بدون دسته بندی

بررسی قدرت موتور جک اس5


ک موتور تزریق مستقیم 1.5 لیتری توربوشارژ با حداکثر توان 174 اسب بخار و حداکثر گشتاور 251 نیوتن متر از 1500rpm است. این پارامترها از موتور 1.5T از هاوال H6 و BYD S6 پیشی گرفته اند، و قدرت قدرت موتور 1.8T Changan CS75 تقریباً یکسان است. با گیربکس 6 سرعته دستی همسان است

.

اولین چیزی که رضایت بخش است، احساس گیربکس است. احساس تغییر بسیار عالی است. این اتومبیل بیش از 600 کیلومتر رانندگی کرده است و هنوز در دوره ای کار نکرده است. چرخ دنده ها واضح نیستند. این قابل ستایش است بله، این به تنهایی یک برداشت اول خوب را ایجاد کرد.
هنگام صحبت از دنده دستی، مهمترین چیز برای راننده اصطلاحاً "هماهنگی روغن کاری" است. صرف نظر از مهارت شخص در این مهارت، سطح تنظیم کلاچ و دریچه گاز نیز مستقیماً بر "هماهنگی روغن" تأثیر می گذارد.
برای استناد به چند نمونه، مانند اینکه نقطه درگیری کلاچ خیلی زیاد یا خیلی پایین است، دریچه گاز بسیار حساس است، یادگیری این دو حالت آسان نیست، فقط وقتی همه در یک سطح مناسب تنظیم شوند، راننده می تواند انجام دهد. با احساس راحتی رانندگی کنید.
با شروع کار Refine S5، کامپیوتر بطور خودکار سرعت را جبران می کند، بدین معنی که تنها با شل کردن کلاچ می توانید از یکنواخت شروع به کار کنید و به دلیل کمبود برق هیچ خللی وجود نخواهد داشت. علاوه بر این، موقعیت نقطه اتصال کلاچ مشخص و بسیار مناسب است.
در شهر ترافیک چنین تنظیماتی در جاده، خستگی راننده را تا حدی کاهش می دهد. تنظیم پدال شتاب دهنده متوسط ​​است، میرایی پدال نسبتاً سبک است و میزان تاخیر دریچه گاز کوچک است اما در مرحله اولیه گاز دریچه گاز مانند Changan CS75 خیلی پرخاشگر و حساس نیست.
حتی تازه کار شروع به کار با Refine S5 می کند. این بسیار ساده و بسیار آسان برای استفاده است.
موتور و گیربکس در کنار هم خوب کار می کنند و نسبت دنده گیربکس نسبتاً محکم است. در مدل های انتقال دستی که قبلاً تست کردم، برخی از نسبت های گیربکس غیر منطقی هستند. مستقیم ترین مشکل ایجاد شده این است که در سرعت پایین هیچ دنده مناسب وجود ندارد.
بله، اولین دنده اتومبیل (اتومبیل گیر کرده) را ناامید می کند و سرعت آن زیاد است، که ناراحت کننده است. دنده دوم ضعیف و تند و تیز است، به این معنی که تطبیق استاندارد در محل نیست. خوشبختانه Refine S5 چنین پدیده ای ندارد.
منبع:
http://allaboutjacks5.over-blog.com/


برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 11 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
WhatsApp chat