فناوری اطلاعات

جدال لفظی جف بزوس و بایدن در توییتراین بحث بعدازظهر جمعه با توییت بایدن شروع شد که نوشت: می‌خواهید را پایین بیاورید؟ بیایید مطمئن شویم که پولدارترین شرکتها سهم منصفانه‌شان را پرداخت می‌کنند.

به گزارش ایتنا از ایسنا، که در سال ۲۰۲۱ برای ۴۶۹ میلیارد دلار جهانی، ۳.۷ میلیارد دلار در آمریکا پرداخت کرد، اغلب برای این که به عنوان یک شرکت بزرگ در مالیاتهای فدرال مشارکت کافی ندارد، هدف انتقاد قرار می‌گیرد. با این حال که دومین مرد ثروتمند جهان است و اغلب به عنوان نماد نابرابری درآمد معرفی می شود، حاضر نشد ساکت بنشیند و برای تورم مورد انتقاد قرار بگیرد.

بزوس در توییتی با اشاره به فعالیت کمیسیون نظارت بر اعات نادرست وزارت امنیت داخلی آمریکا که در آوریل اعلام شد، نوشت: این کمیسیون تازه تاسیس باید این توییت را بررسی کند یا شاید لازم است کمیسیون جدیدی تشکیل شود. بحث درباره افزایش مالیات شرکت‌ها مشکلی ندارد. بحث درباره مهار تورم مهم است. اما وصل کردن آنها بهم دادن آدرس غلط است.

بزوس و آمازون اهداف همیشگی ، رئیس جمهور سابق آمریکا، در بودند و وی تلاش کرده بود گزارشهای تحقیقی مهم واشنگتن را که متعلق به بزوس است، به اختلاف شخصی با بزوس ربط دهد.

این نخستین بحث علنی بزوس با بایدن بود و در روزی اتفاق افتاد که بزوس در توییتر کاملا فعال بود و علاوه بر بحث با بایدن درباره تورم، به صحبت با کاربران دیگر توییتر درباره موضوعات دیگر پرداخت.

بر اساس گزارش بلومبرگ، توییتر از زمانی که پیشنهاد خرید این شرکت را ماه گذشته مطرح کرد، به مرکز اخبار تبدیل شده است.منبع:ایتنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − سه =

دکمه بازگشت به بالا