بدون دسته بندی

اهمیت گاوصندوق خانگی


بدیهی است که همه افرد در خانه و محل زندگی خود اشیاء و اموالی دارند که یا ارزش مادی بالایی دارد، یا به عنوان یک سند و مدرک مهم تلقی می گردد. طبیعی است که این اشیاء یا مدارک نیاز به حفاظت و مراقبت بیشتری داشته باشند. از این رو داشتن یک گاوصندوق خانگی که بتواند از این اشیاء مراقبت کرده و به خوبی از آن حفاظت کند برای یک خانه ضروری است. خرید گاوصندوق خانگی با دوام که از کیفیت خوبی برخوردار باشد نه تنها می تواند از اشیاء شما در برابر سارقین محافظت کند، بلکه یکی از بهترین راه حل ها برای حفظ آن ها در برابر حوادث غیر مترقبه مانند زلزله، سیل، آتش سوزی و … است.

مزایای خرید گاوصندوق خانگی

بهترین راه برای حفظ و نگهداری و تامین امنیت وجوه نقدی که در خانه نگهداری می کنید.
تامین امنیت بالا برای نگهداری مدارک مهم مانند اسناد مالکیت، اسناد ازدواج، کارت شناسایی، شناسنامه و … در برابر حوادثی مانند آش سوزی و …
حفاظت از اشیاء مهم و گرانبها مانند سکه، طلا، نقره و جواهرات.
نگهداری از حافظه های دیجیتالی، انواع هارد و فلش مموری های مهم.
نگهداری از کلید های اضافه ماشین، خانه و …
حال که دانستین خرید گاوصندوق مزایای بسیاری دارد برای خرید بهترین گاوصندوق خانگی که خواسته شما را برآورده کند موارد زیر را در نظر بگیرید.

راهنمای خرید گاوصندوق خانگی

هنگام انتخاب مدل ، باید حداکثر مقاومت آن در برابر درجه حرارت، ظرفیت داخلی آن و روش قفل کردن گاوصندوق توجه کنید. برخی از مواد ، مانند اسناد کاغذی ، باید در گاوصندوقی نگهداری شوند که حداقل 176 درجه سانتیگراد را تحمل کند.
لوازم جانبی دیجیتالی مانند USB و درایوهای سخت باید در گاوصندوق نگهداری شود که حداقل درجه آن 150 درجه باشد.
قبل از خرید گاوصندوق ، هر آنچه را که می خواهید داخل آن نگه دارید را در نظر بگیرید تا بتوانید تصور بهتری از اندازه مورد نیاز خود داشته باشید.

همچنین می خواهید به مکانیزم قفل گذاری توجه کنید. قفل های ترکیبی به سبک قدیمی هستند اما هنوز هم فوق العاده موثر هستند. گاوصندوق های قفل کلیدی مجهز به قفل و کلید سنتی هستند و مانند قفل های ترکیبی ، مقرون به صرفه هستند.
قفل بسیاری از گاوصندوق های مدرن را می توان با خواندن اثر انگشت یا صفحه کلید دیجیتال باز کرد: این نوع از گاوصندوق ها ممکن است گران تر از قفل های ترکیبی باشد، اما استفاده آسان آن می تواند ارزشمند باشد و استفاده از دستگاه اثر انگشت به این معنی است که دیگر نگران فراموش کردن رمز عبور خود نیستید.
ابعاد آن را از قبل در نظر بگیرید چراکه باید آن را جایی دور از دسترس همگان قرار داده به صورتی که قابلیت جابه جایی نداشته باشد.

دقت کنید جنس بدنیه آن ضد دریل و ضد ضربه باشد.
علاوه بر حسگر اثر انگشت دارای سنسور حرکتی و قابلیت ردیابی باشد.
فروشگاه اینترنتی سعدین، انواع گاوصندوق خانگی ضد سرقت ایرانی و خارجی را به شما ارائه می دهد و شما می توانید تنها با چند کلیک بهترین گاو صندوق های رمزدار الکترونیکی و نسوز را از این فروشگاه خریداری کنید.

منبع : https://sadinsafe.com/انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ به انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا