بدون دسته بندی

خرید مدرک تحصیلی معتبر با استعلام


خرید مدرک تحصیلی قانونی و با استعلام
در برای تحصیل در رشته های دانشگاهی مختلف باید در کنکور شرکت کنید و پس از اینکه در آزمون پذیرفته شدید اجازه تحصیل در آن را دارید. اما از آنجایی که تعداد داوطلبان کنکورهای سراسری به خصوص کنکور کارشناسی بسیار بالا است امکان قبولی در رشته های که بازار کار خوبی دارند بسیار سخت است. به همین علت بسیاری از اشخاص نمی توانند در جامعه یک شغل مناسب پیدا کنند. ما به این افراد خرید مدرک تحصیلی را از موسسه های معتبر پیشنهاد می کنیم. یکی از معتبرترین موسساتی که در زمینه فروش مدرک تحصیلی معتبر و قانونی در تمامی مقاطع تحصیلی فعالیت می کند موسسه مدرک پرو است. این موسسه بیش از یک دهه سابقه در زمینه فروش مدارک تحصیلی دارد و تمام کارشنی که در این موسسه معتبر فروش مدرک دانشگاهی فعالیت می کنند کارآزموده هستند. موسسه مدرک پرو دارای مجوز است و مجوز خود را از وزارت علوم و دریافت کرده است.
مدرکی که این موسسه ارائه می دهد دارای تائیدیه این وزارت خانه ها است و به صورت کاملا قانونی صادر می شود. به این صورت که ابتدا اطلاعات شما برای مدرسه یا دانشگاه ارسال می گردد تا پرونده الکترونیکی و فیزیکی برایتان صادر شود. و سپس با استفاده از اطلاعات شخصی و ریز نمرات مربوطه به رشته درخواستی شما مدرک تحصیلی صادر می گردد. بر روی این مدرک مهر، هولگرام و شماره ثبت وجود دارد به همین علت قابلیت استعلام آن وجود دارد. شما می توانید با خیالی آسوده از این مدرک برای به خارج از کشور، استخدام و ادامه تحصیل استفاده کنید. زمان صدور مدرک تحصیلی توسط مدرک پرو بین دو هفته و تا سه ماه است و این موضوع باعث می شود که شما در زمان خودتان صرفه جویی نمائید و در زمان کوتاهی به آرزوهای خود برسید.

خرید مدرک تحصیلی دیپلم
اولین مقطع تحصیلی که شما می توانید مدرک خود را از آن خریداری کنید مقطع دیپلم است. شما برای گرفتن مدرک دیپلم حداقل باید 4 سال از زمان خود را صرف کنید و هزینه های نیز برای تحصیل در این مقطع بپردازید. حال که با خرید دیپلم از این موسسه معتبر شما می توانید در مدت کوتاهی که حداکثر دو هفته است مدرک تحصیلی خود را دریافت کنید. نحوه صدور مدرک در این موسسه به این صورت است که شما باید ابتدا مشخص کنید که دیپلم تجربی، انسانی، ، کار و دانش و یا ریاضی ر می خواهید. سپس مدرک سیکل خود را که از زمان صدور آن حداقل 4 سال گذشته است را به همراه اسکن کارت ملی، شناسنامه و عکستان را برای کارشناسان این موسسه ارسال کنید. پس از اینکه مدارک خود را ارسال کردید و توسط کارشناسان تائید گردید باید مبلغی را نیز به عنوان پیش پرداخت واریز کنید.
پس از اینکه سفارش شما ثبت گردید مدرک دیپلمتان به صورت قانونی صادر می گردد. به این صورت که ابتدا اطلاعات شخصی و سوابق تحصیلتان را برای دبیرستان متوسطه مربوطه ارسال می کنند تا در سیستم این مدرسه ثبت و برایتان پرونده فیزیکی و الکترونیکی تشکیل شود. سپس در این پرونده ها ریز نمرات شما نیز ثبت می گردد و در مرحله بعد این پرونده برای پرورش منطقه ارسال می گردد تا در سیستم این وزارت خانه ثبت گردد و یک شماره ثبت برای پرونده تحصیلی شما ایجاد گردد. این شماره ثبت به همراه مهر و هولگرام اموزش و پرورش بر روی مدرک دیپلم شما زده می شود. چون شماره ثبت بر روی مدرک دیپلم شما وجود دارد پس مدرک تحصیلی دریافتیتان کاملا معتبر و قانونی است و امکان استعلام آن وجود دارد.
