فناوری اطلاعات

خبرنگار مهر در جشنواره «نانو و رسانه» تقدیر شدبه گزارش خبرنگار مهر، آئین اختتامیه جشنواره نانو و رسانه ۱۴۰۰، امروز در محل صندوق نوآوری و شکوفایی با حضور مدیران رسانه‌های برتر، خبرنگاران برتر و اصحاب رسانه برگزار شد.

فراخوان این جشنواره از اردیبهشت ۱۴۰۱ آغاز شد و شرکت کنندگان تا ۲۰ خرداد مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره را داشتند. ستاد ویژه توسعه فناوری‌نانو، هر سال بر اساس ارزیابی عملکرد رسانه‌ها اقدام به برگزاری جشنواره «نانو و رسانه» و تجلیل از «رسانه‌های برتر»، «افراد با عملکرد برتر» و «آثار برتر» در ترویج فناوری نانو می‌کند.

این جشنواره آثار رسانه‌های رسمی را در ۶ بخش صدا، سیما، خبرگزاری و پایگاه خبری، روزنامه، عکس و شبکه‌های اجتماعی دریافت می‌کند. علاوه بر رسانه‌های عمومی آثار در دو بخش رسانه‌های تخصصی صنعت و دانشجویی به این جشنواره ارسال و توسط داوران بررسی می‌شود.

در جشنواره امسال بیش از ۳۰۰ اثر در ۳ بخش رسانه‌های عمومی، رسانه‌های تخصصی صنعت و دانشجویی به دبیرخانه جشنواره نانو و رسانه ارسال شد و توسط داوران جشنواره بررسی و در نهایت آثار برتر انتخاب شدند.

در این جشنواره از رسانه‌های برتر در حوزه نانو و خبرنگاران با عملکرد برتر تقدیر شدند. در این جشنواره برترین آثار رسانه‌ای سال ۱۴۰۰ با حضور دکتر علی وحدت رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی معرفی و تقدیر شدند.

در بخش آثار خبرگزاری‌ها از «میترا سعیدی کیا» خبرنگار دانش و فناوری خبرگزاری مهر با عنوان اثر «راههای نانویی کاهش آلودگی هوا» تقدیر به عمل آمد.منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × یک =

دکمه بازگشت به بالا