بدون دسته بندی

خدمات نما در تهران


پارسیان فیدار پاسارگاد فعالیت خود را در زمینه خدمات کار در ارتفاع آغاز نمود و از شرکت ها قدیمی می باشد که جزو بهترین شرکت های نماشویی تهران است که با یاری خداوند متعال تاکنون توانسته رشد و توسعه خوبی در حیطه کار خود در میان رقبا داشته باشد و رضایتمندی مشتریان خود را که مهمترین هدف این مجموعه می باشد تا به امروز بدست آورد. پارسیان نما با بهره گیری از نیروی های مجرب و آموزش دیده و همچنین با بکارگیری لوازم، تجهیزات و ماشین آلات روز دنیا در زمینه شستشوی نما و سایر خدمات کار در ارتفاع، توانسته بهترین نتیجه را به مشتریان خود ارائه دهد و همین امر باعث معرفی کار از طریق مشتریان خود به مشتریان جدید شده است که همین استراتژی مهمترین برنامه کار این شرکت جهت معرفی و تبلیغات می باشد.
خدمات نما

یکی از خدمات پارسیان نما خدمات نماشویی می باشد که شستشوی نما برای هر چه زیباتر شدن نما و اثر بخشی مثبت بر مردم و جامعه انجام می‌شود. این خدمات شامل شستشوی شیشه ها، شستشوی پنجره، شستشوی نمای سیمانی، سنگ، آجر و کامپوزیت انجام می‌باشد. شستشوی نمای شیشه ای اغلب بصورت سنتی انجام می گردد اما چنانچه کثیفی بیش ازحد باشد از دستگاه واترجت جهت از بین بردن گرد و خاک استفاده می شود. همچنین از‌ دستگاه سندبلاست در نماهای آجری و نماهای سنگی کدر که جرم و کثیفی زیادی داشته باشد استفاده می گردد که مجموعه پارسیان نما آماده انجام تمامی خدمات نماشویی به شما گرامیان می باشد.
خدمات ساختمانی

از دیگر خدمات پارسیان نما خدمات ساختمانی است. این خدمات شامل رنگ آمیزی نما، پیچ و رولپلاک نما، نانو و رزین نما، آب بندی نما، رفع شوره نما، نورپردازی نما و تعمیرات نما می باشد. این خدمات توسط پرسنل آموزش دیده و مجرب انجام می شود که کیفیت کار مهمترین هدف در اجرای خدمات ساختمانی به مشتریان می باشد، کنترل کار در طول اجرا توسط سرپرست گروه بصورت مداوم انجام می گردد تا هیچگونه اشکالی در نحوه اجرا و تحویل به موقع به مشتریان رخ ندهد. خدمات ساختمانی نیز همانند خدمات نما توسط بهترین ماشین آلات و تجهیزات انجام می گردد که همواره با تکنولوژی روز دنیا بروز شده اند. لذا برای دریافت این خدمات می توانید از طریق همین سایت با این مجموعه تماس حاصل فرمایید.
خدمات صنعتی و دریایی

خدمات صنعتی و خدمات دریایی از دیگر خدمات مجموعه پارسیان نما می باشد. این خدمات شامل رنگ آمیزی صنعتی، اپوکسی و سند بلاست صنعتی جهت مخازن بزرگ و سیلو ها، دکل های بزرگ حفاری چاه نفت و همچنین نصب آنود است که از مهمترین خدمات تخصصی پارسیان نما به تولید کنندگان و صاحبان کارخانجات و مجموعه های بزرگ نفتی و کشتی های مسافربری و یا باربری می باشد که در این زمینه نمونه کارهای زیادی نیز در پرونده کاری خود به ثبت رانده است. شستشو، تمیز کاری و رنگ آمیزی دکل های بزرگ، تخصص خاص خود را می طلبد که مجموعه شرکت پارسیان فیدار پاسارگاد، نیروهای آموزش دیده و متخصصی در این زمینه پرورش داده تا در این حیطه نیز حرفی برای گفتن در میان رقبا داشته باشد و تا به امروز به لطف ایزد منان در کار خود موفق عمل نموده است.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا