هایی شدند که ارزش آنها بسیار کمتر از قیمت خریداری شده برای سالها پس از آن بود.
اگر ملک را با این باور خریداری می کنید که با گذشت زمان ارزش آن افزایش می یابد ، مطمئن باشید که هزینه پرداخت سود وام خود ، ارتقا to دارایی و نگهداری معمول و عادی را در محاسبات خود لحاظ کنید.
چشم انداز اقتصادی
در همین راستا ، سالهایی وجود دارد که قیمت املاک و مستغلات کاهش یافته و سالهایی که به طور غیر عادی بالا هستند. اگر قیمت ها آنقدر پایین است که بدیهی است شما معامله خوبی می کنید ، می توانید این را به عنوان نشانه ای از زمان مناسب خرید خود بدانید. در بازار خریداران ، قیمت های افسرده احتمال اینکه زمان به نفع شما کار کند و باعث شود آپارتمان شما پایین جاده باشد ، افزایش می یابد.
خیلی زود است که بگوییم قیمت مسکن در سال 2021 چه اتفاقی خواهد افتاد. اما اگر تاریخ تکرار شود ، می توان انتظار داشت که قیمت مسکن در نتیجه بیماری همه گیر و تأثیر چشمگیر آن بر اقتصاد کاهش یابد.
نرخ بهره
نرخ های بهره که نقش زیادی در تعیین میزان پرداخت وام ماهانه دارند ، سالهایی که بالا هستند و سالهایی هم که کم هستند. بدیهی است که پایین تر بهتر است. به عنوان مثال در ماه برای شما هزینه خواهد داشت. با نرخ بهره 5٪ ، هر ماه 537 دلار برای شما هزینه خواهد داشت. با 7 درصد جهش به 665 دلار. بنابراین اگر نرخ بهره در حال کاهش است ، ممکن است عاقلانه باشد که قبل از خرید صبر کنید. اگر آنها در حال افزایش هستند منطقی است که خرید خود را زودتر از دیرتر انجام دهید مسکن ایوان مدائن آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.
زمان سال
فصول سال نیز می توانند در روند تصمیم گیری نقش داشته باشند. اگر می خواهید بیشترین تنوع ممکن در آپارتمان ها را انتخاب کنید ، احتمالاً بهترین زمان برای خرید بهار است. با گرم شدن هوا و سبز شدن چمن ها ، تابلوهای "برای فروش" مانند گل ها می بارند. بخشی از این دلیل به مخاطبان بیشتر آپارتمان ها برمی گردد: خانواده هایی که منتظر هستند تا بچه هایشان سال تحصیلی جاری را به پایان برسانند اما می خواهند قبل از شروع سال جدید در پاییز تسویه حساب کنند.
اگر فروشنده هایی می خواهید که ممکن است ترافیک کمتری ببینند – که این امر می تواند آنها را از نظر قیمت انعطاف پذیرتر کند – ممکن است زمستان برای شکار در آپارتمان (به ویژه در مناطق سردسیر) یا اوج تابستان برای مناطق گرمسیری (خارج از فصل منطقه شما) ، به عبارت دیگر). موجودی کالا احتمالاً کوچکتر است ، بنابراین ممکن است انتخاب محدود باشد ، اما بعید نیست که فروشندگان در این دوره از سال چندین پیشنهاد را ببینند.
نیازهای سبک زندگی خود را در نظر بگیرید
در حالی که بدیهی است که پول یک ملاحظه مهم است ، عوامل دیگری نیز وجود دارند که می توانند در زمان شما نقش داشته باشند. آیا نیاز شما به فضای اضافی قریب الوقوع است – یک نوزاد تازه در راه ، یکی از اقوام مسن که نمی تواند به تنهایی زندگی کند؟ آیا این حرکت شامل تغییر مدارس توسط فرزندان شما می شود؟ اگر آپارتمان ای می فروشید که کمتر از دو سال در آن زندگی کرده اید ، آیا مالیات بر درآمد سرمایه متحمل می شوید – و اگر چنین است ، آیا ارزش انتظار برای جلوگیری از گزش را دارد؟ مسکن ایوان مدائن
ممکن است شما عاشق آشپزی با مواد غذایی عالی باشید ، هر ماه یک تعطیلات آخر هفته را ترک کنید ، از هنرهای نمایشی حمایت کنید یا با یک مربی شخصی تمرین کنید. هیچ یک از این عادت ها قاتل بودجه نیستند ، اما اگر آپارتمان ای را فقط بر اساس نسبت بدهی به درآمد 43٪ بخرید ، ممکن است مجبور باشید بدون آنها رفتار کنید.
