فناوری اطلاعات

با محصول کاشی و سرامیک اولین ثروتمند خاندان خود شدم


—————- رپرتاژ آگهی —————–
از آن‌ جایی ‌که اقوام من اکثرا در مشاغل کم ‌درآمد فعالیت می‌ کردند تصمیم گرفتم وارد عرصه کاری کاشی و سرامیک بشوم که سودآوری بالایی را دارد، در این زمینه توانستم خودم را به دیگران اثبات کنم و به ‌عنوان اولین ثروتمند فامیل شناخته شوم چرا که این محصول بسیار سودآور است و قابلیت سرمایه ‌گذاری خوبی را دارد. اگر شما نیز قصد دارید به جایگاه من برسید می ‌توانید این محصول را بهتر بشناسید. 

 

کاشی سرامیک تبریز
نحوه درجه بندی کاشی سرامیک تبریز همان 1تا4 به این شکل است که بعد از خروج کاشیها از  بخش درجه بندیها می رود و تیک TGV LGV کوره و انتقال آنها به روی پالت با دستگاه هایی مثل توسط دستگاه برداشته می شود و درجه ها گذاشته می شود.

به طور کلی درجه بندی کاشی سرامیکها یا کاشی سه بعدی بر اساس سایز و قوس و سطح ظاهری آنها می باشد و این کار توسط اپراتورها انجام میگیرد همان درجه بندی سطح ظاهری درجه 1 و2 و 3 و4 می باشد این اپراتورها بر اساس عیبهایی که کاشیها دارند مانند ترک و جوش و لب پریدگی و کیفیت چاپ و رنگ آنها را درجه بندی می کنند و در این قسمت اپراتورها با ماژیک درجه ها را روی سطح کاشیها مشخص می کنند.

 

کاشی و سرامیک ارزان
نگهداشتن قیمت در یک نوار ثابت کار سختی است زیرا مواد اولیه ای که در آن به کار می‌رود باید با هزینه های مختلفی تامین شود که خودش در قیمت نهایی تاثیر می‌گذارد کاشی و سرامیک ارزان را می توانید به طور عمده ای خریداری کنید.

برای استحکام بیشتر برخی از محصولات شما مجبور هستید تا از مواد گران قیمت ‌تری در تولید بهره ببرید و حتی قطر و ضخامت کاشی و سرامیک را بدین منظور افزایش دهید. در زمانی که طراحی با سیستمهای پیشرفته مد نبود و همه ی افراد از این امکانات بهره مند نبودن طرحهای بسیار ساده ای برای سرامیکها در نظر گرفته می‌شد ولی با پوشش دادن این بخش دیگر خبری از سادگی و ابتدایی بودن طرحها نیست.

 


کاشی سرامیک ایفاکاشی سرامیک ایفا یکی از پرکاربردترین انواع کاشی می باشد که با قیمت مناسب ارائه می شود. قبل از خرید کاشی و سرامیک باید توجه کنید که کاشی و سرامیک قرار است برای  کجا استفاده شود سرامیک دیوار کیفیت بالایی دارند ولی مقاوم در برابر خط و خش و سایبدگی نیستند و زود می‌شکند پس برای استفاده در کف توصیه نمی‌شود زیرا کف اشپزخانه و سرویس به سرعت خیس می‌شود و ممکن است خطرات جانی و مالی را بر اثر سرخوردن افردا به همراه داشته باشد. برای اینکه کاشی و سرامیک اشکل خوبی داشته باشند باید قالب گیری شوند قالب گیری به سه روش قالب گیری با برش عمودی، قالب گیری و قالب گیری فشاری انجام می‌شود.

 منبع:ایتنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + دو =

دکمه بازگشت به بالا