فناوری های نوین

حضور ۶ شرکت دانش بنیان خلاق ایرانی در نمایشگاه پویا نمایی روسیهبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، پاویون انیمیشن ایران با حضور ۶ شرکت دانش بنیان و خلاق در حوزه پویا نمایی در نمایشگاه بازار محتوای جهانی (world conterc market) روسیه برپا شد. شرکت‌های فعال در حوزه انیمیشن، با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان در نمایشگاه مسکو حاضر شدند.

در این رویداد شرکت‌ها ضمن شبکه سازی و گفت و گو با پخش کننده‌ها و پلتفرم‌های نمایش آنلاین، زمینه‌ای گفت‌وگو با استدیوهای تولید کننده در حوزه پروژه‌های مشترک برای آنها فراهم خواهد شد. توسعه بازار شرکت‌ها از دیگر اهداف حضور شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه بازار محتوای جهانی روسیه است.

برگزاری جلسات مشترک با شرکت‌هایی از کشورهای هند، روسیه و چین، کنفرانس تولید مشترک میان استدیوهای انیمیشن ایران، هند، روسیه و چین و برپایی کنفرانس مشترک تولید استدیوهای ایران و کره از دیگر برنامه‌های جنبی این رویداد به شمار می‌رود.

همچنین کنفرانس اختصاصی در زمینه ارائه ظرفیت‌های استدیوهای انیمیشن ایران در حاشیه نمایشگاه برگزار می‌شود.

این دومین حضور ایران در پاویون رویداد مسکو است و برخی از شرکت‌هایی حاضر در رویداد اول، در رویداد دوم موفق به عقد قرارداد با شرکت‌های پخش خواهند شد.

پایان/ مرجع وب و فناوری

منبع:مهر

دکمه بازگشت به بالا