بدون دسته بندی

تحریم برخی پسوند های دامنه رجیستری Afilias


رجیستری Afilias به عنوان یک شرکت آمریکایی که مالک برخی پسوندهای دامنه می باشد، به تازگی قوانین تحریم های آمریکا را اعمال کرده است و دامنه های با پسوندهای تحت مالکیت این کمپانی برای ایرانیان مسدود شده یا می شوند.

در صورتی که دامنه شما دارای پسوند های زیر می باشد که هنوز مسدود نشده است نسبت به تغییر مشخصات ایرانی آن اقدام نمائید. البته این کار تضمینی بر فعال ماندن دامنه نیست.

تحریم یاد شده از سمت رجیستری مالک این پسوندها می باشد. مالک پسوندهای ذیل رجیستری Afilias می باشد و رجیسترارها تنها خدمات دامنه را ارائه می نمایند.

این به این معنی است که دامنه های با پسوندهای مذکور در کلیه رجیسترارها دارای شرایط مشابه و دامنه ها مسدود و تحریم خواهند بود.

پسوند های دامنه تحت مالیکت رجیستری Afilias:

gTLDs : .INFO, .MOBI, .PRO, .POST, .ORG, .AERO, .ASIA, .XXX, .PINK, BLUE, .BLACK, .RED, .KIM, .SHIKSHA, .ORGANIC, .LGBT, .VOTE, .VOTO, .GREEN, .POKER, .BET, .PET, .LOTTO, .LLC, .GLOBAL, .VEGAS, .ONL, .RICH, and dotCHINESEMobile, .LTDA, .SRL, .ONG, .NGO

ccTLDs : .AC (Ascension Islands), .AG (Antigua and Barbuda), .AU (Australia), .BM (Bermuda), .BZ (Belize), .GI (Gibraltar), .IO (Indian Ocean), .LC (St. Lucia), .ME (Montenegro), .MN (Mongolia), .PR (Puerto Rico), .SC (the Seychelles), .SH (St. Helena), and .VC (St. Vincent and the Grenadines).

منبعانجمن تخصصی وب هاستینگ ایران
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ به انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − نه =

دکمه بازگشت به بالا