تماس با ما: 02166057992 چت آنلاین   ورود

امکاناتی که می توان در طراحی سایت فروشگاهی بکار برد


طراحی سایت های فروشگاهی مانند سایتهای معمولی نیست و جزئیات بیشتری دارد. امکانات زیادی که می توان در سایتهای فروشگاهی بکار برد به دو دسته ی کلی تقسیم می شوند: امکانات پایه ی و امکانات پیشرفته. برخی امکانات پایه ای مورد نیاز در طراحی سایت فروشگاهی به شرح زیر است:
قابلیت توسعه امکانات وب سایت در آینده وجود خواهد داشت
قابلیت مدیریت دسته بندی های مربوط به فروشگاه
مدیریت محصولات
فیلدهای اختصاصی محصول
گالری تصاویر محصول
قابلیت درج نظر بر روی هر محصول
مدیریت منوی اطلاعات وب سایت
نسخه ریسپانسیو و سازگار با موبایل وب سایت
بهینه سازی سرعت وب سایت
ایمن سازی وب سایت
بخش مدیریت سفارشات کاربران
سیستم تخفیف و کوپن
سیستم سبد خرید برای سفارش محصول
درگاه پرداخت آنلاین مشتریان
آموزش پانل کاربری به کارفرما
پشتیبانی 24 ساعته و هفت روز در هفته برای یکسال
سیستم اسلاید شو و مدیریت آن
عضویت و ورود کاربران در سایت
پروفایل کاربر
نمایش لیست و وضعیت خریدهای انجام شده به کاربر
بخش مقالات وب سایت
تماس با ما
جدیدترین محصول ها
پربازدید ترین محصولها
مهمترین محصولات
مرتب سازی لیست محصول
جستجوی محصول
سیستم رای دهی به محصول
کنترل پانل مدیر سایت برای مدیریت کلیه موارد
سیستم موجودی کالا
قابلیت درج عبارات و توضیحات کلیدی
وب سایت با توجه به اصول و استاندارهای سئو و بهینه سازی وب سایت طراحی خواهد گردید
قابلیت تعریف روش های پرداخت مختلف وجود خواهد داشت
قابلیت تعریف روش های حمل و نقل

امکانات پیشرفته در سایت های فروشگاهی:
این امکانات در سایت های معمولی فروشگاهی موجود نمی باشند. البته ممکن است در فروشگاه مورد نظر شما، احتیاجی به امکان مورد نظر نباشد و بهتر است در طراحی سایت فروشگاهی حتما با متخصص راه اندازی سایت های اینترنتی مشورت نمایید. در بخش زیر برخی از امکانات پیشرفته برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای را معرفی می نمایم:

سیستم جستجوی پیشرفته و فیلتر بر اساس دسته بندی
سیستم جستجوی پیشرفته بر اساس دسته بندی وب سایت دیجی کالا بسیار قدرتمند می باشد و به شما این امکان را می دهد که در هر دسته بندی از وب سایت که قرار دارید بتوانید فیلدهای مختص آن دسته بندی را جستجو نمایید. به عنوان مثال در صورتی که در دسته بندی موبایل قرار دارید می توانید تعداد سیم کارت و سایر فیلدهای مربوط به موبایل مورد نظر خود را در بین موبایل های موجود جستجو نمایید و در صورتی که در بخش لپ تاپ هستید می توانید پردازنده و سایر فیلدهای اختصاصی مربوط به این دسته بندی را جستجو نمایید. این قابلیت وب سایت بسیار پیچیده می باشد و کنترل پانل کاملی می بایست برای آن در بخش مدیریت تعبیه گردد.

سیستم مقایسه محصولات
این قابلیت به کاربر این امکان را می دهد که در هر دسته بندی از وب سایت بین دو یا تعداد بیشتر از محصولات مقایسه نماید تا کاربر بتواند با دید بهتری محصول مورد نظر خود را انتخاب نماید. همچنین این سیستم فیلدهای مختلف چند محصول را در مقابل هم قرار می دهد تا احتیاجی نباشد کاربر برای مقایسه بین دو محصول چند صفحه مختلف را مشاهده نماید.

سیستم پیگیری محصول
این قابلیت به کاربر این امکان را می دهد تا در صورتی که قصد داشت از روند تغییرات قیمت و به روز رسانی محصول خاصی آگاه باشد در خبرنامه مربوط به محصول عضو گردد تا با تغییرات جدید در قیمت و سایر مشخصات محصول ایمیلی به کاربر ارسال گردد.

اضافه به علاقه مندی ها
این قابلیت به کاربر این امکان را می دهد تا بتواند محصولات مورد نظر خود را به علاقه مندی های خود اضافه نماید تا در صورتی که نیاز بود بتواند سریعا به آنها دسترسی یابد. همچنین در صورتی که کاربر وارد وب سایت شده باشد علاقه مندی های کاربر در ورودهای بعدی او نیز ذخیره می گردد و به این صورت می توانید به محصولات مورد نظر خود سریعتر دسترسی پیدا نماید.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نظرات شما

WhatsApp chat