تماس با ما: 02166057992 چت آنلاین   ورود

بررسی امکانات رفاهی و ایمنی در دنا پلاس پرهیاهو!


امکانات رفاهی دنا پلاس ازجمله سانروف برقی، تهویه اتوماتیک، کروز کنترل، سیستم عیب‌یابی هوشمند، نمایشگر 7 اینچی لمسی و سیستم مجهز به مکان‌یاب، این خودرو را نسبت به سدان های هم رده خود همچون سورن لوکس‌تر و محبوب‌تر ساخته است و علاوه بر برخورداری از چراغ روز، مه شکن عقب و جلو، همچنین از چراغ روشن‌کننده پایین درب خودرو برخوردار است. نمایشگر دمای محیط و چراغ جمع شونده برقی و کلید تنظیم صندلی‌های جلو نیز از امکانات رفاهی قابل‌قبول دنا پلاس است.

بیشتر موارد گفته‌شده به‌عنوان امکانات رفاهی دنا پلاس، مواردی هستند که در ماشین‌های تولیدی قبلی ایران‌خودرو دیده نمی‌شدند و همین امر باعث شد تا با ظهور این ماشین، نظر افرادی به آن جلب شود و برخی این ماشین ایرانی را با امکانات گفته شده به ماشین‌های چینی هم قیمت آن ترجیح دهند. البته ناگفته نماند که می‌توان گفتن در میان اکثر خودروهای میان رده و هم سطح دنا پلاس، این امکانات وجود دارد و ایران خودرو با قرار دادن این امکانات در ماشین دنا پلاس، شاخ غول نشکسته، کما اینکه پیشرفت خوبی داشته است!

امروزه ایمنی خودرو از عوامل مهمی است که خودروسازان و همچنین خریداران خودرو توجه ویژه‌ای به آن دارند و البته که از مواردی است که به‌سادگی هم نمی‌توان از آن رد شد. به دلیل کم بودن ایمنی خودروهای تولیدی در ایران به دلیل بی‌توجهی خودروسازان به این مورد و بالا بودن آمار تلفات در حوادث جاده‎ای و حتی شهری، ایمن بودن یک خودرو اهمیت دوچندان یافته به خصوص اگر آن خودرو تولید ایران باشد. با این اوصاف طبیعی است که یک خودروی ایرانی که ایمن تر است از محبوبیت بیشتری نیز برخوردار باشد.

اما امکانات ویژه‌ ای که ایران خودرو در دنا پلاس تعبیه کرده و در ادامه به آن می‌پردازیم، خیال خریداران خود را از بابت ایمن بودن آن آسوده کرده است. ترمزهای ABS و EBD، کیسه‌های هوا به تعداد 4 عدد در قسمت راننده و سرنشین جلو و همچنین قسمت‌های جانبی، کمربندهای ایمنی با قابلیت تنظیم ارتفاع، سیستم‌های هشداردهنده مثل سیستم هشداردهنده ورود غیرمجاز یا هشداردهنده موانع عقب به همراه دوربین دید عقب، سیستم عیب‌یابی هوشمند، سیستم ضد سرقت، وجود قفل مرکزی با ریموت و … از امکانات ایمنی خودروی دنا پلاس است که در بین خودروهای تولید ایران خودرو قابل‌توجه است و خریداران را به خود جلب می‌کند.

ادامه متن در این لینکبرنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نظرات شما

WhatsApp chat