فناوری اطلاعات

حمایت ویژه از برگزیدگان مسابقات روبوکاپ در بنیاد ملی نخبگانبه گزارش خبرنگار مهر، دکتر روح اله دهقانی فیروزآبادی امروز در اختتامیه هفدهمین مسابقات روبوکاپ آزاد ایران که در واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد برگزار شد، گفت: این جمعیتی که در چنین مسابقاتی شرکت کرده جوانانی هستند که می خواهند آینده خود را بشناسند.

رئیس بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه قرار است این جوانان شرکت‌هایی را تشکیل دهند، ادامه داد: ما افتخار داریم که برای برگزیدگان اول تا سوم لیگ ها حمایت هایی را در راستای حضور در مسابقات جهانی داشته باشیم.

وی با اشاره به دیگر این حمایت ها گفت: بنا داریم امتیاز ویژه ای برای برگزیدگان هفدهمین دوره از مسابقات جهانی روبوکاپ آزاد ایران و آینده سازان در بنیاد ملی نخبگان اختصاص دهیم.

به گفته معاون علمی فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، همچنین از انجایی که قرار است این آینده سازان شرکت‌های نوپا را تشکیل دهند از آنها حمایت کنیم.

دهقانی فیروزآبادی گفت: بنده با افتخار ۳ سال در دانشگاه آزاد اسلامی مسئولیت معاونت تحقیقات و فناوری را عهده دار بودم و اگاهم به اینکه دانشگاه آزاد، به سمت پرورش نیروهای کارامد، خلاق و حل کننده مسئله حرکت می‌کند.

وی ادامه داد: امیدوار هستیم که دانشگاه آزاد با همین توان، به کار خود ادامه دهد.

پایان/ مرجع وب و فناوری

منبع:مهر

دکمه بازگشت به بالا