بدون دسته بندی

خرید و فروش املاک در جهانشهر کرج


سرمایه گذاران اغلب در مورد خرید آپارتمان دو فکر دارند تا به سبد سرمایه گذاری خود اضافه کنند. کسانی هستند که مزایای داشتن تنوع را در کارنامه خود با مخلوطی از خانه ها ، خانه های شهر و آپارتمان ها می بینند و سپس کسانی هستند که فقط خانه های سنتی را می خرند تا به مجموعه خود اضافه کنند. در بسیاری از موارد ، سرمایه گذاران به آنچه بهتر می دانند پایبند هستند ، اما با تغییر سبک زندگی و آمار جمعیتی در استرالیا ، ممکن است خرید آپارتمان برای بسیاری از سرمایه گذاران در آینده جذاب باشد.
مسکن ایوان مدائن یکی از بهترین و بزرگترن املاک در کرج میباشد
مقرون به صرفه ، جمعیت و تقاضا
یکی از مزایای اصلی ، ارزان بودن آپارتمان به عنوان گزینه ای برای سرمایه گذاران است. این بدان معناست که آنها از پس هزینه های ورود به پایتخت یا بازارهای عمده منطقه ای برمی آیند زیرا متوسط ​​قیمت آپارتمان ها به طور سنتی کمتر از متوسط ​​قیمت خانه ها بوده است.
زندگی آپارتمانی در دهه اخیر محبوبیت بیشتری پیدا کرده است زیرا سبک زندگی خواستن مرکز شهر یا مراکز مهم ، نزدیکتر بودن به محل کار ، مراکز حمل و نقل ، خرید ، بیمارستان ها ، دانشگاه ها و فرهنگ کافه ها تقاضای جدیدی را ایجاد کرده است. تعداد خانوارهای مجرد بیشتر ، تعدیل کنندگان بیشتر ، اجاره کنندگان جوان ، افراد حرفه ای ، لانه های خالی و به طور کلی افرادی که سبک زندگی در آپارتمان را انتخاب می کنند وجود دارد.

رشد و بازده سرمایه ما در مسکن ایوان مدائن در راستای تحقق اهداف ملکی شما عزیزان گام های استواری را برمیداریم
جمعیت شهرهای بزرگ پایتخت به سرعت در حال رشد است و پیشرفتهای بیشتری در آپارتمانها در آسمان ظاهر می شود تا تقاضای این نوع آپارتمانها را در موقعیت مناسب شهری یا شهری برآورده سازد. آپارتمان ها روندهای مشابه رشد خانه ها را به خصوص در شهرهای بزرگ سیدنی ، ملبورن و بریزبن نشان داده اند. هنگام خرید برای رشد سرمایه دیگر نیازی نیست که به آپارتمان ها به عنوان پسر عموی فقیر خانه ها نگاه کنید. همچنین با تغییر آمار جمعیتی و افزایش تقاضا برای این نوع زندگی ، بازده اجاره به دست آمده نیز می تواند از نظر هزینه نگهداری و گردش پول مثبت ، نتایج بهتری را برای سرمایه گذاران به همراه داشته باشد.

خرید آپارتمان خارج از برنامه
بسیاری از سرمایه گذاران منفعت خرید آپارتمان را از این برنامه می دانند که پای خود را با قیمت عالی در بازار بگذارند و فقط با خرید در بازار در حال رشد و بدون هزینه نگهداری در طول ساخت 1-2 ساله ، توانایی رشد سرمایه را دارند. فاز. این آپارتمان های جدید آپارتمان ها می توانند برای مستاجران بسیار زیبا باشند ، اگر در یک مکان عالی برای زندگی ، امکانات عالی داشته باشند و دسترسی آسان به کار ، مغازه ها ، مناطق تفریحی ، دانشگاه یا بیمارستان و گزینه های حمل و نقل را امکان پذیر کنند. به نظر می رسد که این روزها مستاجران بسیار متبحر هستند و انتظار دارند امکاناتی مانند سالن های ورزشی ، تراس های پشت بام ، اجاق های پیتزا ، حیاط های باز و حتی سوله های ابزار ، و بسیاری از توسعه دهندگان برتر این موارد را برای جذب نیروها و سرمایه گذاران مشابه استفاده کنند با مسکن ایوان مدائن موفقیت را تجربه نمایید.
گردش پول مثبت در آپارتمان های جدید
تصمیم برای خرید آپارتمان های جدید یا قدیمی می تواند بر این اساس باشد که کدام یک از افراد جریان نقدی بهتری دارند. سرمایه گذاران همیشه دارایی مثبت گردش پول را ترجیح می دهند تا از پس هزینه های جیبی متحمل بار نشوند. بسیاری از سرمایه گذاران تصور می کنند که هزینه های اقشار سود آنها را می خورد و از این رو طفره می روند. با این حال مستاجر بابت امکانات اضافی ، نماها ، موقعیت مکانی و طرح های اضافی که آپارتمان ها ارائه می دهند ، حق بیمه پرداخت خواهند کرد. با این وجود حتی پرداخت هزینه های اقشار ، خسارات قابل ادعای ناشی از دارایی شما شامل ساختمان و کارخانه و تجهیزات مربوط به 40 سال است. این ادعاهای استهلاک در آپارتمان های جدید می تواند حداکثر سود مالیاتی را به سرمایه گذار بدهد و آنچه را که به نظر می رسد یک دارایی با منفی است ، پس از مزایای مالیات ، به دارایی جریان نقدی مثبت تبدیل کند.
مسکن ایوان مدائن آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد
ملاحظات دیگر هنگام خرید آپارتمان

اگر خرید این طرح را انجام می دهید ، با احتیاط خود را انجام دهید و به دنبال یک توسعه دهنده پرشور و با اخلاق باشید
مکان و طراحی باید آنچه را که مستأجر شما به دنبال آن است برآورده کند
طرح طبقه و اجزا در آپارتمانهای کاملاً جدید می تواند مستاجران برتر را در مقایسه با آپارتمانهای قدیمی تر به سبک مدرن جذب کند.
تحقیقات خود را انجام دهید زیرا اگر آپارتمانهای زیادی در یک حومه شهر ساخته شوند ، ممکن است در کوتاه مدت امکان عرضه بیش از حد وجود داشته باشد
خرید در مرحله صعودی چرخه املاک و نه در بازار گرم یا اوج
مسکن ایوان مدائن
آپارتمان نشینی اکنون بخشی از چشم انداز استرالیا است. من در کارنامه خود تعداد زیادی آپارتمان دارم که مستاجران بزرگی را جذب می کنند که مایل به پرداخت اجاره های بزرگ برای استخرها ، سالن های بدنسازی ، محیط های منظره ، مجاورت با ساحل ، اشتغال و غیره هستند. اگر قبلاً اضافه کردن آپارتمان به نمونه کارها را در نظر نگرفته اید ، اکنون ممکن است زمان آن باشد که سود را در نظر بگیریمبرنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا