فناوری اطلاعات

توسعه شبکه تلفن ثابت در بهبهان و آغاجریایسنا/خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان از توسعه شبکه تلفن ثابت در مراکز مخابراتی شهرستان‌های بهبهان و آغاجری خبر داد.

رحیم فلاح زاده در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به ادامه اجرای طرح‌های توسعه شبکه تلفن ثابت و همراه در خوزستان اظهار کرد: عملیات توسعه زیرساخت شبکه تلفن ثابت به منظور بهره‌مندی و دسترسی شهروندان در برخی مناطق جدید در محدوده مرکز مخابراتی امام رضا (ع) بهبهان اجرایی شد.

وی افزود: این طرح با تامین تجهیزات کابل و حفاری و کابل‌کشی کابل ۱۰۰ در شهرستان بهبهان اجرایی شد تا مردم این منطقه از خدمات ارائه شده بهره‌مند شوند.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: توسعه ارتباطات و ارتقای شبکه تلفن در مناطق شهری و روستایی به منظور بهره‌مندی مردم از خدمات مخابراتی از مهمترین اهداف شرکت مخابرات منطقه خوزستان است.

فلاح زاده ادامه داد: همچنین با تلاش همکاران مخابراتی در شهرستان‌ آغاجاری، به منظور توسعه هرچه بیشتر شبکه تلفن ثابت و ارائه خدمات به متقاضیان سرویس تلفن ثابت، یک دستگاه تجهیز کافوی مسی نصب و راه‌اندازی شد.

وی بیان کرد: با انجام کارهای فنی و راه‌اندازی این کافوی مسی و همچنین با به روزرسانی شبکه تلفن ثابت در مرکز تلفن مخابراتی آغاجاری، بستر ۵۰۰ پورت تلفن ثابت در این مرکز فراهم شد و شبکه توسعه یافت.

انتهای پیاممنبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × یک =

دکمه بازگشت به بالا