قبل از شروع پرداخت وام ، با کسر هزینه گران ترین سرگرمی یا فعالیت خود از پرداختی که محاسبه کرده اید ، کمی آرنج مالی به خود بدهید. اگر تعادل برای خرید آپارتمان رویاهای شما کافی نیست ، ممکن است مجبور شوید از سرگرمی ها و بازی های خود بکاهید – یا فکر یک آپارتمان ارزان تر را به عنوان آپارتمان رویایی خود شروع کنید.
فروش یک آپارتمان ، خرید آپارتمان دیگر با مسکن ایوان مدائن میتوانید موفق باشید
اگر آپارتمان ای را می فروشید و قصد خرید آپارتمان دیگری را دارید ، درآمد حاصل از آپارتمان فعلی خود را در یک حساب پس انداز پس انداز کنید و تعیین کنید که آیا پس از هزینه های دیگر مانند پرداخت اتومبیل یا بیمه درمانی ، توانایی پرداخت وام را دارید . همچنین لازم به یادآوری است که بودجه اضافی برای نگهداری و خدمات شهری باید اختصاص یابد. این هزینه ها بدون شک برای آپارتمان های بزرگتر بیشتر خواهد بود
هنگام محاسبه ، از درآمد فعلی خود استفاده کنید و تصور نکنید که درآمد بیشتری در راه خواهید داشت. افزایش همیشه اتفاق نمی افتد و شغل تغییر می کند. اگر مبلغ آپارتمان خود را بر اساس درآمد آینده قرار دهید ، ممکن است یک شام عاشقانه با کارت های اعتباری خود تنظیم کنید زیرا در نهایت با آنها رابطه طولانی مدت خواهید داشت.
با این وجود ، اگر از عهده پرداخت این هزینه های اضافی آپارتمان بدون بدهی کارت اعتباری اضافی برآیید ، می توانید از پس خرید آپارتمان بروید – به شرطی که پول کافی برای پیش پرداخت خود پس انداز کرده باشید.
آیا قصد دارید که سر جای خود بمانید
مقرون به صرفه بودن باید شماره یک موردی باشد که شما در یک آپارتمان به دنبال آن هستید ، اما همچنین بهتر است بدانید که چه مدت می خواهید در آنجا زندگی کنید. در غیر این صورت ، می توانید در آپارتمان ای گیر بیفتید که توانایی پرداخت آن را ندارید در شهری یا شهری که آماده ترک آن هستید.
بسیاری از کارشناسان مالی پیش از فروش آن به عنوان راهنما ، پنج سال زندگی در یک آپارتمان را پیشنهاد می کنند. فراموش نکنید که باید هزینه های خرید ، فروش و جابجایی را در نظر بگیرید. همچنین نرخ سربار برای وام های رهنی مربوط به آپارتمان ای را که می فروشید در نظر بگیرید. اگر نمی توانید تصمیم بگیرید که در کدام شهر یا شهری زندگی می کنید و برنامه پنج ساله شما چیست ، شاید زمان مناسبی برای خرید آپارتمان نباشد .5
اگر می خواهید آپارتمان ای بدون برنامه پنج ساله خریداری کنید ، آپارتمان ای خریداری کنید که قیمت آن بسیار کمتر از حداکثر توانایی خرید شما باشد. اگر مجبور باشید سریع آن را بفروشید ، باید توانایی خرید یک ضربه را داشته باشید. یک استثنا دیگر: اگر در شرکتی کار می کنید که آپارتمان های کارمندان منتقل شده را خریداری می کند – یک نام برای این گزینه خرید تضمینی است.
خط پایین
آیا آماده خرید آپارتمان هستید؟ به طور خلاصه ، بله – اگر توانایی انجام آن را دارید. اما "هزینه" به همین سادگی که الان در حساب بانکی شماست ، ساده نیست. تعداد دیگری از ملاحظات مالی و سبک زندگی باید در محاسبات شما شکل بگیرد.
وقتی همه این عناصر را فاکتور بگیرید ، "اگر توانایی انجام آن را دارید" پیچیده تر از آنچه که به نظر می رسد شروع می شود. اما در نظر گرفتن آنها اکنون می تواند بعداً از اشتباهات پرهزینه و مشکلات مالی جلوگیری کند. البته ، یک زمان مناسب برای چرخش وجود دارد: وقتی آپارتمان ای عالی در مکان مناسب برای فروش پیدا می کنید — با قیمت مناسب.
با دلار پول نقد مجازی با رقابت کنید

مهارت های معاملاتی خود را با شبیه ساز سهام رایگان ما آزمایش کنید. با هزاران تاجررقابت کنید و راه خود را به سمت بالا معامله کنید! قبل از شروع به خطر انداختن پول خود ، در یک محیط مجازی معاملات را ارسال کنید. استراتژی های معاملاتی را تمرین کنید تا وقتی آمادگی ورود به بازار واقعی را داشتید ، تمرین مورد نیاز خود را انجام دهید. امروز شبیه ساز سهام ما را امتحان کنیدبرنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا