فناوری اطلاعات

با کلاف تسلیم آرزو های خود شوید


—————- رپرتاژ آگهی —————–

اگر آرزو هایی دارید که فکر می کنید رسیدن به آن برای شما ممکن نیست می خواهیم شما را با محصولی پر سود آشنا سازیم تا دیدگاه خود را تغییر دهید کلاف از جمله محصولاتی می باشد که فروش آن از سود بالایی برخوردار می باشد و اگر در این کار موفق شوید می توانید سود های خوبی را نصیب خود کنید با ما باشید تا با نمونه های پر سود آن و همچنین این حیطه ی کاری آشنا شوید.

 

کلاف مبل پاناما
عموما کلاف مبل پاناما از جنس چوب می باشد که می تواند در نوع خود خاص و منحصر به فرد باشد، چون طرح مبلمان استیل، کلاسیک و همچنین مجلسی فرم کلاف بسیار متفاوتی را دارا هستند اما به طور کلی از چوب صنوبر برای تهیه این محصول استفاده می شود این محصول می تواند در سال های اخیر با استفاده از چوب های مختلف به تولید برسد.

لذا چوب ارائه شده در دسته و تاج این محصول، صرفا در تولید کلاف مبل نیز باید استفاده شود که استحکام و مقاومت کلی محصول را قابل محاسبه و تخمین نماید این محصول که با طرح پاناما عرضه می شود دارای دسته های بیضی شکل و برجسته‌ بوده که طبعا عرض بالایی را نسبت‌ به طرح های دیگر مبلمان دارد و همین مورد در افزایش زمان تولید آن تاثیرگذار بوده است.

 

کلاف مبل ال
البته که خرید کلاف مبل ال از خرید خود مبل ارزان تر است اما قیمت کلاف مبل ال به مدل انتخابی شما بستگی دارد و از 4 تا 15 میلیون بسته به سایز و جنس متریال کار شده متفاوت است چرا که کلاف مبل از لحاظ مدل و جنس تولیدی بسیار متنوع هستند همچنین سایز کلاف ها نیز در قیمت آن اثر میگذارد.

طبیعتا همه ما از اوضاع بازار مبل و همچنین وسایلی که در این صنعت به کار میروند با خبرهستیم تغییرات پیوسته و دائمی مواد اولیه برای تهیه کلاف های مبل میز تاثیر در افزایش قیمت ها داشته است برای کلاف مبل قیمت دقیق و صحیحی قابل بیان نیست همانطور که در بالا ذکر شد قیمت کلاف مبل ال به چند مورد بستگی دارد.

 


کلاف مبل پلاستیکی
استفاده از انواع کلاف مبل پلاستیکی در صنعت مبلمان طی سالهای اخیر رونق زیادی داشته است که تنوع زیادی از نظر طراحی و کارآیی دارند کلاف مبل پلاستیکی معمولاً از جنس پلی اتیلن فشرده است که ضمن قابلیت طراحی در اشکال مختلف، نقش بسزایی در افزایش کیفیت و مقاومت انواع مبلمان می شود، به همین علت بکارگیری آن رونق زیادی دارد.

طی سالهای اخیر، تولیدکنندگان معتبر برای کاهش وزن مبلمان و هزینه ها همراه با بهبود کیفیت آن، انواع کلاف پلاستیکی را جایگزین چوب طبیعی و مصنوعی به ویژه ام دی اف کرده اند برای خرید کلاف مبل پلاستیکی باید به میزان ضخامت و ابعاد آن توجه کنید تا همخوانی و هماهنگی مناسب با طرح و اندازه کلی مبل داشته باشد، به عنوان مثال برای مبلمان اسپرت باید از کلاف مقاو استفاده شود.

 

 منبع:ایتنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا