تماس با ما: 02166057992 چت آنلاین   ورود

اپلیکیشن های ثبت آگهی رایگان


با توجه به رشد نرم افزارهای موبایل به راحتی می توانید از طریق استفاده از اپلیکیشن های ثبت آگهی رایگان در عرض چند دقیقه کسب و کار خود را رونق دهید و خدمات و محصولات خود را به فروش برسانید.

دیوار:
این اپلیکیشن با ۱۹ میلیون نصب فعال و امتیاز ۴٫۲ تقریبا محبوب ترین اپلیکیشن ثبت آگهی رایگان است. سایت دیوار از سال ۱۳۹۲ با هدف حذف واسطه های آنلاین کار خود را آغاز کرد. امروزه اپلیکشن آن به راحتی در گوشی های هوشمند قابل نصب است و کار کردن با آن بسیار راحت است. این اپلیکیشن گروه های نیازمندی زیادی را تحت پوشش قرار داده است. یک ویژگی منحصر به فرد آن این است قابلیت دسته بندی نیازمندی ها بر اساس هر محله را دارد و از طریق آن می توانید به نزدیکترین فروشنده دسترسی پیدا کنید.

شیپور:
این اپلیکیشن هم با ۵ میلیون نصب فعال و امتیاز ۴٫۲ جزء بهترین اپلیکیشن های ثبت آگهی رایگان در ایران محسوب می شود. سایت شیپور از سال ۱۳۹۱ شروع به کار کرد. هدف شیپور هم ایجاد بستری مناسب برای ارتباط فروشنده و مشتری بدون واسطه بود. در این اپلیکیشن هیچ تراکنش مالی صورت نمی گیرد و در واقع این سایت فقط خریداران را به فروشنده ها متصل می کند.

باما:
اپلیکشین با ما با ۲۰۰۰۰۰ نصب فعال و امتیاز ۳٫۵ یکی از برترین اپلیکیشن های ثبت آگهی رایگان برای خرید و فروش خودرو و موتور سیکلت می باشد. با این نرم افزار به راحتی به بازار بزرگ و پر تنوعی از انواع خودرو و موتور سیکلت دسترسی پیدا می کنید و دیگر نیازی نیست در بازار پر هرج و مرج اتومبیل خود را خسته کنید.

اپلیکیشن های خرید و فروش ملک:
به ترتیب اپلیکیشن هایی نظیر آی هوم، کیلید، آلونک، ملکانا و هومینگ از میان سایر اپلیکیشن های ثبت آگهی رایگان خرید و فروش ملک دارای بیشترین نصب و بیشترین محبوبیت هستند. این اپلیکیشن ها هم جزء اپلیکیشن های رایگان کاملا تخصصی در زمینه خرید و فروش ملک به شمار می روند.

اپلیکیشن های تخفیف دهنده:
امروزه سایت های تخفیف گروهی نظیر تخفیفان، اسنپ مارکت، اسنپ فود، نت برگ که از نظر محبوبیت تقریبا در سطح یکسانی قرار دارند توانسته اند به عنوان اپلیکیشن های ثبت آگهی رایگان شناخته شوند. البته راهکار آنها کمی متفاوت تر از سایر اپلیکیشن های ثبت آگهی رایگان است. آنها با ارائه تخفیف های بسیار بالا و باور نکردنی حتی تا ۷۰ % مشتریان را جذب مشاغل می کنند. در واقع این اپلیکیشن ها با عقد قرارداد با صاحبان کسب و کار متعهد می شوند خدمات و محصولات آن ها را با تخفیف برای مدتی محدود در اختیار کاربران قرار دهد و به ازای کدهای تخفیف فروخته شده سودی نیز کسب می کنند.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نظرات شما

WhatsApp chat