تماس با ما: 02166057992 چت آنلاین   ورود

بررسی رانندگی خودرو سانتافه 2019


رانندگی: این خودرو با قدرت موتور 185 اسب بخار، شتاب سانتافه کمی پایین تر از حد متوسط است و گیربکس تغییر سرعت آن را کند می کند. با این حال سیستم تعلیق محکم و ترمزهای عالی آن باعث می شود بیشتر از کراس اوورهای مانند سدان عمل کند و متوقف شود. و در کل امتیاز 7 را ا زکاربران می گیرد.

شتاب خودرو: موتور استاندارد سانتافه با سرعت کم غیر قابل تحمل است اما در هنگام فشاور آوردن به گاز، این خودرو در آزاد راه قدرت عبور کافی را دارد. حالت اسپرت باعث افزایش حساسیت در مصرف گاز و افزایش سرعت تغییر کاربری می شود. در آزمایش ادموندس، ما 0-60 mph را در زمان 9.1 ثانیه ثبت کردیم که برای این بخش واقعا کند است. و خودروی سانتافه 2019 در این بخش شتاب امتیاز 6.0 ا ز10.0 را از آن خود کرده است.

ترمز خودرو: در حالت معمولی ترمز این خودرو پدال سبک و قابل اعتماد است. در هنگام ترمز سخت کمی سفت شده و در یک قطعه که برای ان مشخص نیست واکنش تندی دارد. ABS خودرو می تواند باعث بی ثباتی جزئی شود زیرا به دنبال کشش است اما در جاده های صاف پایدار است. در تست توقف اما سانتافه از 60 مایل در ساعت در 122 فیت متوقف شده است که برای قطعه کوتاه تر از حد متوسط است. و در کل خودرو سانتافه 2019 امتیاز 8 از 10 را از کاربران خود می گیرد.

فرمان خودرو: فرمان بسیار پاسخگو با سرعت کم و سبک است، که برای پارکینگ ها و محله ها بسیار ایده آل می باشد. بازخورد خفیفی از طریق چرخ با سرعت بزرگراه وجود دارد و از چرخ های جلو اطلاعاتی در اختیار شما قرار می دهد. اثر خود محور در جاده های صاف نا معلوم است. امتیاز این بخش برای خودرو 7.0 از 10.0 می باشد.

کنترل و سیستم تعلیق خودرو: تنظیم سیستم تعلیق خودرو سانتافه 2019 کمی سفت استریا، اما ترکیب آن را نسب به ضربات جانبی حفظ می کند به طور کلی می توان گفت که سازگار است. برجستگی های کوچک موجود در جاده، مانند مواردی که در یک جاده شن با آن رو به رو می شوید، می تواند باعث ایجاد تکان و لرزش در خودرو شود ، اما خودرو سانتافه هرگز احساس فشار و افتادن نمی کند. سیستم کنترل پایداری حساس است و قبل از اینکه لاستیک کار کند، خوب مداخله می کند. و خودرو در این بخش امتیاز 7 از 10 را دارد.

قابلیت رانندگی: موتور پایه و جابه جایی آن کم قدرت است و برای گرفتن پاسخ به آن نیاز به ضربات سالم پدال دارد. در سرازیر ها و گذرها به کندی رد می شود اما حداقل انتقال را در اطراف ایجاد نمی کند. حالت اسپرت هنگامی که شما به طور مستقیم با گاز در ارتباط نیستید حیرت آور است اما در واقع شتاب حداکثر را تغییر نمی دهد. و امتیاز خودرو در این بخش 6 از 10 می باشد.

منبع مقاله:برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نظرات شما

WhatsApp chat