تماس با ما: 02166057992 چت آنلاین   ورود

بهترین جراح برای جراحی بینی گوشتی


خیلی از افرادی که بینی گوشتی دارند نگران هستند که کدام جراح را انتخاب کنند که بتواند بینی گوشتی را با مهارت جراحی کند و فرم زیبایی از آن دربیاورد. مجموعه جراحی زیبایی دکتر تهران بیوتی بهترین پیشنهاد برای افرادی است که به دنبال یک جراح ماهر برای جراحی بینی گوشتی هستند. دکتر تهران بیوتی از بهترین روش ها برای جراحی بینی های گوشتی استفاده می کند.
پزشکان در گذشته چربی هایی که در نوک و پشت قوس بینی انباشته شده بود را به مقدار خیلی زیادی برمی داشتند یا اینکه غضروف را بسیار زیاد می تراشیدند. این کار شاید تا مدت کوتاهی بعد از عمل خوب بود اما بعد از مدتی به دلیل ماهیت غضروف، دوباره بینی به حالت سابقش برمی گشت. در حال حاضر جراحان زیبایی بینی دریافته اند که باید چربی بینی در حد مناسب برداشته بشود. اگر این مقدار کم یا زیاد باشد نه تنها سلامتی بیمار به خطر می افتد بلکه بینی دوباره به حالت اولیه اش برمی گردد و فرم آن را خراب می کند.
عمل بینی گوشتی به روش مدرن به این صورت انجام می شود که غضروف تیغه وسط بینی را برمی دارند و در نوک بینی قرار می دهند. این کار باعث استحکام و تقویت بینی می شود. این شیوه مدرن از بازگشت بینی به حالت سابقش جلوگیری می کند.
با مراجعه به مطب دکتر تهران بیوتی می توانید از مشاوره حرفه ای ترین جراحان زیبایی بهره ببرید و جراحی بینی را بدون نگرانی انجام دهید.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نظرات شما

WhatsApp chat