خرید مدرک تحصیلی پیش دانشگاهی
شما اگر قصد شرکت در کنکور کارشناسی پیوسته رشته های تجربی، انسانی، ریاضی، هنر و زبان را داشته باشید باید مدرک پیش دانشگاهی یکی از رشته های تجربی، انسانی و ریاضی را دریافت کنید. شما اگر زمان کافی برای دریافت این مدرک تحصیلی را ندارید می توانید آن را موسسه مدرک پرو خریداری نمائید. روند صدور این مدرک تحصیلی کاملا قانونی است و برای صدور آن نیاز نیست در هیچ آزمونی شرکت کنید و فقط با ارائه مدارک شخصی دیپلم مربوطه می توانید آن را دریافت نمائید و بدون نگرانی از آن برای شرکت در کنکور استفاده کنید. قیمت این مدرک تحصیلی بستگی به گرایشی دارد که خریداری می کنید. البته اگر برای دریافت مدرک پیش دانشگاهی خود عجله دارید باید هزینه بیشتر بپردازید.
خرید مدرک تحصیلی لیسانس
شما علاوه بر مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی می توانید مدرک تحصیلی لیسانس را نیز از موسسه مدرک پرو خریداری کنید. مدرک کارشناسی که از این موسسه با سابقه خریداری می کنید صادره از اسلامی و دانشگاه غیر انتفاعی است و دارای تائیدیه وزارت علوم می باشد. به همین شما می توانید از آن برای استخدام و یا شرکت در استفاده کنید. مدارک لیسانسی که این موسسه ارائه می دهد شامل لیسانس علوم سیاسی، حسابداری، مدیریت، پیراپزشکی، ، عمران، صنایع، معماری، شهرسازی، اقتصاد، ادبیات، مهندسی کامپیوتر،کتابداری و غیره می شود. برای خرید مدرک لیسانس باید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رشته مربوطه (به عنوان مثال برای خرید مدرک مهندسی برق شما باید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ریاضی را داشته باشید) که حداقل 4 سال از آن گذشته باشد را به همراه مدارک شخصی برای این موسسه ارسال کنید.
این مدارک توسط کارشناسان مدرک پرو به بخش اداری دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی ارسال می شود تا برایتان شماره دانشجویی صادر گردد. سپس با استفاده از این شماره دانشجویی یک حساب کاربری در سیستم گلستان دانشگاه برای شما ایجاد می شود که در آن اطلاعات شخصی، سوابق تحصیلی و ریز نمرات رشته تحصیلی مربوطه شما در آن وارد می گردد. در مرحله بعد یک پرونده فیزیکی برایتان تشکیل می شود که در آن تمامی اطلاعات وجود دارد. سپس براساس همین اطلاعات مدرک لیسانس شما که بر روی آن مهر، هولگرام و شماره ثبت در وزارت علوم وجود دارد صادر می گردد. این مدرک مورد تائید وزارت علوم است و امکان استعلام آن وجود دارد به همین شما می توانید به راحتی از آن در نهادهای خصوصی و دولتی استفاده کنید. شما هر زمانی که به دانشگاه صادر کننده مدرک مراجعه کنید می توانید پرونده فیزیکی تحصیلی خود را دریافت نمائید.
خرید مدرک تحصیلی فوق لیسانس
اگر شما علاقه به تدریس در ی کشور را دارید می توانید مدرک فوق لیسانس را از مدرک پرو خریداری کنید. شما برای خرید این مدرک باید حتما مدرک لیسانس داشته باشید که از زمان صدور آن حداقل 2 سال گذشته باشد. برای دریافت این مدرک شما نیاز نیست در هیچ ازمونی شرکت کنید و یا از پایانامه ای دفاع کنید و فقط با ارسال مدارک مورد نیاز می توانید در عرض دو ماه آن را خریداری کنید. مدارک کارشناسی ارشدی که می توانید خریداری کنید شامل حسابداری، مدیریت تمامی گرایش ها، اقتصاد تمامی گرایش ها، برق، عمران، معماری، شهرسازی، کامپیوتر، صنایع، ادبیات، زیست شناسی و غیره می شود. که تمامی این مدارک معتبر است و بر روی آن مهر، هولگرام و شماره ثبت در وزارت علوم را دارد. به همین علت امکان استعلام و استناد آن وجود دارد و حتی برای دریافت ویزای کاری و تحصیلی نیز می توانید از آن استفاده کنید.
خرید مدرک تحصیلی دکتری
بالاترین مدرک تحصیلی در ایران مدرک دکتری است که فارغ التحصیلان این رشته دارای پایین ترین نرخ بیکاری هستند. مشکلی که در مورد این مقطع تحصیلی وجود دارد این است که قبولی در آن بسیار سخت می باشد. چون علاوه بر شرکت در کنکور دکتری باید در مصاحبه حضوری نیز شرکت کنید. همچنین تحصیل در این مقطع نیز به خاطر دروسی سختی که دارد مشکل است. ولی با خرید مدرک تحصیلی دکتری شما می توانید در عرض چند ماه بدون اینکه در امتحان و یا آزمونی شرکت کنید آن را دریافت نمائید.
