فناوری اطلاعات

برترین‌های مسابقات ربوکاپ آزاد ایران معرفی شدند



در مراسم اختتامیه هفدهمین دوره مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران تیم‌های برتر معرفی شدند.

به گزارش ایسنا، هفدهمین مسابقات ربوکاپ آزاد ایران از روز چهارشنبه، ۶ اردیبهشت ماه در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد آغاز شد و پس از ۳ روز رقابت امروز جمعه، ۸ اردیبهشت ماه با معرفی برترین تیم‌ها به کار خود پایان داد.

آیین اختتامیه این رویداد با حضور دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد برگزار شد.

بر اساس رای داوران برترین‌ها به این شرح است:

مقام‌های اصلی 

لیگ ربات‌های پرنده 

مقام اول تیم دانشگاه آزاد قزوین MRL-UAV

مقام دوم تیم cyrusUAV

مقام سوم robotic house

لیگ ربات صنعتی 

مقام اول تیم دانشگاه آزاد قزوین

لیگ ربات انسان‌نما 

تیم HSL از دانشگاه آزاد قزوین

لیگ خودروی خودران 

مقام اول تیم Aurga

مقام دوم تیم Roady challenger

مقام سوم تیم شهید مزاری(ره)

لیگ ماه‌نورد

مقام اول تیم ویستا 

مقام دوم تیم Nasir rover

لیگ شبیه‌ساز دوبعدی فوتبال 

مقام اول تیم pyrus

مقام دوم تیم yushan2023

مقام سوم تیم R3CESBU

لیگ شبیه‌ساز دو بعدی فوتبال استارتر

مقام اول تیم EMPEROR

مقام دوم تیم CYRUS

مقام سوم تیم aeteam

لیگ‌های دموی دانش‌آموزی

مقام اول تیم A.S R

مقام دوم تیم‌های robot surgeon,R.MC

مقام سوم تیم‌های besat و Nurse Sina

مقام اول کنفرانس تیم‌های FUM-Explorers-SRCMFA

لیگ‌های ربات‌های فوتبالیست دانش‌آموزان 

لیگ ربات فوتبالیست وزن آزاد دانش آموزی 

مقام اول تیم METIS

مقام دوم تیم علامه طباطبایی 

مقام سوم تیم‌های JUSTIC LEAGUE, A.T.P

ربات‌های فوتبالیست وزن سبک دانش‌آموزی

مقام اول تیم AFTER x

مقام دوم تیم rasta

مقام سوم تیم‌های فرزانگان ۴ و علامه طباطبایی 

لیگ  ربات فوتبالیست وزن سبک پرایمری دانش‌آموزی 

مقام اول تیم TIS

مقام دوم تیم فردوسی

مقام سوم تیم ATF

لیگ ربات‌های شبیه‌ساز فوتبالیست دانش‌آموزی

مقام اول تیم فونیکس

مقام دوم تیم hellisim

مقام سوم تیم آلفافورس

لیگ‌های فضای مشترک 

لیگ فضای مشترک پرایمری دانش‌آموزی 

مقام اول تیم error404

مقام دوم تیم A.T.R.T

مقام سوم تیم SSMGOD

لیگ فضای مشترک سکندری دانش‌آموزی 

مقام اول تیم Negahe no

مقام دوم تیم نگرش

مقام سوم تیم دیجیتال دفندرز

لیگ‌های RMRC

لیگ پرایمری

مقام اول تیم PRT

مقام دوم تیم پیشنام 

مقام سوم تیم P.R.C

لیگ سکندری

مقام اول پیشنام 

مقام دوم تیم شراگیم

مقام سوم تیم خانه رباتیک محبی

لیگ‌های امدادگر دانش‌آموزی 

امدادگر دانش‌آموزی خطی

مقام اول پیشنام

مقام دوم تیم دانش

مقام سوم تیم اسلام

امداد دانش‌آموزی ماز

مقام اول تیم دانش

مقام دوم دانش ماز

مقام سوم تیم پیشنام

پرایمری دانش‌آموزی

مقام اول تیم پیشنام 

مقام دوم تیم اسلام pro

مقام سوم تیم دانش مگا

لیگ امدادگر مقدماتی سکندری دانش‌آموزی 

مقام اول تیم اسلام اسمارت

مقام دوم دانش تک

مقام سوم اسلام pro

لیگ امدادگر ماز دانش‌آموزی

مقام اول تیم روبوورسی

مقام دوم تیم tech Army

مقام سوم تیم رپید ریسپانس 

مقام رقابت‌های فنی

لیگ فوتبالیست دوبعدی

بهترین ارائه تیم The8

لیگ فوتبالیست دوبعدی استارت

مقام اول بهترین ارائه تیم گلکسی coders

مقام اول رقابت فنی تیم ADT

مقام بهترین تیم تازه وارد تیم imc

مقام بهترین الگوریتم تیم Cyrus girls

لیگ خودروی خودران 

مقام اول رقابت فنی تیم‌های رودی چلنجر، kiau robo, RMSS,SRC

مقام بهترین الگوریتم تیم ترافیک IAUK

مقام خلاقیت تیم COMVOY

لیگ دموی بزرگسالان 

مقام بهترین طراحی تیم آرمان 

لیگ دموی دانش‌آموزی پرایمری

مقام بهترین تیم جدید تیم MR.COOLEI

مقام اول چالش فنی تیم MR.ROBOT

مقام اول سوپرتیم MR.cooler

دموی دانش‌آموزی سکندری

مقام‌اول بهترین ارائه تیم fum , Alliiance,srcmfa

مقام دوم بهترین ارائه تیم sama5arash

مقام خلاقیت تیم سما یک

مقام بهترین کار تیم، تیم ir فورس پرایم

مقام بهترین طراحی تیم رایماند روبوت

مقام اول سوپرتیم به دو تیم

انتهای پیام 

پایان/ مرجع وب و فناوری

منبع:ایسنا

دکمه بازگشت به بالا