فناوری اطلاعات

برترین های پارک فناوری پردیس در سال ۱۴۰۱ معرفی شدندبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پارک فناوری پردیس، در جریان برگزاری یازدهمین مراسم تجلیل از پیشکسوتان پارک فناوری پردیس از ۳ فناور برترِ شاغل در شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس تجلیل شد. «علی اشکوری»،‌ «منصوره حسام » و «سجاد قدبیگی » فناورانی بودند که به عنوان فناور برتر پارک شناخته شده و از آنها تقدیر شد.

سجاد قدبیگی بعنوان مدیر تحقیقات و سحر بهمنی مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان تجلیل شد. قدبیگی دکتری داروسازی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و دکتری تخصصی Ph.D شیمی دارویی از دانشگاه علوم پزشکی تهران را دارد.

منصوره حسام بعنوان مسئول فنی و مدیر تضمین کیفیت شرکت حوزه فراورده دارویی مستقر در پارک پردیس تقدیر شد. وی دکتری داروسازی از علوم پزشکی تهران را دارد و دارای ۴ عنوان تحقیقاتی-پزشکی است.

علی اشکوری بعنوان یکی دیگر از فناوران برتر سال ۱۴۰۱ تجلیل شد؛ وی مدیر گروه تحقیقات دیجیتال و پردازش سیگنال شرکت سازگان ارتباط است‌.

انتخاب فناوران برتر پارک فناوری پردیس براساس فراخوانی بود که مدتی پیش منتشر و طی آن از شرکت‌های عضو خواسته شده بود تعدادی از متخصصان و فناوران برجسته خود را معرفی کنند.منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − چهار =

دکمه بازگشت به بالا