روند صدور مدرک دکتری به این صورت است که شما باید مدرک فوق لیسانس خود را که از زمان صدور آن 5 سال گذشته را به همراه اسکن تمام صفحات شناسنامه، کارت ملی و عکس خود را برای مشاوران این موسسه ارسال کنید. این مشاوران مدارکتان را برای بخش اداری دانشگاه آزاد و یا غیر اتنفاعی ارسال می کنند و به صورت کاملا قانونی مدرک دکتری شما صادر می گردد.برای صدور مدرک دکتری نیاز نیست شما رساله بنویسید و یا در آزمون ها و امتحان های سخت این مقطع تحصیلی شرکت کنید. شما می توانید با استفاده از این مدرک تحصیلی عضو هئیت علمی دانشگاه های دولتی و خصوصی شوید.
خرید مدرک پزشکی عمومی دانشگاه آزاد
یکی از رشته های که بسیار بین داوطلبان تجربی محبوب است رشته پزشک عمومی می باشد که فقط افراد با رتبه های بالا می توانند در این رشته پذیرش بگیرند. به همین علت پذیرش در این رشته بسیار سخت و تعداد زیادی از داوطلبان هیچ گاه نمی توانند در این رشته تحصیل کنند. اگر شما هم جزء آن دسته از داوطلبانی هستید که نتوانسته اید از سد کنکور تجربی بگذرید ولی بزرگترین آرزوی شما پزشک شدن است. ما به شما خرید مدرک پزشک عمومی از دانشگاه آزاد را پیشنهاد می کنیم. شما با خرید این مدرک می توانید هم در زمان و هم در هزینه خود صرفه جویی نمائید.
چون برای تحصیل در رشته پزشکی عمومی در دانشگاه آزاد شما باید علاوه بر هزینه های ایاب و ذهاب، کتب و جزوات، شهریه این دانشگاه را نیز باید بپردازید و حداقل 7 سال از عمر خود را صرف دریافت این مدرک کنید. حال که با پرداخت هزینه بسیار مناسبی به مدرک پرو می توانید یک مدرک پزشکی عمومی کاملا معتبر و تضمینی که امکان استعلام آن به خاطر اینکه دارای شماره ثبت است و تائیدیه وزارت بهداشت را دارد دریافت نمائید. شما با استفاده از این مدرک می توانید در کلینیک ها، بیمارستان ها و مراکز درمانی مشغول به کار شوید و یا برای خودتان مطب بزنید. حتی امکان ادامه تحصیل در مقطع تخصصی پزشکی را نیز دارید چون این مدرک کاملا قانونی می باشد.
خرید مدرک دندان پزشکی آزاد
دیگر مدرک تحصیلی که شما می توانید آن را از مدرک پرو خریداری کنید مدرک دندان پزشکی آزاد است. این مدرک دارای تائیدیه وزارت بهداشت می باشد و به صورت کاملا قانونی صادر شده است. به این شکل که ابتدا مدارک شما برای بخش اداری دانشگاه آزاد ارسال شد تا برایتان شماره دانشجویی صادر گردد. در مرحله بعد با استفاده از این شماره دانشجویی برایتان پرونده فیزیکی و الکترونیکی که در آن اطلاعات شخصی و ریز نمرات شما تشکیل می گردد. سپس با استفاده از تمامی این اطلاعات مدرک دندان پزشکی شما صادر می گردد و برای تائید به وزارت بهداشت ارسال می گردد. پس از اینکه تائیدیه این وزارت خانه را می گیرد و در سیستم آن ثبت می شود، بر روی آن مهر و هولگرام دانشگاه آزاد زده می شود.
به همین راحتی شما می توانید بعد از حداکثر 5 ماه بدون اینکه در کنکور و یا امتحانی شرکت کنید این مدرک تحصیلی را به صورت کاملا قانونی و تضمینی دریافت نمائید. توجه نمائید چون این مدرک معتبر است شما می توانید با استفاده از ان به خارج از کشور نیز مهاجرت کنید و در آن جا به ادامه تحصیل بپردازید و یا برای خودتان مطب بزنید.
خرید مدرک داروسازی دانشگاه آزاد
از جمله رشته های تحصیلی که پذیرش در کنکور آن دشوار است ولی نرخ بیکاری آن بسیار پایین است رشته داروسازی می باشد. برای اینکه شما در دانشگاه در رشته داروسازی تحصیل کنید باید حتما مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی را داشته باشید و در کنکور کارشناسی این رشته شرکت نمائید. ولی چون تعداد داوطلبان این رشته بسیار بالا است امکان قبولی در آن کمی دشوار است. به همین دلیل برخی از افراد ترجیح می دهد مدرک داروسازی خود را از یک موسسه معتبر فروش مدرک تحصیلی مانند مدرک پرو خریداری کنند.
مدرک داروسازی سازی که از این موسسه خریداری می کنند کاملا معتبر است. چون کارشناسان این موسسه با استفاده از روابط قوی و گسترده خود که با افراد مختلف دارند مدرکی را صادر می کنند که دارای پرونده الکترونیکی و فیزیکی است و تمام مراحل قانونی آن طی گردید. این مدرک تحصیلی دارای تائیدیه وزارت بهداشت است و کاملا معتبر و قانونی می باشد.انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ به انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا