بدون دسته بندی

بازار کار موشن گرافیک چگونه است؟


امروزه موشن گرافیک با رشد گیری روبروست و طرفداران بسیاری دارد. همچنین تقاضا و درخواست موشن گرافیک برای کسب و کارهای مختلف نیز وجود دارد که سبب شده تا افراد بیشتری درخواست موشن گرافیک د . بنابراین بازار کار موشن گرافیک نیز روز به روز داغ تر می شود . در رابطه با بازار کار موشن گرافیک می توان شغلی بصورت فری لنس (freelance) یا بصورت آزاد انتخاب کرد و یا در شرکت های مختلفی مشغول به کار شد. شرکت های تبلیغاتی و نرم افزاری گزینه مناسبی برای علاقه مندان به این حوزه می باشد.
برای شروع کار ساخت موشن گرافیک علاوه بر داشتن علاقه ، داشتن سیستم قدرتمند و نرم افزار های حرفه ای نیز از الزامات این حرفه می باشد.
چرا باید موشن گرافیک را انتخاب کنیم ؟
موشن گرافیک کودتایی در تبادل اعات آن هم در زمانی کوتاه ایجاد کرده است. کنندگان محتوی و بازاریاب ها در هر نقطه ای از موشن گرافیک برای جلب توجه کاربران استفاده می کنند. روزانه محتوای ویدیویی بسیاری تولید شده و توسط مورد استفاده قرار می گیرند- در حقیقت،چیزی در حدود ۷۲ ساعت محتوای ویدیویی در هر دقیقه تنها بر روی یوتیوب بارگذاری می شود. البته محتوای خام بسیاری در این آمار وجود دارد، اما بیشتر ما ویدیوهای طولانی تر را برای دریافت مطلب مورد نظر تماشا می کنیم ولی اگر طولانی تر از آنچه انتظار داشتیم باشد، از تماشای آن منصرف می شویم. و اینجاست که موشن گرافیک وارد کار می شود. نحوه ی کار موشن گرافیک به اینصورت است که اطلاعات را در قالب تصاویر خیره کننده و کوتاه تبدیل می کند.
نقش موشن گرافیک در ارتقا کسب و کار :
روش های بسیار زیادی برای انتقال پیام به مخاطب هست یکی از آنها تصاویر متحرک یا است.
تصاویر متحرک حاصل تلفیق چندین تصویر است که به یک تصویر تبدیل شده و حس حرکت را ایجاد میکند. بیزینس های زیادی از این راه برای جلب توجه مخاطبان و مشتری های بالقوه استفاده میکنند های جدید نحوه استفاده از رسانه و انتقال اطلاعات را متحول کرده اند. افراد با یک کلیک موس اطلاعاتی که نیاز دارند را به صورت آنلاین دریافت میکنند و تبلیغ کنندگان با استفاده از اینترنت به راحتی و به سرعت برند خود را معرفی میکنند. این مورد به این معنی نیست که روش های دیگر تبلیغات دیگر استفاده نمیشود. تبلیغ در ، روزنامه، تلویزیون میتواند بسیار موثر باشد مخصوصا اگر این روش ها در کنار رسانه های دیگر استفاده شود. بعضی کسب و کارها لینک وب سایت خود را روی تبلیغات چاپی خود قرار میدهند همچنین استفاده از ویدئو برای تبلیغات بسیار اثر گذار است.
برای مثال وب سایت Best Buy اخیرا کمپینی راه اندازی کرده بود و کوپن هایی را روی وب سایت قرار داده بود تا مشتری ها آن را چاپ کرده و حضوری به فروشگاه های آنها مراجعه کنند. برای مشاهده نمونه کار موشن گرافیک ،کافی است روی لینک کلیک کنید.
مزایای موشن گرافیک حرفه ای :
ورود به بازاریابی ویدئویی و تبلیغات حرفه ای و بروز
هدفدارتر کردن برند شما
افزایش جذابیت ویدئو های شما
یکی از پارامتر های مهم در سئو وب سایت شما
انتقال مفاهیم و اهداف شما به بهترین نحوبرنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا