بازارطراحی وبکسب درآمد آنلاین

بهترین های طراحی در پارسی طرح ایرانیان

 اگرچه وجود شرکت های متعدد تبلیغاتی به منظور طراحی طرح های گرافیکی سبب شده است تا تبلیغ دهندگان و افراد جویای طرح کمی سردرگرم شوند، اما هنوز شرکت های طراحی گرافیکی خوبی هم هستند که می توان به آن ها اعتماد داشت و امور طراحی تبلیغاتی خود را به آنها سپرد.

بهترین های طراحی در پارسی طرح ایرانیان

یکی از سایت های بزرگ و خلاق در زمینه طراحی تبلیغاتی پارسی طرح ایرانیان است ، خدمات طراحی گرافیک خلاقانه در این شرکت به خوبی انجام شده و رضایت بالایی از مشتریان دریافت کرده اند، این موضوع را ما به نقل از مدیران این مجموعه برای شما می نویسیم.

ما در وب سایت این شرکت اتفاقات جدیدی را شاهد هستیم، برای مثال اگر در ماه های گذشته به این وب سایت مراجعه می کردید با خدمات طراحی بنر ، وب سایت، برندینگ و لوگو مواجه می شدید.

اما نکته ای که وجود دارد این است که در مدت زمان 1 ماهه ی گذشته اتفاقات جدید در این شرکت در حال رخ دادن است، از آنجایی که ما به عنوان مخاطب این شرکت همواره مطالب و اطلاعات پارسی طرح ایرانیان را دنبال میکنیم متوجه شدیم که بخش های جدیدی در این وب سایت فعال شده اند.

از مهمترین آن ها باید به مجله یا وب لاگ پارس طرح اشاره کنیم. این شرکت طی روزهای گذشته به شکل خیره کننده ای در بخش وبلاگ فعالیت داشته است و ما شاهد مطالب جدید و پر باری در این مجله بوده ایم . اگر شما هم مثل من به سایت برنامه نویسی یا سئو علاقه دارید حتما این مجله را دنبال کنید.

فروشگاه جدید گرافیکی در پارسی طرح :

یک فروشگاه جدید گرافیکی به جمع فروشگاه های اینترنتی در زمینه گرافیک افزوده شد، این فروشگاه توسط برند پارسی طرح راه اندازی شده و طبق شواهدی که ما دیده ایم هر روز چند روز یکبار یک سری محصول این شرکت برای مشتریان قرار می ده فعلا ما شاهد کارت ویزیت های این فروشگاه بوده ایم و باید ببینیم در زمانی که می گذرد این روند چگونه خواهد بود آیا محصولات دیگه ای هم به این فروشگاه اضافه میشه یا خیر.

در کل چیزی که ما در این مدت زمان دیده ایم  بروزرسانی بالا و کیفیت مناسب و البته که سابقه خوب برای مشتریان است و امیدواریم شما هم تجربه خوبی از استفاده این شرکت بدست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا